Private Division oraz V1 Interactive przedstawiają Disintegration

Spis treści:

Nowy shooter sci-fi zostanie zaprezentowany w przyszłym miesiącu podczas gamescom 2019

Nowy Jork, NY – 11 lipca 2019 – Private Division oraz V1 Interactive zapowiedziały dziś Disintegration, nadchodzący shooter sci-fi z perspektywy pierwszej osoby, który zostanie zaprezentowany w przyszłym miesiącu podczas gamescom 2019. Disintegration to debiutancka gra V1 Interactive, niezależnego studia współzałożonego w 2015 roku przez Marcusa Lehto, byłego dyrektora kreatywnego w Bungie oraz współtwórcy Halo.

„Niezwykle ekscytująca była nie tylko możliwość stworzenia nowej gry, ale i całego studia” powiedział Marcus Lehto, prezes i Game Director w V1 Interactive. „Wspaniale jest móc podzielić się wreszcie tym, nad czym pracuje nasz wyjątkowy zespół. Nie możemy się doczekać, aby zaprezentować światu naszą nową grę w przyszłym miesiącu”.

„Mamy szczęście pracować z kimś takim, jak Marcus – prawdziwą ikoną wśród twórców gier, którego kreatywność wpłynęła na całą branżę” powiedział Michael Worosz, wiceprezes wykonawczy oraz dyrektor Private Division. „Byliśmy z Marcusem oraz zespołem V1 Interactive od momentu powstania studia i widzieliśmy, jak ta organizacja się rozwija w trakcie naszej współpracy. Dlatego jesteśmy przekonani o wysokiej jakości Disintegration i nie możemy się doczekać, aby zaprezentować to nowe, wyjątkowe doświadczenie, które jeszcze bardziej poszerzy ofertę Private Division”.

Disintegration dostępne będzie w roku kalendarzowym 2020 podczas roku fiskalnego 2021 Take Two (od 1 lipca 2020 do 31 marca 2021). Disintegration nie posiada jeszcze kategorii wiekowej ESRB. Więcej informacji uzyskać można subskrybując nasz kanał YouTube, obserwując nas na Twitterze, zostając fanem na Facebooku i odwiedzając stronę www.disintegrationgame.com