Call of Duty Modern Warfare 3 - Steam zmiana jezyka

Call of Duty Modern Warfare 3 - Steam zmiana jezyka
N

Nepal161

Gość
Witam, Kupiłem sobie gre call of duty modern warfare 3 w niemczech. Gra kupiona norlamnie w sklepie niemieckim ma pełną wersje jezykową niemiecką.

Chciałem zmienić jezyk na steam czyli, wszedłem w biblioteka/właściwości/jezyk/wybierz jezyk w jakim chcesz prowadzić rozgrywkę/ wybrałem angielski(bo nie ma polskiego).

Wszystko super steam zaczął pobierać nowy jezyk, jednak po pobraniu i włączeniu gry jezyk jest nadal niemiecki. Chodzi mi tutaj głównie o rozgrywke w singleplayer.

Podsumowując prosze o pomoc jak zmienić język na angielski lub jeżeli się da na polski poprzez zmiane ustawień lub link do jakiegoś spolszczenia.
 
Witam,

Rozumiem Twoje zmartwienie z językiem w grze Call of Duty: Modern Warfare 3. Poniżej przedstawiam kilka możliwych rozwiązań:

1. **Zmiana języka w plikach gry:**

a. Przejdź do folderu, gdzie zainstalowana jest gra (zazwyczaj to **C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Call of Duty Modern Warfare 3**).

b. Poszukaj pliku **localization.txt** i otwórz go za pomocą edytora tekstowego (np. Notepad).

c. Zmień wartość wpisu języka na **english** (lub **polish**, jeśli jest dostępny).

d. Zapisz zmiany i uruchom grę ponownie.

2. **Kontakt z obsługą klienta Steam:**
- Jeśli ręczna zmiana plików nie zadziała, warto skontaktować się z obsługą klienta Steam. Mogą oni udzielić Ci wsparcia w kwestii zmiany języka gry na angielski lub dostarczyć odpowiednią pomoc techniczną.

Mam nadzieję, że jedno z tych rozwiązań okaże się pomocne.

Pozdrawiam!
 
Back
Do góry