DLC2 “The War Machine” już dostępny

DLC2 “The War Machine” już dostępny
Spis treści:

Sezon na dodatkowe treści dla Call of Duty: WWII trwa wraz z wprowadzeniem trzech ekscytujących, nowych map dla trybu wieloosobowego, dodatkowej misji do trybu Wojna oraz kolejnego rozdziału opowieści Zombie naziści pt. „Tron Cieni”

Od wczoraj gracze mogą dołączyć do walki z coraz większą potęgą sił zbrojnych Osi – dodatek The War Machine do Call of Duty: WWII jest już dostępny, najpierw na PlayStation 4. Pełen nowych treści dla trybu wieloosobowego, pakiet The War Machine DLC jest drugim rozszerzeniem dla Call of Duty: WWII, najlepiej sprzedającej się gry konsolowej w Ameryce Północnej w 2017 r.. Wraz z wczorajszą premierą gracze mogą kontynuować bitwy i przemierzać świat, odwiedzając tym razem Egipt, Francję, Niemcy i Sycylię na trzech nowych mapach do gry wieloosobowej oraz w dodatkowej misji do trybu Wojna. Zmierzą się też z nieumarłymi w najnowszym rozdziale opowieści Zombie naziści, zatytułowanym Tron Cieni.

Egipt – Po raz pierwszy w Call of Duty: WWII gracze trafią na pola bitew w Afryce Północnej, gdzie stoczą niejedno starcie z piramidami w tle. Czekają na nich walki wokół i wewnątrz starożytnych ruin Gizy, z widokami, które z pewnością rozpozna każdy. Mapa zawiera wnętrze świątyni, które rozgrzewa się do czerwoności podczas intensywnych meczów Dominacji, z bardziej otwartymi korytarzami na zewnątrz po obu stronach budowli. Mapa oferuje coś dla każdego, a preferujący różne style gry gracze poczują się tu jak w domu.

Dunkierka – Gracze zmierzą się na piaskach i promenadzie nadmorskiej, francuskiej Dunkierki. Mapa zawiera dużą, otwartą i niebezpieczną plażę otoczoną ciasnymi wnętrzami budynków okalających przestrzeń. Korzystanie z karabinu snajperskiego może być tu efektywne, ale agresywny bieg i szybkie strzały mogą się zwrócić z nawiązką – warto być czujnym i rozglądać się, by zapewnić sobie wygraną.

V2 – Zapraszamy do V2 – ośrodka produkującego i testującego rakiety, ulokowanego gdzieś na niemieckiej prowincji. V2 to ciasna, szalenie intensywna mapa, która nie daje chwili na wytchnienie. Platforma startowa na środku stanowi główny punkt i daje szansę na wychwycenie niczego nie podejrzewających przeciwników. Starcia na krótki i średni dystans dominują na tej mapie, z szybkimi i wściekłymi zagraniami niemal non-stop. Nie ma czasu na mruganie!

Operacja Husky – Operacja, której nazwa odnosi się do inwazji Aliantów na Sycylię, skupia się na odzyskaniu danych wywiadowczych od kluczowych niemieckich celów w portach Palermo i Neapolu. W tej nowej, ekscytującej misji trybu Wojna gracze zbiorą i przetransportują dane wywiadowcze do kwatery głównej, a następnie wzniosą się w przestworza, by oczyścić niebo z wrogich myśliwców i tym samym utorować drogę bombowcom Aliantów

DLC The War Machine to również nowy rozdział opowieści Zombie naziści – Tron Cieni. Podążający śladem doktora Strauba zespół, któremu udało się uciec z wyspy pełnej umarlaków, trafi tym razem do zniszczonego Berlina. Potworna armia doktora Strauba jest zdeterminowana, by oczyścić miasto z Aliantów. Gracze poprowadzą Marie, Drostana, Olivię i Jeffersona w ich podróży w głąb szaleństwa w mieście spowitym terrorem, rozlewem krwi i wojną, gdy Zombie naziści wynurzają się z mroków historii.

Pakiet DLC2 The War Machine dla Call of Duty: WWWII jest już dostępny, najpierw na PlayStation®4.  Pakiet DLC2 The War Machine jest także częścią Karnetu Sezonowego* Call of Duty: WWII, zawierającego wszystkie cztery pakiety DLC planowane na ten rok. Zawartość Karnetu Sezonowego  jest dostępna najpierw na PlayStation®4.

*Gracze, którzy kupią Karnet Sezonowy, otrzymają zawartość Karnetu Sezonowego Call of Duty®: WWII, która wydana zostanie w 2018 roku.  Zawartość Karnetu Sezonowego nie jest ostateczna, może się zmienić i nie zawierać całej zawartości do pobrania w grze. Zawartość Karnetu Sezonowego może nie być dostępna we wszystkich krajach, a jej cena i data premiery zależy od platformy. Zawartość Karnetu Sezonowego należy pobierać tylko ze sklepu w grze; nie należy kupować jej osobno, lub zostanie pobrana za nią dodatkowa opłata.  Zawartość Karnetu Sezonowego może być sprzedawana oddzielnie.