funko fusion

Strzelanki Najlepsze mapy do ET

Minas Tirith dla mnie osobiście porażka. Jest za wielka. Z klasyków natomiast uwielbiam oasis, goldrush, caen, venice i supply. Z ciekawostek temple, subway a ostatnio colosseum.
 
Tak, pod warunkiem , że jest dużo osób. A Baserace, którego lubię przy Minas Tirith to pchełka.
 
Wyszperałem kilka fajnych screenów map które dopiero są na etapie tworzenia :P.

Co do baserace na pewno godny uwagi jest bajer z noszeniem paczek i budowaniem bazy, powinien być wykorzystany w innych mapach do zmiany ich wyglądu oraz regulowania przewagi jednej bądź drugiej strony :).
 
Latanie po paczki jest fajną sprawą. Szczególnie na adrenalinie... A znacie tą mapę, coś na styl meczu koszykówki?
 
grałem kiedyś na niej, ale raczej mi nie podeszła, natomiast za baserace nie przepadam...zapomniałem wspomnieć o venice, którą bardzo lubię;) wreszcie się ogarnąłem, więc od dzisiaj zaczynam nawalać:))
 
Biedrona napisał:
Latanie po paczki jest fajną sprawą. Szczególnie na adrenalinie... A znacie tą mapę, coś na styl meczu koszykówki?

Goldendunk nawet kiedys byla u nas w obiegu, mapa dajaca sporo radosci pod warunkiem ze jest conajmniej 6 vs 6. A co do baserace to wole pieklo! Najgorsza mapa jak powstala do ET (moje osobiste zdanie)
 
Baserace jest świetną mapą. Jeszcze jedną dość ciekawą moim zdaniem jest AM Hydro Dam.
 
Z osobistych daybreak (sentymenty się ma :D) a co do naj. do gry to braundorf B4 (pojedynki w ciasnych korytarzach to prawdziwy test umiejętności drużyny... żeby się nie pozabijać :D )
 
Back
Do góry