Strzelanki Battelfield 4 Pozostałe Nocne Mapy

K

kuba802802

Gość
Jak sądzicie czy DICE doda Golmund oraz Oblężenie Szanghaju w wersji nocnej?
 
Trudno stwierdzić. Na razie BF4 ma chyba wystarczająco dużo DLC w tym też dużo darmowego contentu. Pewnie skupiają się teraz bardziej na nowym BF niż na dodatkach do 4.
 
Ale może wypuszczą dopracowanego bfa,a nie tak to było z 4 masa updatów i jest dobra gra i sporo popsutej krwi w graczach

ale mam wrażenie że bf5 (oby II WŚ) będzie tak dobry jak np. Bad Company

Usunąłem jeden post i dodałem jego treść do tego. Na przyszłość używaj opcji "edytuj". :) // Ephixi4
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
BF5 raczej nie prędko wyjdzie.
Ma wyjść w czwartym kwartale tego roku. Prace nad nim zostały już zapowiedziane w 2014 roku.
Tytuł oraz realia gry nie są jeszcze znane. Według mnie albo teraźniejsze klimaty lub II WŚ.

Co do tego, że 4 była słaba przy starcie to prawda. Lecz dzięki współpracy DICE z graczami poprzez czytanie uwag, udostępnianie serwerów testowych stał się on jednym z najlepszych tytułów całej serii. Na pewno twórcy dużo z tego wynieśli i mimo słabych początków jest to bardzo zdrowe dla kolejnych tytułów.
 
Nie sądzę że dodadzą Golmund oraz Szangaj w wersji nocnej bo jak już napisał wyżej Ephixi, BF5 ma wyjść w czwartym kwartale tego roku.
DICE prawdopodobnie teraz pracuję nad BF5 i nie mają czasu na wydanie jakiegoś nowego DLC i nawet w przyszłości żadnego dodatka do BF4 nie widzę, po za tym i tak ma już dużą ilość dodatków więc po co dodawać więcej?
 
Ostatnio było głośno, że BF4 niby ma już zakończone updatowanie/wydawanie dodatków itp.
 
Skończą wspierać żeby zrobić hype na bf5. Jeśli będzie to II WŚ to instabuy z mojej strony.
 
  • Lubię
Reactions: Apex
Back
Do góry