Darmowy dostęp do Blackout między 2 a 30 kwietnia w Call of Duty: Black Ops 4

Spis treści:

Począwszy od wczoraj, aż do 30 kwietnia, tryb Blackout z Call of Duty: Black Ops 4 będzie dostępny za darmo na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Darmowy dostęp do Blackout oferuje intensywną akcję znaną z trybu battle royale z Black Ops 4 i umożliwia grę na oryginalnej, premierowej mapie łączącej w sobie postacie, lokacje, bronie i ekwipunek z całej serii Black Ops, stanowiącej największą przestrzeń do zabawy w historii marki. Gracze mogą też zapoznać się z zupełnie nową mapą Alcatraz, która już teraz dostępna jest na PlayStation 4, a wkrótce trafi na pozostałe platformy.

Podczas okresu darmowego dostępu nowi użytkownicy będą korzystali z tego samego matchmakingu co obecni gracze Blackout, i tym samym zagrają solo, w parach oraz czwórkach. Cały postęp z darmowego dostępu zostanie zapamiętany i przeniesiony do pełnej wersji gry, o ile użytkownik zdecyduje się na zakup pełnej wersji.

Więcej informacji można uzyskać na CallofDuty.com/blackops4, www.youtube.com/callofduty, oraz śledząc @CallofDuty i @Treyarch w serwisie Twitter.