PUBG FAN NIGHT (Cybermachina Poznań) – relacja

PUBG FAN NIGHT (Cybermachina Poznań) – relacja
Spis treści:

W ubiegłą niedzielę (ósmego kwietnia) odbyło się wydarzenie inaugurujące serię eventów pod nazwą PUBG FAN NIGHT! Wydarzenie stworzone zostało przy współpracy technologicznej z firmą MSI Gaming w popularnym poznańskim pubie dla graczy Cybermachina!

PUBG FAN NIGHT to seria wydarzeń, która ma w swoim zamierzeniu jeszcze bardziej zwiększyć popularność gry PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS w naszym kraju. Jest to tytuł, który odniósł największy sukces na rynku płatnych gier w tematyce Battle Royale. Produkcja wyszła już co prawda z fazy Early Access, lecz jej esportowa popularność w Polsce nadal stoi na dość niskim poziomie w porównaniu do gier takich jak League of Legends czy chociażby Counter-Strike: Global Offensive. Ekipa naszej redakcji poprzez początkowo kameralne wydarzenia offline oraz turnieje online będzie starała się zmienić oblicze PUBG w Polsce na lepsze!

 

Przed rozpoczęciem wydarzenia w lokalu nie sprzyjała dość duża frekwencja. Wszystko to z racji pięknej pogody, przez którą wręcz żal było siedzieć zamkniętym w domu lub lokalu przed komputerem. Na nasze szczęście chwilę przed rozpoczęciem eventu nad Poznaniem zebrały się burzowe chmury, a Cybermachina powoli zapełniała się gośćmi zainteresowanymi schronieniem przed deszczem oraz naszymi rozgrywkami!

Jak zwykle nie zawiodło także wsparcie od naszego partnera technologicznego, czyli firmy MSI Gaming. Dostarczyli oni sprzęt, który bez problemu poradził sobie z tak wymagającą od komputerów grą, jaką jest PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS! Na miejscu pojawili się także członkowie Drużyny Smoka, którzy swoją obecnością znacząco ubarwili nasze wydarzenie.

Po kilku turach rozgrywek wyłoniliśmy zwycięskie składy, które wróciły do domu z rękami pełnymi gadżetów od firmy MSI Gaming. Dla MVP, czyli osoby która zdobyła największą ilość zabójstw przygotowaliśmy także nagrodę specjalną w postaci symbolicznej patelni z logiem naszego wydarzenia!

 

 

Informacje o kolejnych edycjach PUBG FAN NIGHT znajdziecie na naszym fanpage’u na FB – GAMESBOARD.PL! Jeśli jesteście zainteresowani tego typu imprezami to koniecznie zostawcie lajka, aby być na bieżąco!