Aktualizacja Red Dead Online

Spis treści:

Red Dead Online z kolejną aktualizacją wersji beta, która wprowadza dużą ilość poprawek w otwartym świecie i dodaje nowe treści.
Przedstawię listę najważniejszych zmian, o których warto wiedzieć.

 • Koniec z niszczeniem rozgrywki
  Od teraz lokalizacja na mapie nie będzie widoczna dla graczy w promieniu większym niż 150 metrów, jednak zabijanie i atakowanie graczy, powoduje zmianę koloru i promienia widoczności oraz nałoży nagrodę za zabójstwo oprawców. Jest to działanie mające na celu utrudnić działanie graczy, którzy czerpią radość z zabijania innych i nieuczciwych zysków
 • Codzienne wyzwania
  Misje będą dostępne dla graczy i mają zapewniać złoto oraz doświadczenie za ich wykonywanie. Codzienne wyzwania będą polegały na różnych działaniach w grze, jak zdobywanie kryjówek czy zbieranie roślin. Z czasem zostanie wprowadzone więcej zadań specjalnych oraz wiele lepszych nagród.
 • Nowe tryby rozgrywki, wyścigi i wydarzenia
  Zostają wprowadzone również dodatkowe aktywności, jak Fool’s Gold, nowe tryby rozgrywki czy nowa odmiana wyścigów. Nadchodzą również wyzwania związane z wędkarstwem, podczas których gracze otrzymują darmowy sprzęt rybacki i udają się na łowiska, żeby zdobyć jak największą wagę złowionych ryb.
 • Nowe bronie, ubrania i emoty
  Karabin Evans Repeater i Rare Shotgun wchodzą do gry jako broń najwyższej klasy i będą dostępne do nabycia w katalogu lub rusznikarzy.
  Jeśli chodzi o wariacje postaci, otrzymujemy również kilka nowych indywidualnych ubrań i strojów. Sklepy i katalogi będą miały czasami specjalne przedmioty przez ograniczony czas.
  Nowe emotikony są już w drodze, pozwalając graczom na niesłyszalne powitanie, reagowanie lub nakłanianie innych graczy poprzez ich charakter.