Dodatek do Kerbal Space Program, Breaking Ground, już dostępny na PC

Spis treści:

Zdobywaj nowe tereny dzięki dodatkowym częściom robotów, wdrożeniom naukowym, funkcjom powierzchniowym i nie tylko

Firmy Private Division i Squad ogłosiły dziś, że Kerbal Space Program, Breaking Ground, jest już dostępny na PC. Kerbal Space Program, Breaking Ground, to już drugie rozszerzenie docenionego przez krytyków symulatora kosmicznego. Pakiet wypełniono nową ekscytującą zawartością, zwiększono między innymi liczbę dostępnych celów po osiągnięciu ciał niebieskich, poprzez dodanie bardziej interesujących przedsięwzięć naukowych i rozszerzenie arsenału dostępnych narzędzi.

W dodatku Breaking Ground do Kerbal Space Program gracze będą mogli skorzystać z zupełnie nowych części robotów, takich jak zawiasy, wirniki, tłoki i inne, dostępnych w różnych wielkościach. Części mają zachęca
do innowacyjności i tworzenia niezwykle kreatywnych pojazdów o większej funkcjonalności niż kiedykolwiek wcześniej.

Wdrożenia naukowe to kolejna ważna opcja będąca częścią dodatku. Rozszerza ona cele eksperymentów i aktywności zbierania danych, przeprowadzanych równolegle wraz z eksploracją kosmosu. Gracze będą mogli skorzystać z pojemnika magazynowego na pokładzie swojego statku. Znajduje się w nim różne wyposażenie naukowe. Po dotarciu na miejsce gracze mogą rozmieścić ten sprzęt, który zajmie się monitorowaniem i zbieraniem danych na wiele sposobów, a następnie prześle je z powrotem na Kerbin, macierzystą planetę kerbali. Jeden z instrumentów naukowych, aktywny sejsmograf, pozwoli nawet na świadome rozbijanie różnych rzeczy o ciało niebieskie, aby zebrać dane sejsmiczne!

Kerbal Space Program:Breaking Ground, zmienia także sposób, w jaki gracze mogą odkrywać ciała niebieskie. Po planetach układu gwiezdnego rozsiane zostały nowe funkcje powierzchniowe, które można przeskanować, korzystając z nowego robo-ramienia przytwierdzonego do łazików. Wśród funkcji powierzchniowych znajdziemy kriowulkany, meteoryty, kratery i wiele innych tajemniczych obiektów dostępnych do zbadania przez graczy. Dodatek zawiera również nowy futurystyczny skafander kosmiczny, dzięki któremu kerbale mogą podróżować w kosmosie i błyszczeć niepowtarzalnym stylem.

„Zawsze uważnie słuchamy wciąż powiększającej się społeczności Kerbal Space Program, a dodatek Breaking Ground wprowadza od dawna oczekiwany aspekt gry, nad którym ciężko pracowaliśmy: istotne powody do odkrywania i badania planet” – powiedział Nestor Gomez, główny producent w Squad. „Gracze mają teraz więcej motywów do badania ciał niebieskich w układzie gwiezdnym”.

„Kreatywność społeczności KSP nie przestaje nas zadziwiać” – powiedział Michael Cook, kierownik produkcji w Private Division. „Kerbal Space Program, Breaking Ground, zawiera mnóstwo elementów, które naszym zdaniem dostarczą graczom niezliczonych godzin świeżej rozgrywki oraz zapewnią niesamowite projekty statków stworzone przez graczy. Nie możemy się już doczekać, kiedy zobaczymy, co wymyślą fani gry”.

Informacje o Kerbal Space Program

W grze Kerbal Space Program stajesz na czele programu kosmicznego rasy obcych zwanych kerbalami. Masz dostęp do całego katalogu części i musisz skonstruować w pełni funkcjonalny statek kosmiczny, który będzie latał (lub nie) zgodnie z prawdziwymi zasadami aerodynamiki i astrodynamiki. Wystrzel swoja kerbalską załogę na orbitę i jeszcze dalej, zachowując ją przy okazji przy życiu. Odkrywaj księżyce oraz planety kerbolskiego układu gwiezdnego, buduj bazy i stacje kosmiczne oraz rozszerzaj zasięg całej ekspedycji.

W Kerbal Space Program pojawiają się trzy tryby gry. W trybie naukowym przeprowadzasz kosmiczne eksperymenty, odblokowujesz nowe technologie i poszerzasz wiedzę kerbali. W trybie kariery nadzorujesz dodatkowo każdy aspekt programu kosmicznego, w tym konstrukcję, strategię, finansowanie, ulepszenia i nie tylko. W trybie dowolnym możesz zbudować dowolny statek kosmiczny – wszystkie części i technologie są dostępne.

Dodatek do Kerbal Space Program, Breaking Ground jest już dostępny na PC w cenie 14,99$ (sugerowana cena producenta). Kerbal Space Program posiada kategorię „E for Everyone”, przyznaną przez ESRB. Więcej informacji o Kerbal Space Program uzyskać można subskrybując nasz kanał YouTube, obserwując nas na Twitterze, zostając fanem na Facebooku i odwiedzając stronę www.KerbalSpaceProgram.com.