Morelz rezerwowym w Virtus.Pro!

Morelz rezerwowym w Virtus.Pro!
Spis treści:

Snax przechodzi do mousesports, więc w jego miejsce potrzebny będzie zastępca. Obecnie zostanie nim Piotr „morelz” Taterka. Gracz doskonale znany na naszej scenie, a obecnie reprezentujący barwy TomorrowGG. A tak sytuacje komentują Kuben, Roman oraz sam zainteresowany Piotr.

Roman Dvoryankin: „Cieszymy się, że możemy powitać Piotra w naszych szeregach. Chciałbym zobaczyć go grającego w nadchodzących turniejach. Zapewniam fanów, że jesteśmy zmotywowani, aby przywrócić nasz skład CS:GO na odpowiednie tory. Potrzebujemy Waszego wsparcia w nadchodzących miesiącach.”

Piotr „morelz” Taterka: „Jest mi niezmiernie miło, że mogę przez jakiś czas reprezentować barwy Virtus.pro. Niesamowite uczucie usłyszeć propozycję gry dla takiego zespołu. Ledwo opadły emocje po wygranej na AGO w finałach PLE a tu takie zaskoczenie i szok. Wiem, że to dla mnie dobra lekcja, wielka szansa i możliwość sprawdzenia własnych umiejętności. Dam z siebie wszystko. Jestem zmotywowany jak nigdy dotąd.”

Jakub “kuben” Gurczyński: „Cieszymy się, że możemy powitać morelza jako nowego zawodnika. Virtus.pro dostrzega ogromny potencjał w tym chłopaku. Mamy nadzieję, że w krótkim czasie będzie w stanie sprawnie porozumieć się z resztą zespołu. Odnośnie Snaxa – zawsze będziemy dobrze wspominać wspólnie spędzony czas.”