Cities: Skylines 2 na starcie z problemami technicznymi

Cities: Skylines 2 na starcie z problemami technicznymi
Spis treści:

Kilka dni temu deweloperzy ogłosili już, że nie udało im się osiągnąć oczekiwanej wydajności w grze „Cities: Skylines 2”. Teraz pojawiają się również pierwsze recenzje online – one jeszcze wyraźniej ukazują ten problem.

Ponieważ poprzednia część była uważana za jedną z najlepszych symulacji budowy miast w historii, oczekiwania wobec „Cities: Skylines 2” są oczywiście wysokie. Wszystko ma być jeszcze lepsze, piękniejsze i większe. Czy deweloperzy ewentualnie przecenili swoje możliwości? W pierwszych recenzjach gra nie zdobywa zbyt wielu pochwał.

Dobra wiadomość dla deweloperów: największym zarzutem jest kwestia techniczna. A ta może być w późniejszym okresie jeszcze dobrze zoptymalizowana. Z drugiej strony gracze muszą się przygotować na pewne problemy z wydajnością, ponieważ do premiery 24 października prawdopodobnie nie uda się ich już naprawić.Jednakże rozgrywka również jeszcze nie przekonuje w pełni. Deweloperzy wprowadzili kilka inteligentnych usprawnień, ale nie ma tu dużych innowacji. Posiadacze pierwszej części w niektórych miejscach muszą nawet dokonywać pewnych kompromisów. Warto zwrócic uwagę na opinie spotkane w sieci

„Jednakże trudno jest nie zauważyć, że ta gra wchodzi na rynek z mniejszą zawartością niż oryginalna gra. W połączeniu z ograniczeniami dotyczącymi dzielnic i brakiem narzędzi do indywidualnej personalizacji, które były uwielbiane przez graczy w oryginale, gra na starcie wydaje się nieco skromna”
„Cities: Skylines 2 może nie odmienić Twojego życia, ale wielu fanów może cieszyć się kilkoma godzinami poświęconymi na projektowanie swoich miast, o ile tylko gra nie będzie się crashować i płonąć. Jak dobre wino, Cities: Skylines 2 prawdopodobnie potrzebuje jeszcze trochę czasu na dojrzewanie. Mimo to, można się już dobrze bawić. "

Ci, którzy chcieliby najpierw wypróbować grę, mogą również rzucić okiem na Xbox Game Pass. Tam również będzie dostępna od pierwszego dnia