funko fusion

Sport i wyścigi FIFA vs PES

Dla mnie od zawsze na zawsze klasyka tylko FIFA - PES mi się wcale nie podobał (się dziwię jak mogli nie wykupić licencji na zawodników) może jeszcze tak do serii FIFA był trochę lepszy PES ale teraz już te wersje od FIFA 14 i FIFA 15 biją na głowę tego PESA : D
 
Lenny zależy, bo co do kariery to się nie zgodzę. PES zrobił kawał dobrej roboty przy tym, gdzie fifa tak naprawdę zbyt wiele co roku nie dodaje. Plus fify to ultimate team ale obecnie te widełki cenowe psują cały rynek :/
 
Będę dyplomatyczny i powiem, że akurat 2 gry PES i FIFA są bardzo dobre : ) teraz już przy tych nowych cześciach nie da rady grać na klawiaturze bo po prostu nie można byłoby wykonywać trików ; )) dla mnie większy sentyment ma jedna FIFA bo pierwsza moja część to była FIFA 98 a później EURO 2000 i jakoś później jak się przerzuciłem na PESA to nie było dla mnie to - nie było tego czegoś ; )
 
To już całkiem z klasykami wyjechałeś : ) ja to pamiętam tą fife 98 i tam się grało jeszcze na hali : D no jeśli chodzi o menagera to zdecydowanie pes jeśli natomiast chodzi o normalny tryb to mi się bardziej podoba FIFA . Ogólnie też za całokształt bardziej mi się FIFA podoba, która i tak jest popularniejsza
 
Jest popularniejsza chyba przez to tak mi się wydaję, że jest od producenta EA GAMES : ) już sama nazwa przemawia według mnie za FIFA : ) kiedyś jak FIFA była taka sztuczna i po prostu bardziej się tam leciało schematem do skrzydła wrzutka i gol(w przypadku euro 2004) wolałem realistycznego PESA...Ale z nowszymi wersjami ten schemat w FIFIE ustał i teraz jest jak w prawdziwym życiu na boisku
 
O chłopie z czym Ty wyjechałeś z EURO 2004 toż to było jeszcze wtedy piłka rotejro ; ) no ja zdecydowanie stawiam na FIFE (pomimo, że w niektórych seriach miała rażące błędy, że uznany gol był po bocznej siatce) to wolę w to sobie grać ze znajomymi na konsoli
 
Dla mnie akurat jest lepszy ten PES(to, że tam nie ma tych licencjonowanych nazwisk to dla mnie detal i tak do tego nie przywiązuję wagi) nawet jak sprawdzałem te najnowsze FIFY to dla mnie akurat są za bardzo komputerowe i takie po prostu, że gra się schematem..W Pesie wygląda ta cała gra bardziej realniej.. ; )
 
Co to za beka jak nie ma prawidłowych nazwisk : D nie sądzę iż grę nie stać na to by wykupiła licencję przecież..EA SPORT u mnie zawsze jest na pierwszy miejscu z tego względu iż po prostu to już jest znana marka i co roku wydaje to lepsze FIFY a te stereotypy iż się jedzie do skrzydła i strzela bramkę to już od bardzo dawno tego nie ma
 
Jaki producent gry takie nazwiska co ; dd Słabo to tak właśnie wyszło w przypadku tego konami ale niestety ich chyba nie stać..Dla mnie jest lepsza FIFA bo ona jest taka bardziej realna i teraz zdecydowanie poprawiła się ogólnie ta grafika w grze i chociażby Lewandowski Robert wygląda bardzo okee
 
Ktoś już nawet dał nową FIFĘ :D Jeszcze będą takie czasy, że to normalnie my sami będziemy zdobywać bramki w FIFE jak one już są takie rzeczywiste. Przede wszystkim lepsza jest FIFA bo ma licencję. Nie rozumiem producentów co akurat nie mają takich to licencji na nazwiska..nie wierzę, że ich nie stać na wykupienie.
 
. Nie rozumiem producentów co akurat nie mają takich to licencji na nazwiska..nie wierzę, że ich nie stać na wykupienie.
Licencje dzielą się na kilka kategorii.
Podzielmy je w skrócie na 2:

1) Licencja na użycie marki - każdy kto chce może skorzystać z danej marki po uiszczeniu odpowiedniej opłaty LUB czasami nawet producenci płacą za taki format darmowej reklamy [przyklad: większość marek samochodowych w wyścigach, czy Mercedesy w Mario Kart 8 [Mercedes zapłacił Nintendo za reklamę]...
2) Licencja na wyłączne użycie marki - tylko JEDNA firma ma pełną kontrolę nad wykorzystaniem praw do marki. Robi tak np. firma Porsche, na którą wyłączność ma EA i to do EA trzeba iść, by móc użyć marki Porsche w swojej grze.

Podstaw pod to prostą sprawę - Konami nie będzie się prosiło EA o użycie paru nazwisk w swojej grze. I odwrotnie - jak Konami ma do czegoś wyłączność, EA nie będzie się prosić o licencję u Konami. Proste jak dwa plus dwa.

Jeszcze będą takie czasy, że to normalnie my sami będziemy zdobywać bramki w FIFE jak one już są takie rzeczywiste

Problemu z tym nie ma. Trzeba tylko przekształcić kamerę w grze na pierwszoosobową. Zobacz na to [przykład na podstawie GTA 5]
Virtuix Omni + Oculus Rift. Brakuje jeszcze tylko rozwinięcia paru schematów, oraz pewnej rękawicy w lekki, nieodczuwalny dla użytkownika strój, dzięki której wykrywane są najmniejsze twoje ruchy ręką, czy czymkolwiek.
 
:) tak też to widziałem z tej kamery z GTA i w FIFIE też się tak da..Kolega na pewno zapomniał, że świat i technologie cały czas idą do przodu. Ja już się czułem bardzo realnie grając na Wii w FIFE :) fajnie się grało. Dobrze, że FIFA się lepiej rozwija od PESA bo producenta Konami nie trawię :) powiem jak typowy seba - ea sport cyna gejm :D
 
Mam pytanko:
Czy ze sprzętem:
windows xp
2 gb ram
procesor: Dual core 2.10 gb
karta graf.Nvidia geforce 8200g m 512 mb ram

ZAGRAM W PES 2016?
 
Wybieram fifę, głównie ze względu na licencje i multiplayer. Więcej osób gra w fifę niż w pesa, więc...
 
Back
Do góry