Pytanie Największy bug i wasz problem w grze.

Podstawowym problemem są przede wszystkim platformy na których musimy odpalać gry ;D
Jeśli mowa o konkretnych tytułach to przewracanie się w randomowych miejscach w GTA III ;D To było moje pierwsze bolesne zetknięcie z bugami w grach ze względu na "sharowanie" komputera na kilka osób chcących grać w ten sam tytuł. Niestety podczas mojej "tury" bardzo szybko trafiłem na tego buga i mogłem sobie oglądać jak inni grają ;D
 
Podstawowym problemem są przede wszystkim platformy na których musimy odpalać gry ;D
Jeśli mowa o konkretnych tytułach to przewracanie się w randomowych miejscach w GTA III ;D To było moje pierwsze bolesne zetknięcie z bugami w grach ze względu na "sharowanie" komputera na kilka osób chcących grać w ten sam tytuł. Niestety podczas mojej "tury" bardzo szybko trafiłem na tego buga i mogłem sobie oglądać jak inni grają ;D

Na jakiej zasadzie to działało? W sensie ten bug z przewracaniem się? Postać sama wywalała orła?
 
ja dużo na prywatach grałem w Metina 2, mega mnie denerwowały bugi związane z niedopracowaniem pod tym względem, że ludzie kopiowali przedmioty albo powielali yang. >.<
Dlatego nie gra się na privach ;D To samo miałem w World of Warcraft na privach. Bugi z przechodzeniem mobów przez ściany albo łowienie ryb w podłodze. Tyle, że to wynika z błędów emulatora, a nie samej gry. Ja bym takich bugów nie zaliczał ;D
 
Dlatego nie gra się na privach ;D To samo miałem w World of Warcraft na privach. Bugi z przechodzeniem mobów przez ściany albo łowienie ryb w podłodze. Tyle, że to wynika z błędów emulatora, a nie samej gry. Ja bym takich bugów nie zaliczał ;D

W PCtowych grach to miałem problem z jedną, latało się tam w jakimś zamkniętym poziomie 1 postać + 3 boty ew. 2 postacie jako gracze + 2 boty i rozwalało się potworki, na koniec szło do miejsca docelowego i przenosiło Cię na kolejny poziom. Poziomów to w sumie końca nie było, ale był pewien błąd, że jak się nawet czasem grę 10 razy by zapisywało, to nie zapisywało tego (i ty o tym nie wiedziałeś) przez co przy śmierci mogło wycofać nawet o kilkanaście poziomów.

Gra stara jak świat.
 
Back
Do góry