Cracow Game Days 2019 już w ten weekend!

Spis treści:

Po raz kolejny w Krakowie zagości duch elektronicznej rozrywki! 19-ego, 20-ego i 21-ego lipca odbędzie się III-cia edycja targów Cracow Game Days! Czym dokładnie jest seria wydarzeń Game Days i jakie atrakcje czekają tam na uczestników? Postaramy się wam to przybliżyć!

Cracow Game Days 2019 to III-cia edycja targów gamingowych organizowanych przez agencję CFA. Odbędzie się ona tradycyjnie na Kraków EXPO przy ulicy Galicyjskiej 9. W tym roku impreza potrwa aż trzy dni! W piątek odbędzie się unikalny autorski pokaz o nazwie Game Days Show. Będzie on transmitowany w całości po angielsku na kanale Twitch.TV/TeamCFA.

Sobota oraz niedziela to dni, w czasie których odbędą się największe turnieje na Scenie Głównej oraz Scenie Turniejowej. Będą to chociażby: turniej “Go For It!” w League of Legends, X Puchar Polski w Mount&Blade: Warband oraz turnieje Counter-Strike: Global Offensive i Super Smash Bros. Ultimate.

Game Days Show to niepowtarzalny spektakl oraz doskonała okazja dla każdego dewelopera lub wydawcy. Pokaz ten daje im wyjątkową szansę zaprezentowania swojego tytułu na całym świecie! Całość rozpocznie się 19 lipca o godzinie 19:00 i będzie trwała około 2 godzin. GDS zostanie w całości poprowadzony w języku angielskim. Transmisja z wydarzenia pojawi się także na kanale Twitch.TV/TeamCFA. Dzięki bliskiej współpracy z platformą streamingową Twitch, Game Days Show bez problemu dotrze do zainteresowanych graczy na całym świecie!

Główna Scena Cracow Game Days 2019 to w pełni profesjonalna scena zaprojektowana w celu spotęgowania wrażeń wszystkich uczestników odbywających się na niej aktywności. To właśnie na niej będą miały miejsce jedne z kluczowych atrakcji całego wydarzenia, w tym wspomniane wcześniej Game Days Show. Na Scenie Głównej po raz kolejny pojawi się także ekipa TVgry! Będziecie mogli ich spotkać w sobotę od godziny 14:00 do 18:00!

W ten sam dzień znajdzie się także coś dla fanów wcielania się w swoje ulubione postacie z gier wideo. O godzinie 13:00 odbędzie się Pokaz Cosplay, który poprowadzi Shappi! W pokazie mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcą zaprezentować swoje stroje. Przyjmowane są zarówno kostiumy robione własnoręcznie jak i te kupne. Wszyscy uczestnicy pokazu zostaną nagrodzeni paczką gadżetów oraz biletem wstępu na weekend! Jedynym warunkiem jest zgłoszenie chęci uczestnictwa drogą elektroniczną na adres [email protected]. Zgłoszenia powinny zawierać ksywkę osoby występującej, jej imię, serię z której pochodzi postać oraz krótki jej opis. Mimo rozsianych po całym wydarzeniu esportowych atrakcji, także na Scenie Głównej nie zabraknie turniejowych zmagań. O wybranych godzinach wsiądziecie do jednego z najnowszych bolidów i zmierzycie się o najlepszy czas na torze w F1 2019. Wypróbujecie swoje umiejętności walki w najnowszej odsłonie Mortal Kombat kryjącej się pod oznaczeniem XI oraz weźmiecie udział w turnieju Super Smash Bros. Ultimate od Nintendo!

Na Scenie Turniejowej Cracow Game Days 2019 odbędzie się wiele ciekawych turniejów. Będą to chociażby:

  • “Go For It!”, czyli turniej League of Legends przygotowany z myślą o drużynach Przywoływaczek. Dwie drużyny wyłonione w eliminacjach zmierzą się w sobotnim finale na naszej scenie!
  • X Puchar Polski w Mount&Blade: Warband, czyli zapierające dech w piersiach pojedynki rycerskie po raz pierwszy na żywo w profesjonalnym wydaniu! Krew, pot, łzy oraz jedna zwycięska drużyna wyłoniona w finale!
  • Turniej CS:GO, czyli coś specjalnie dla fanów jednego z najpopularniejszych FPS-ów na świecie!

Scena Turniejowa Cracow Game Days 2019 to miejsce na którym nie tylko obejrzycie zmagania najlepszych graczy, ale i sami weźmiecie udział w kilku otwartych turniejach! Zwyczajni goście na innych imprezach rzadko dostają okazję zagrania na profesjonalnej scenie. U nas wystarczy po prostu przyjść na wydarzenie!

Strefa Free-2-Play na Cracow Game Days 2019 to przede wszystkim ogrom otwartych turniejów z nagrodami! Zagrać będziecie mogli w League of Legends, Teamfight Tactics, Counter-Strike: Global Offensive, Apex Legends, Mortal Kombat 11, Tekken, Overwatch, Heroes of the Storm oraz Enemy Territory.

Na strefie pojawi się 40 potężnych komputerów osobistych od firmy Actina. Zapewnią wam one komfortowe warunki do gry bez obaw o spadki FPS-ów nawet w najbardziej wymagających produkcjach! Masz kilka wolnych chwil pomiędzy atrakcjami? W takim razie wpadnij na strefę Free-2-Play i z marszu zapisz się na jeden z turniejów bez obaw o terminy i ramy czasowe!

Strefa jest otwarta bez przerwy w godzinach funkcjonowania wydarzenia Cracow Game Days 2019. Masa nagród od partnerów oraz sponsorów Cracow Game Days 2019 nie pozwoli wam opuścić wydarzenia z pustymi rękami!

Sprzedaż biletów na wydarzenie trwa przez cały czas. W ofercie pojawiły się ich dwa rodzaje. Jednym z nich jest wejściówka VIP Day, który upoważnia do wstępu na wydarzenie w piątek (19 lipca) w godz. 14:00 – 23:00. Drugim rodzajem jest karnet Weekend Pass, który jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wstęp na teren imprezy w sobotę (20 lipca) oraz niedzielę (21 lipca).

Dokładna rozpiska cen oraz opisy biletów znajdują się na stronie internetowej serwisu eBilet.

Więcej  informacji  dotyczących wydarzenia  znajdziecie na  oficjalnej stronie internetowej, na facebookowym evencie CGD 2019 oraz na fanpage’u wydarzenia w serwisie Facebook – Game Days.