funko fusion

Gry podobne do Darkness 2

  • Thread starter Thread starter Jam lasica
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
O Lost Planet 2 i Dead Space 2 sądzę, że ci się nie uruchomią :P W Cold Fear sobie zagraj - całkiem przyjemny w rozgrywce klon Resident Evil.
 
Z tego co wiem Dead Space 2 Ma takie same wymagania co Dead Space w które grałem super gierka ale straszna naprawdę . A w Cold Fear trzeba joy-stck-iem sterować jak w Resident Evil czy myszką normalnie bo to mi się nie podobało w ogóle .
 
Dobra, to skoro twierdzisz, że FEAR 2 ci się uruchamiał, to zagraj sobie w Crysis. O dziwo nie ma tak dużych wymagań. Jedyne co wymaga, to porządnej karty graficzne. Tobie powinien pójść na low albo medium. Tak w ogóle, to może napisz jakiś dogłębniejszy opis jakich gier oczekujesz, z jakiego gatunku mają być i o czym, bo tak, to ja nawet nie jestem do końca pewien, co ci mam polecić.
 
Mmmmm..... Crysis kurczę na tę grę mam chrapkę , ale nie wiem zobaczę , jest demo tej gry ?<br /><br />-- 04 mar 2012, 22:21 --<br /><br />
Jam napisał:
Mmmmm..... Crysis kurczę na tę grę mam chrapkę , ale nie wiem zobaczę , jest demo tej gry ?
Z tego co widzę to ta gra ma dużo ilość trawy co przekłada się na dużą ilość sześcianów .
 
To zagraj w Far Cry - praktycznie to samo, minus ten fikuśny strój, a zamiast kitajców są najemnicy postury Pudziana.
 
Far Cry 1 ,2 grałem 1 głupia 2 nudna , szukam czegoś w stylu ostrej zajadki , takiej mega ostrej.
 
Eeee... Serious Sam? Większej rzeźni niż tam, to nie znajdziesz nigdzie.
 
Tu ci przyznam rację, ale ciągle w sumie nie wiadomo, czego autor chce. Możemy tak wymieniać w nieskończoność. W teorii chce grę podobną do the Darkness z tym jej mhrrrocznym klimatem, lecz okazuje się, że dla niego nawet Crysis styknie, więc nie jestem pewien czego on chce. Jam, określ do cholery co ty dokładnie chcesz, albo ten temat nie będzie mieć końca.
 
Wow, nie ma co. Określił żeś tak, że wiadomo o co chodzi. Nie wiemy, jakie klimaty cię interesują i jaka mechanika, ale po propozycjach to widać, że podoba ci się Science Fiction. Zagraj sobie w Quake'i, Doomy i Unreale. Zanim przejdziesz wszystkie części to minie z pół roku.
 
Doom Fajny gra wymiata ale nie podoba mi się w nim to , że w broni nie ma lampki tylko jest oddzielnie . Quake ..... bez komętarza nie lubię takich gier , unreal spoko gierka . Wiec z tego tematu wybieram gry takie jak

-Unreal
- Doom 3 Czemu nie
-Crysis .

+5 dostaje odemnie Ninja666 za największą aktywność i pomoc w temacie . Dziękuję ci serdecznie .
 
No co? Mi nie przeszkadzają co wybredniejsi użytkownicy, bo sam taki jestem :D
 
Back
Do góry