Już wiemy co trafi do PS Plus Essential w kwietniu. Sprawdź nowe darmowe gry!

Już wiemy co trafi do PS Plus Essential w kwietniu. Sprawdź nowe darmowe gry!
Spis treści:

PlayStation ogłosiło kolejną partię darmowych gier dla abonentów PlayStation Plus. Oferta PS Plus Essential na kwiecień 2024 r. obejmuje następujące trzy gry: Immortals of Aveum, Minecraft Legends i Skul: The Hero Slayer. Wszystkie tytuły będzie można odebrać od 2 kwietnia - 6 maja.

Wydana w zeszłym roku gra Immortals of Aveum została niestety przeoczona wśród wielu innych doskonałych premier roku 2023. Wspaniała i porywająca opowieść o elitarnych magach bitewnych jednoczących się, by ocalić świat. Gra pozwala ujarzmić tajemne moce podczas strzelania magicznego z perspektywy pierwszej osoby. Posiada również przyjemny oldschoolowy projekt dla trybu jednego gracza, świetną obsadę do interakcji i fascynujący świat do odkrycia. Udoskonalaj swój styl gry, korzystaj z trzech mocy magii i powoli przekształcaj się w potężnego Triarchę Magnusa.

Minecraft Legends to wspaniały spin-off głównej gry, w którym projekt otwartego świata zamieniono na podejście oparte na strategii akcji. Gdy Piglins maszerują, twoim zadaniem jest zawarcie sojuszy z nowymi przyjaciółmi, poprowadzenie swoich sił w bitwie i obronie Świata przed złowrogim zagrożeniem. Możesz zmierzyć się ze znajomymi w walce lub połączyć z nimi siły aby pokonać przebiegłych przeciwników w ich ufortyfikowanych osadach.

Trzecią grą dostępną w tym miesiącu dla abonentów PS Plus jest Skul: The Hero Slayer. Jako skromny szkielet Skul musisz podjąć walkę z bandą bohaterskich poszukiwaczy przygód, którzy zaatakowali Króla Demonów i uwięzili wszystkich twoich przyjaciół. To dziwaczna platformówka akcji 2D z bujną grafiką w stylu pixel-art i płynną walką, a także stale zmieniającą się mapą. W grze dostępny jest unikalny arsenał broni i umiejętności do odblokowania, dzięki czemu możesz mieszać różne rzeczy i wykorzystywać imponujące umiejętności bohatera które pomogą ci w twojej misji.

Abonenci PS Plus mogą wreszcie też odebrać pakiet Overwatch 2. Zawiera on bezpłatną skórkę Legendary Beekeeper Sigma, legendarną skórkę Art Deco Symmetra, siedem epickich skórek i pięć pominięć poziomów przepustki bojowej.

PlayStation Plus Essential to stała subskrypcja z opłatą cykliczną w wysokości 295 zł, jest ona pobierana automatycznie co 12 miesięcy ale jak możemy zauważyć jest warta swojej ceny. Miesiąc temu pakiet zaoferował nam gry - Sifu, Hello Neighbor 2 i Destiny 2: Witch Queen. Pozostaje nam jedynie oczekiwać jakie darmowe tytuły przyniesie nam miesiąc maj!