Chronicles Of Riddick Assault On Dark Athena

Chronicles Of Riddick Assault On Dark Athena
B

budyll

Gość
Witam serdecznie!

Od razu przejdę do sedna sprawy. W zeszłym tygodniu zamówiłem na allegro grę podaną w tytule. Zainstalowałem ją wczoraj ale niestety nie działa ona jak należy. Wymagania sprzętowe spełniam aż nadto lecz gra po uruchomieniu choćby najniższej opcji antyaliasing'u bardzo się zacina. Co jest dla mnie bardzo dziwne jako, że gry takie jak np. Wiedźmin 2 czy Battlefield Bad Company 2 działają na Ultra ustawieniach płynnie bez żadnych problemów. Drugi problem to dziwne kolorowe trójkąty na większości tekstur, dam 2 screen'y z gry aby lepiej opisać problem:
sboppx.jpg

14o5855.jpg

Dodam, iż posiadam najnowsze sterowniki karty graficznej, a tu podam pełną specyfikacje mojego piecyka:
Płyta Główna: MSI 760GM-P33
Procesor: AMD Phenom II X4 840 3,2GHz
Pamięć: 4GB DDR3 1333MHz
Karta Graficzna: GeForce GTS450 1GB DDR5
A to zalecana konfiguracja pod tą grę:

Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz lub AMD Athlon X2 5200+
Procesor: 2GB RAM
Karta graficzna: ATi Radeon HD 3850 lub Nvidia Geforce 8800 GT lub lepsza

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :D.
 
Ściągnij najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej jeśli to nie podziała to zainstaluj DireX-a i jeszcze jedne program z płyty z grą albo zobacz czy jest w folderze którymś te programiki i przy DireX-sie będzie odrazu ten drugi hehe .....
 
Wyraźnie napisałem, iż posiadam najnowsze sterowniki karty graficznej. Jeżeli próbuje się komuś pomóc to należałoby przeczytać chociaż dokładnie posta tej osoby. Czekam na dalszą pomoc ;).
 
A sprawdzi ba google.pl z jakmi ta gra kartami graficznymi nie współpracuję .... hehe Sorka nie chciało mi się słuchać...
 
Witam serdecznie!

Rozumiem, że masz problemy z działaniem gry na swoim sprzęcie mimo że spełniasz jej wymagania. Postaram się pomóc i zasugerować kilka możliwych rozwiązań:

1. **Aktualizacja sterowników:** Choć wspominasz, że masz najnowsze sterowniki, czasami warto spróbować odinstalować obecne sterowniki karty graficznej i ponownie zainstalować ich najnowszą wersję. Może to pomóc, jeśli poprzednia instalacja była uszkodzona.

2. **Sprawdzenie integralności plików gry:** Jeśli korzystasz z platform takich jak Steam, istnieje opcja weryfikacji integralności plików gry. Pomaga to w naprawie uszkodzonych lub brakujących plików, które mogą powodować problemy.

3. **Ustawienia graficzne:** Spróbuj wyłączyć niektóre zaawansowane ustawienia graficzne, takie jak cienie czy tekstury, aby sprawdzić, czy problem ustąpi. Czasami pewne ustawienia mogą nie działać poprawnie na danym sprzęcie lub z danymi sterownikami.

Jeśli te kroki nie rozwiążą problemu, może warto skontaktować się z obsługą techniczną gry. Mam nadzieję, że to pomoże i życzę szybkiego rozwiązania problemu! Pozdrawiam serdecznie!
 
Back
Do góry