Zapowiedziano rozszerzenie do Hearthstone

Zapowiedziano rozszerzenie do Hearthstone
Spis treści:

Czas zapuścić się w kręte tunele pod powierzchnią Azeroth w poszukiwaniu pradawnych, legendarnych skarbów w Koboldach i katakumbach, najnowszym rozszerzeniu do Hearthstone®, niezwykle popularnej cyfrowej gry karcianej spółki Blizzard Entertainment, które zadebiutuje już w grudniu. Śmiałkowie, którym niestraszne zagrożenia i potworności czające się w podziemnym królestwie koboldów, będą mogli wypchać sakwy niepowtarzalnymi znaleziskami w postaci 135 fenomenalnych kart!

Nieznośne koboldy kopią tunele pod Azeroth od tysięcy lat, odkrywając i gromadząc artefakty dawno zapomniane przez śmiertelników żyjących na powierzchni… Jednak niedawno pogłoski o nieprzebranych bogactwach, które tylko czekają, aż ktoś po nie sięgnie, zaczęły krążyć między bywalcami karczm. W tych plotkach przekazywanych z ust do ust często przewijają się potężne Kamienie mocy, skryte wśród 135 kart rozszerzenia Koboldy i katakumby. Są to zaklęte przedmioty, które można wzmocnić w ręce przed zagraniem, wykonując konkretne działania. Nieustraszeni awanturnicy uzbroją się również w jedną z dziewięciu nowych legendarnych broni klasowych! Gracze otrzymają jedną darmową legendarną broń, gdy zalogują się do Hearthstone po raz pierwszy po premierze Koboldów i katakumb.

Najśmielszym spośród awanturników przyda się każda pomoc, gdy spróbują swych sił w nowym, darmowym trybie dla pojedynczego gracza – Podziemnych wyprawach! W tym trybie, który zadebiutuje w rozszerzeniu Koboldy i katakumby, śmiałkowie wybiorą się na pełną wyzwań i nagród wyprawę do serca podziemi, inspirowaną klasycznymi papierowymi grami RPG. Gracze rozpoczną grę z podstawową talią wybranej klasy i stawią czoła coraz silniejszym przeciwnikom, losowo wybranym spośród ogromnej puli wyjątkowych bossów. W miarę postępów w grze, będą wzmacniać swoje talie kartami zabranymi pokonanym bossom, w tym niezwykle potężnymi skarbami, które można zdobyć tylko w Podziemnych wyprawach. Awanturnicy muszą jednak zachować ostrożność, bo przegrana w jednej potyczce oznacza fiasko całej Podziemnej wyprawy.

Pakiety kart z rozszerzenia Koboldy i katakumby trafią w grudniu na komputery z systemem Windows® i Mac®, a także tablety i telefony z systemem Windows, iOS, i Android™. Będzie można wygrać je na Arenie w Hearthstone, a także kupić za złoto w grze lub prawdziwe środki pieniężne – za taką samą cenę, co w przypadku innych pakietów kart w Hearthstone. Od dziś do dnia premiery gracze będą mogli kupić w przedsprzedaży karty z rozszerzenia Koboldy i katakumby w specjalnym zestawie liczącym 50 pakietów za okazyjną cenę 49,99 EUR (możliwy zakup tylko jednego zestawu na jedno konto). Wszyscy niecierpliwi poszukiwacze skarbów, którzy kupią ten zestaw, otrzymają za darmo błyszczący, wysadzany klejnotami rewers „Za Skarby!”.

Nasyćcie swe oczy skarbami, które czekają w podziemiach, na stronie www.KoboldsAndCatacombs.com