Call of Duty: Black Ops 4 Battle Edition już dostępne na platformie Battle.net!

Call of Duty: Black Ops 4 Battle Edition już dostępne na platformie Battle.net!
Spis treści:

Od dziś, wyłącznie na platformie Blizzard Battle.net, idealnie na okres świąteczny, dla wszystkich grających na PC dostępne jest Call of Duty: Black Ops 4 Battle Edition. Oferując najwyższą wartość, Black Ops 4 Battle Edition zawiera ikoniczny dla serii tryb multiplayer oraz Blackout, rozgrywki battle royale z Black Ops 4, zebrane w jeden zestaw dostępny na Battle.net w obniżonej czasowo cenie 29,99 EUR.

Black Ops 4 Battle Edition oferuje pełne doświadczenia w trybie multiplayer i Blackout, i jest kompatybilne z istniejącymi kopiami i lobby dla tych trybów na PC. Dla osób chcących uzyskać jeszcze więcej, na PC dostępna jest Cyfrowa Edycja Standardowa zawierająca tryb Zombie, 1100 Punktów Call of Duty oraz bonusowe elementy z wydania cyfrowego.

„Od premiery reakcje pecetowej społeczności Black Ops 4 były fantastyczne, a gra nieustannie angażuje graczy” – powiedział Rob Schonfeld, wiceprezes Activision odpowiedzialny za kategorie Global Digital oraz Mobile Commerce. – „Black Ops 4 Battle Edition to wspaniały sposób na zgromadzenie jeszcze większej grupy nowych graczy i umożliwienie im szybkiego wskoczenia do niesamowicie angażujących trybów multiplayer i Blackout, które fani pokochali od pierwszego dnia”.