funko fusion

Gry podobne do Darkness 2

  • Thread starter Thread starter Jam lasica
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
J

Jam lasica

Gość
Witam ! Szukam takich bardzo ostrych nawalanek typu DarkNess 2 , i nie call of duty . Takie ostre strzelanki , Procesor 1.6 GHz 768 Mb 256 MB karta , nie ma gabarytów ale noom
 
Re: Fajne Gry

Na takim procku to ci może jednynie Postal pójść. Bardziej sadystyczny niż nawalanka ale zawsze cos.
 
z tym procesorem to możesz w F.E.A.R Combat zagrać, innej gry nie widzę ;o

p.s

nazwa tematu zmieniona :)
 
Z tym kompem to raczej nie masz co liczyć na nowe gry, ale jeśli chcesz fajne horrorowo-mroczne strzelanki, a nie przeszkadza ci zbytnio nieświeża grafika, to polecam następujące tytuły:
-Blood 1 i 2
-Nocturne (wprawdzie przygodówka, ale strzelania też jest mnóstwo)
-Requiem: Avenging Angel
-Return to Castle Wolfenstein
-Doom 3
-Quake 1 i 2

EDIT: Tak w ogóle, to podaj dokładniejsze specyfikacje kompa, bo nie wiadomo, czy to twoje 1.6GHz, to nie jest przypadkiem 2rdzeniówka.
 
1 rdzeniówka grałem na tym samym pc w Fear 2 :p itp Dead Space A jest gra DarkNess ?
 
Jakoś wierzyć mi się nie chce, że udało ci się z tym procesorem odpalić Fear 2. Może to był Fear 1? W to byłbym w stanie bardziej uwierzyć. Darkness 1 jest niestety tylko na PS3, nie ma wersji PC. Lepiej zmień sobie ten procesor na dwurdzeniowy, bo teraz w cholerę cię ogranicza.
 
To spróbuj S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla. Wprawdzie nie jest to rasowa strzelanka, a hybryda RPG/FPS, ale klimat ma zajebisty (zwłaszcza w drugiej połowie gry). Nie gwarantuję jednak, że się uruchomi, gdyż procesor to masz sprzed dobrych 10 lat.
 
Grałem w to nie podobało mi się zbytnio , już lepiej grało mi się w czyste niebo .
 
Jesteś pewny, że masz taki procesor, a nie inny? Bo coś dziwnie podejrzane mi się wydaje, że na przedpotopowym sprzęcie możesz uruchamiać takie gry.
 
Dobra, to najdziwniejszy przypadek jaki widziałem, ale skoro twój procesor jest na tyle mocny, że potrafi wyciągnąć z siebie 5x tyle, ile potrafi, to już raczej nic mnie nie ogranicza. Pograj sobie w Painkillery, Necrovision, Timeshift, Bioshock, System Shock, Wolfenstein 2009, Blacksite Area 51. Coś z tego powinno ci się spodobać.
 
Painkiller ,TimeShift , i Wolfenstein 2009 proo gierki . A resztę zobaczę piszcie proszę dalej , Myślałem o Aleone In The Dark z 2008 co myślcie ?
 
Nie grałem, ale wydaje się bardzo nawalankowa w porównaniu do poprzednich 4 części. Wciąż przygodówka, ale bardziej nastawiona na akcję.
 
Własnie może dla mnie pokaz slajdów to płynność ?? Nie żart te gry spoko chodziły . Piszcie dalej
 
Z całkiem klimatycznych, ale niskobudżetowych: "Übersoldier" - całkiem przyzwoita strzelanka w klimatach podobnych do Wolfensteina.
 
Już mnie wkurza ten stary złom kurde , A co sądzisz o Lost Planet 2 albo Dead Space 2 ? A co do Übersoldier to widać że grafa nie oszałamia ale nie wiem jaka fabuła .
 
Back
Do góry