South Park: The Stick of Truth na PS4 i Xbox One

South Park: The Stick of Truth na PS4 i Xbox One
Spis treści:

Ubisoft ogłasza, że South Park™: The Stick of Truth™ będzie dostępne w systemie komputerowej rozrywki PlayStation® 4 i na Xbox One 13 lutego 2018. Nagrodzona gra po raz pierwszy zostanie wydana jako samodzielny produkt na konsole nowej generacji. South Park: Kijek Prawdy ma rating M i będzie dostępny w cenie 119,90 PLN.

O GRZE: South Park: Kijek Prawdy, zdobywca wielku nagród roku 2014, przenosi graczy na niebezpieczne pola walki na placu zabaw 4-klasistów, gdzie młodzi bohaterowie powstaną, by ratować South Park. Od twórców South Parku, Trey’a Parkera i Matta Stone’a, nadchodzą epickie zmagania by osiągnąć… zajebistość.

Uzbrojony w legendarne uzbrojenie znajdź sposób, by pokonać majtkowe gnomy, hipisów i inne siły zła. Znajdź zaginiony Kijek prawdy, a zasłużysz by zająć miejsce przy boku Stana, Kyle’a, Cartmana i Kenny’ego, jako ich nowy przyjaciel. Jeśli ci się powiedzie staniesz się zbawcą South Park i na zawsze zapiszesz się w annałach Szkoły Podstawowej South Park. Jeśli zawiedziesz, po wsze czasy będziesz znany jako… luzer.