E3 2018 "EA Play": Ujawnione tytuły oraz informacje o Origin Access Premier!

E3 2018 "EA Play": Ujawnione tytuły oraz informacje o Origin Access Premier!
Spis treści:

 Targi E3 2018 wystartowały! Na sam początek targów dostaliśmy konferencje Electronic Arts „EA Play 2018”. Szału jednak nie było. Część budzi nadzieję, że pewne smaczki tego dewelopera zobaczymy na innych konferencjach. Jednak przejdźmy do tego, co obecnie dla was mamy!

 Origin Access Premier – Nowa płatna subskrypcja na Origin, która ma wystartować latem tego roku. Owy Access Premier ma dawać dostęp do pełnych wersji nowych, jak i starych tytułów gier od EA. Jako pierwsze z nowych tytułów gracze tej subskrypcji mają dostać do m.in. FIFA 19 i Madden NFL 19. Sybskrypcja miesięczna ma kosztować 14.99$, a roczna 99.99$.

Coś dla fanów STAR WARS!

Vince Zampella (studio Respawn Entertainment) potwierdził pracę nad nową grą w uniwersum gwiezdnych wojen. Akcja gry ma rozgrywać się między trzecim a czwartym epizodem i ma pokazywać mroczną stronę. Gra ma wyjść pod koniec 2019 roku, a zatytułowano ją Star Wars: Jedi Fallen Order!

DICE, czyli twórcy obecnej gry z uniwersum Star Wars zapowiedzieli, że do Battlefront 2 zbliża się nowy upadate. Do gry mają zostać dodane postaci z Wojny Kolonów, a są nimi: General Greivous, Obi-Wan Kenobi, Count Dooku i Anakin Skywalker.

Zapowiedź i premiera Unravel Two!

Oficjalna zapowiedz Sea of Solitude!

Coś dla graczy mobilnych!

Na EA Play 2018 nie zapomniano o graczach mobilnych. I tak przedstawiono nam RTS’a Command & Conquer Rivals, gdzie grywalną pre alfę możemy pobierać już na androidzie! A tutaj zapowiedź gry oraz gameplay.

Zapowiedź Madden NFL 19! (Premiera już 10 Sierpnia)

Zapowiedź NBA LIVE 19! (Premiera już 7 Września)

The Sims 4 Seasons!