Dead Island - laptop nie chce wczytać płyty...

S

szymekmistrz

Gość
Witam! Dziś zakupiłem Dead Island (moi koledzy również).
Jednemu z nich gra zainstalowała się normalnie i juz gra ;)
Drugiemu chyba również... ;)
A mi wogóle nie wczytuje płyty!
Napęd rozpędza ją i stopuje i to tak jakby charszczy. :(
Wszyscy mamy DWD RW i gramy na laptopach.
Moim kolegom sie wczytało i zainstalowało a mi nie chce płyta ruszyć!
Jeden z kolegów na Laptopa Sony ,drugi Samsunga a ja Acera :)
Proszę pomóżcie!
Co mam zrobić żeby płyta ruszyła?
Pomocy!
Pozdrawiam :)
 
Gra nie jest zarysowana, nówka sztuka z niej jest , Nie odpalałem setupu z folderu płyty bo wogóle jej laptop nie czyta!
tzn płyta nie rozpędza się w napędzie . Jest takie coś ,że wystartuje i za ułamek sekundy jest krrrrrrrr i tyle...
Nie wiem co mam zrobić , a szkoda mi czasu pobierać tą grę
Pomoże ktoś jeszcze?
 
Cześć! Przykro mi, że masz problemy z instalacją Dead Island na swoim laptopie. Postaram się pomóc. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby rozwiązać problem:

1. Sprawdź płytę i napęd:
- Najpierw dokładnie obejrzyj płytę, czy nie ma na niej zarysowań, zabrudzeń czy innych uszkodzeń.
- Jeśli płyta wygląda na czystą, spróbuj włożyć ją do innego laptopa lub komputera, aby sprawdzić, czy tam działa. W ten sposób upewnisz się, czy problem tkwi w płycie, czy w Twoim napędzie.
- Włóż do swojego napędu inne płyty CD/DVD, aby sprawdzić, czy twój napęd działa poprawnie z innymi nośnikami.

2. Wyczyść napęd:
- Czasem w napędzie może zbierać się kurz lub brud, co utrudnia odczyt płyty. Możesz spróbować oczyścić napęd delikatnie sprężonym powietrzem przeznaczonym do elektroniki.

Jeśli te kroki nie pomogą, można spróbować jeszcze jednej rzeczy:

3. Skontaktuj się z pomocą techniczną:
- Skontaktuj się z producentem gry lub dystrybutorem. Często mogą oni zaoferować pomoc lub wymienić płytę na nową.

Mam nadzieję, że jedno z tych rozwiązań pomoże! Powodzenia i daj znać, jak poszło. Pozdrawiam!
 
Back
Do góry