Fortnite FAN NIGHT (Cybermachina Poznań) - relacja

Fortnite FAN NIGHT (Cybermachina Poznań) - relacja
Spis treści:

Trzeciego lutego (w ubiegłą sobotę) odbyło się pierwsze wydarzenie sygnowane nazwą Fortnite FAN NIGHT! Event miał miejsce w poznańskiej Cybermachinie, przez którą w czasie jego trwania przewinęły się dziesiątki osób. Ekipa naszej redakcji czynnie brała udział w całym przedsięwzięciu!

 

 

Fortnite FAN NIGHT to wydarzenie stworzone z inicjatywy oraz pasji członków redakcji portalu Gamesboard.pl, którzy przy tej jak i innych okazjach działają z ramienia oraz wspólnie z agencją eventową Legends Factory. Choć sobotnia edycja miała być jedynie testowym projektem, frekwencja dopisała ponad nasze oczekiwania! Do naszych rozgrywek zapisało się sumarycznie 14 zespołów, które składały się z minimum trzech graczy. Punktacja drużyn była zależna od miejsca, które uzyskali na serwerze oraz łącznej ilości fragów zdobytych w trakcie rozgrywki.

 

 

Rozgrywki prowadzone były na niezawodnym sprzęcie udostępnionym nam dzięki uprzejmości firmy MSI Polska! Na wydarzeniu pojawiła się również fenomenalna Drużyna Smoka MSI Gaming, która także spróbowała swych sił w naszym turnieju. Całość spotkania utrzymana była w bardzo pozytywnej i luźnej atmosferze rodem z zamierzchłych czasów LANów w kafejkach internetowych. Coraz rzadziej widzi się kameralne wydarzenia organizowane dla kilkudziesięciu osób, a sądząc po frekwencji na Fortnite FAN NIGHT na takie eventy cały czas istnieje zapotrzebowanie!

 

 

W naszym turnieju udział wzięła także drużyna NO_LIFE_TEAM, w której gościnnie jako ostatni członek zespołu wystąpił Daniel Pawlak, znany także jako DeeJayPallaside!

 

 

Ogólna tabela wyników przedstawiała się następująco:

 DeTriv (Mudrzyn321, yblehS mi iH, CebulianO, Bart)

 NO_LIFE_TEAM (DeeJayPallaside, 6WILSON9, MrKaroPL)

 FIRST FLOOR (Drużyna Smoka MSI Gaming, Fiqq, Dulczasty)

MVP – 6WILSON9

 

 

Cała ekipa dziękuje także serdecznie portalowi Fortnite Polska za objęcie imprezy swoim patronatem oraz jej czynną promocję na swoich social mediach!