Nadciąga trzeci sezon w H1Z1 na PS4 - darmowe rozszerzenie "Beyond Royale" już 21 lutego!

Nadciąga trzeci sezon w H1Z1 na PS4 - darmowe rozszerzenie "Beyond Royale" już 21 lutego!

Trzeci sezon w H1Z1 na PS4 wystartuje już 21 lutego wraz z premierą Beyond Royale – nowego, darmowego rozszerzenia będącego największą aktualizacją w historii konsolowej wersji H1Z1. Do gry zmierzają dwa zupełnie nowe tryby rozgrywki, system rankingowy, 100-poziomowy Battle Pass oraz szereg nowych opcji oraz usprawnień.

Zwiastun trzeciego sezonu w H1Z1 na PS4:

Trzeci sezon w H1Z1 to m.in.:

  • FFA Deathmatch: Ten nowy tryb rozgrywki łączy ze sobą wartką akcję i zakrojoną na szeroką skalę rozwałkę, tworząc tym samym jedno epickie doświadczenie. Pięćdziesięciu graczy trafia tu na niewielkie pole bitwy, podczas gdy arsenał ulega ciągłej zmianie, a każdy gracz odradza się natychmiastowo. Celem jest uzyskanie 25 zabójstw, zanim skończy się czas.
  • Nowy system rankingowy: Trzeci sezon przynosi zupełnie nowy system rankingowy, który wspira dotychczasowe, sezonowe tabele wyników dla każdego z trybów battle royale (Solo, Duo i Składy). Do gry wprowadzonych zostanie sześć nowych rang (od Brązu po Mistrzowską), przy dodatkowym śledzeniu liczby zabóstw, meczy, a także innych statystyk. Statystyki zostaną zresetowane pod koniec trzeciego sezonu.
  • Poligon treningowy: Zarówno weterani, jak i nowicjusze będą mogli doskonalić swoje umiejętności i testować ekwipunek w tym nowym trybie rozgrywki. To doskonałe miejsce, by opanować każdy rodzaj broni, zanim gracz podejmie decyzję o dołączeniu do rankingowej zabawy.
  • Battle Pass 3. Sezonu: Oferujący ponad 200 przedmiotów kosmetycznych (w tym nowe typy przedmiotów i dziewięć pełnych strojów), 100-poziomowy Battle Pass 3. Sezonu to największa tego typu przepustka w H1Z1 do tej pory. Podobnie jak w poprzednich sezonach, subskrybenci PlayStation Plus otrzymają dostęp do osobnej ścieżki pełnej ekskluzywnych nagród.

Oprócz tego trzeci sezon to szeroka gama usprawnień i nowych funkcji w grze, m.in. nagrody za frekwencję, przeprojektowane lobby i interfejs, a także multum wyzwań dla graczy, którzy zdobędą wszystkie 100 poziomów Battle Passa.

Więcej informacji na temat trzeciego sezonu w H1Z1 na PS4 można znaleźć pod adresem: https://www.h1z1.com/news/season-3-launch-date-february

H1Z1: Battle Royale oficjalnie zadebiutowało na PlayStation 4 w Sierpniu 2018 roku i natychmiast stało się hitem. Po tym, jak w ciągu zaledwie pierwszego miesiąca od premiery gra została pobrana 10 mln razy, H1Z1: Battle Royale stało się drugim najczęściej pobieranym tytułem 2018 roku. Gra znalazła się również w top 5 najczęściej pobieranych gier w zeszłym miesiącu na PlayStation.

Podobne artykuły

Wielki sukces Apex Legends

Wielki sukces Apex Legends

Apex Legends po 28 dniach od premiery osiągnęło liczbę 50 milionów graczy. Eletronic Arts, może już świętować z sukcesu swojej...