funko fusion

MMORPG Jakie MMORPG wybrać?

  • Thread starter Thread starter RandomGamer
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
Y jak lubisz strzelanin ki to Polecam S.K.I.L.L.A dobra gra ja gram a jak nie to Aion tez jest dobry
 
Bardzo polecam Aion gra wciągneła mnie na długie miesiące gram już prawie 7 miesiąc kolegów też zwerbowałem do takiej gierki i razem sobie gramy. Jest mega zabawa na dodatek jak masz z kimś zagrać. Kiedyś grałem 2 lata w lineage 2, ale zaczeli za bardzo kombinować z tymi dodatkami i mi się znudziło.
 
Polecam Perfect world. Bardzo dużo grałem w nią. Fajna gra :))) grafika najlepsza + PVP + PVE. Spróbuj!
 
Szczerze polecam Cabal online super grafika fajne rozwiązanie pvp areny dużo ciekawych dungeonów na pewno szybko ci się nie znudzi grałem w tą grę 4 lata. Czekam teraz na Cabal 2 tylko nasza kochana europa, zanim to wprowadzi, to . . .
 
Polecam Wow'a, dokładniej priva Pandashan z dodatkiem Pandarii lub Ashran z tym najnowyszm :)
 
Zdecydowanie polecam wam aion grałem w tą gierkę z 6 miesięcy fajnie mnie wciągnęła trochę ludzi poznałem przez tą gra i gramy sobie również Cabal online z nie, którymi rozpoczynałem kariere w mmo w lineage 2 chronicle 3 warto również zobaczyć sobie tą ostatnią gierkę ;)
 
Również polecam Aiona grałem jeszcze w czasach jak był płatnym tytułem, gra naprawdę dobra. A teraz z tego co się orientuje jest jeszcze w dodatku po polsku i z polskim serwerem nic tylko brać się za grę :)
 
Próbowałem tej gry nic specjalnego dla mnie zero efektów umiejętności co dla mnie jest najważniejsze. Zdecydowanie polecam Cabal online za niedługo będzie druga część tej gry co prawda Europa do tyłu, bo w japoni już grają od dosyć dawna, ale na to wpływu nie mamy.
 
Cabal 2 to według mnie straszna kopia wyżej wymienionego Aiona, cały interface wygląda identycznie modele postaci również, nawet mapka oraz okienko z zadaniami jest kopiuj wklej. Jak dla mnie twórcy cabala 2 poszli najtańszą linią oporu czyli weźmiemy gotowy kod gry skopujemy dodamy kilka pierdół a całej produkcji nadamy nazwę znanej i legendarnej już gry mmo i kasa popłynie szerokim strumieniem.Wolałbym pograć w pierwszą odsłonę Cabala bo ta gra jest naprawdę dobra i spędziłem w niej sporo godzin.
 
Tylko, że Cabal był pierwszy jak aion i aion sciągnął wszystko z Cabala. Druga część cabala 2 to kontynuacja pierwszej części, więc odpwoiedzcie sobie sami. Zresztą sporo materiałów jest na ten temat w sieci, więc warto poczytać. Grałem w te dwie gry i szczerze powiedziawszy wole zdecydowanie Cabal.
 
Zgodzę się z kolegą wyżej aion to typowo gra zerżnięta (brzydko to może ujmę) z cabala jedynki pamiętam jak wyszedł AIon to dużo ludzi z Cabal przeszło na aiona, bo odświeżona grafika wszystko nowe i dlatego tak wszystko się kręciło. Połowa ludzi, która uciekła na aiona tak szybko wróciła na cabala.
 
Tutaj ciągle temat o Cabalu i aionie możę coś wspomnicie o lineage 2 chronicle 5 lub 6, to jest fajna gierka super serwery pvp można grać dozwoli też zależy od serwerów gra wciąga na amen. Grałem miesiąc cabala raczej mi nie przypadł do gustu tak jak Lineage 2
 
Tak czytam tutaj te posty mam wrażenie że faktycznie ten cabal był bardzo fajną gierką wszyscy zachwalają gdzie nie wpiszę tam opinie pozytywne będę musiał chyba sobie zainstalować. Do tej pory grm w world of warcraft i CS to takie dwie gry przewodnie na nudne dni.
 
Ja właściwie nie grałem w Cabala nawet nie wiem co to jest. Grałem WOW-a dość długo ale po tym jak koledzy odeszli z tej gry bo nie chciało się im zacząłem grać w Elsword więc polecam tą grę jeżeli ktoś nie wie co to zapraszam na oficjalną stronę czy też forum poświęcone tej grze.
 
Ja mogę się przyznać i pochwalić że grałem właśnie w Cabala była to świetna gierka z kolegami spędzaliśmy długie godziny na chodzeniu po różnych dungeonach czy walkach między nacjami naprawdę gra godna polecenia co prawda już nie mam pojęcia jak ta gra wygląda słyszałem tylko że ma wyjść druga część.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry