Ważna aktualizacja PUBG (ReShade cheat?)

Ważna aktualizacja PUBG (ReShade cheat?)
Spis treści:

Gracze,

zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, jutro o godzinie 3:00 na serwerach live pojawi się aktualizacja wprowadzająca nowy system anti-cheat.  

Będzie on blokował różne programy, które zmieniają grafikę lub w jakiś sposób pomagają w rozgrywce. Ich wspólną cechą jest podłączanie się do naszej gry i przekształcanie plików. Programy, które nie są wykorzystywane do uzyskania nieuczciwej przewagi, ale zachowują się jak kody do oszustw, również mogą zostać zablokowane.

 

Jednym z najbardziej popularnych programów, który  zostanie zablokowany jest ReShade. Jego posiadanie nie grozi banem, jednakże póki będzie znajdował się na danym komputerze, gra w PUBG nie będzie możliwa. Prosimy o odinstalowanie ReShade lub innych zablokowanych programów i włączenie gry. Dla niektórych graczy ponowne zainstalowanie gry może okazać się niezbędne.

 

Póki trwają prace nad udoskonaleniem nowej funkcji zapobiegającej oszustwom, niektóre programy nie mające wpływu na rozgrywkę, mogą zostać tymczasowo zablokowane (NVIDIA ShadowPlay, video / audio capture programs itd). Postaramy się jak najszybciej rozwiązać ten problem. Jeśli nieszkodliwy program zostanie zablokowany, prosimy o zgłoszenie go tutaj.

 

Dziękujemy

 

https://forums.playbattlegrounds.com/topic/177139-aktualizacja-serwer-live-06022018/