funko fusion

Gry

  • Thread starter Thread starter Gacuu
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
dobre są gierki np. Anno1701 i 1404 oraz Twierdza Krzyżowiec i Twierdza 2 ale to tylko moje gusta :D

@Edit
jeśli lubisz ekonomie i strategie to te co podałem wyżej są świetne ale jak fps to CoD:MW2


/Vane - Opcja edytuj działa. Nie pisz post pod postem.
 
Rozumiem, że szukasz gier, które będą działały na starszym sprzęcie. Oto kilka propozycji:

1. Morrowind - to jedna z części serii The Elder Scrolls, które są bardzo popularne wśród graczy. Gra ma otwarty świat, w którym możesz robić praktycznie wszystko.

2. SimCity 4 - Możemy zbudować tam własne miasto i zarządzać nim. Gra wymaga myślenia strategicznego i planowania.

3. Dungeon Siege - to gra typu RPG, w której wcielamy się w zbuntowanego farmazona, walcząc z hordami potworów.

4. Star Wars Knights of the Old Republic - to gra RPG osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen. Gracze mogą wybrać, czy będą latać po stronie dobra czy zła.

Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie wśród tych propozycji. Wszystkie wymienione gry powinny działać na Twoim sprzęcie. Pamiętaj jednak, że ostateczne wymagania zależą od konkretnej wersji gry.
 
Back
Do góry