Świętuj Halloween z Daybreak Games!

Świętuj Halloween z Daybreak Games!
Spis treści:

Daybreak Games świętuje Halloween za sprawą rozkosznie upiornych eventach w swoich grach. W wydarzeniach można uczestniczyć już teraz i będą one dostępne przez cały październik – poniżej szczegółowe informacje dla każdej z gier:

  •  DC Universe Online: The Witching Hour (Czas trwania wydarzenia1-31 października 2018)

Na ulicach Gotham oraz w klubie nocnym Midnight Masquerade rozpętało się piekło! Gracze udadzą się do kryjówki East End w Gotham City, by porozmawiać z Phantom Strangerem (Bohaterowie) lub do The Tap Room w Burnley, by porozmawiać z Talą (Złoczyńcy) i uzyskać informacje o chaosie w mieście. Są też dostępne nowe, halloweenowe wyzwania, kolekcje oraz przedmioty do bazy.

  •  Dungeons & Dragons Online: The Night Revels Festival (Czas trwania wydarzenia: 2 października – 4 listopada  2018)

Wydarzenie Night Revels Festival powraca z przytupem! W tym roku gracze wkroczą do przeprojektowanego Delera’s Graveyard i stoczą bitwę ze złymi duchami, szkieletami, upiorami i innymi kreaturami. Świątecznie warianty ulubionych zadań można odblokować zbierając cukierki i zdobywając klucze. Ukończenie ich wiąże się z nagrodą w postaci zasobów, które można użyć do pozyskania przerażających zbroi, przedmiotów i innego magicznego sprzętu.

  •  EverQuest: Nights of the Dead (Czas trwania wydarzenia: 10 października – listopada  2018)

Noce robią się coraz mroczniejsze, a w powietrzu unosi się znany, przyprawiający o ciarki na plecach chłód, co oznacza tylko jedno – wydarzenie Nights of the Dead powróciło do Norrath! Poszukiwacze przygód mogą odblokować kostiumy Spooky Sally oraz Haunted Jack, uczestniczyć w zadaniach, odkryć tematyczne hełmy i wiele więcej.

  •  EverQuest 2: Nights of the Dead (Czas trwania wydarzenia: października – listopada  2018)

W Norrath zaroiło się od psikusów i upiorów, co oznacza, że wydarzenie Nights of the Dead wróciło na serwer Fallen Gate TLE. Wraz z nim pojawiają się dobrze znane i kochane przez fanów zadania, nowa kolekcja „Grave Memories”, a nawet nowe iluzję kostiumów, przedmioty do domu i książki z przepisami do craftingu!

  • H1Z1: Hauntfest (Czas trwania wydarzenia: 17-31 października 2018)

W H1Z1 na PS4 pojawi się nowy tryb Arcade, wydarzenie Hauntfest, a także sezonowa przepustka bitewna oraz skrzynki – w sam raz na Halloween! W Hauntfest gracze zbierają cukierki rozrzucone po mapie, które dają ich postacią większą prędkość ruchu, ale ograniczone pole widzenia – prawdziwy wirtualny efekt przesłodzenia! Sezonowa przepustka bitewna nagradza wszystkich graczy „Cukierkowymi skrzynkami” za kompletowanie codziennych wyzwań. Szczęśliwcy mają nawet szansę na uzyskanie nowej skrzynki, Dead Man’s Chest, zawierającej pełne odzienie pirata oraz piracki sprzęt.

  • Lord of the Rings Online: The Harvestmath Festival  (Czas trwania wydarzenia: 17 października – listopada 2018)

Śródziemie świętuje jesień oraz czas upiornych uciech podczas Harvestmath Festival. Gracze uczestniczą w zabawach, zbierają dynie, eksplorują Haunted Barrow, doświadczają naprawdę strasznej opowieści i wiele więcej. Podczas tego wydarzenia, gracze mogą także przemierzać kompletnie różne labirynty z siana każdego dnia!

  •  PlanetSide 2: Nanite of the Living Dead (Czas trwania wydarzenia: 9-31 października 2018)

Już czas na najbardziej nawiedzone wydarzenie roku – piątą edycję Nanite of the Living Dead, powracającą na Auraxis! Gracze mogą zbierać nasiona dyni, zdobyć Ectoblaster i handlować, by zdobyć nowe, straszne przedmioty kosmetyczne. Kapsuły zrzutu przekonwertowano nawet na Dyniowe Kapsuły!