Zamknięte beta testy War Builder League

Zamknięte beta testy War Builder League
Spis treści:

Dołącz do bitwy! Fat Dog Games i Cyber Prophet ogłaszają zamknięte testy gry War Builder League. WBL to multiplayer free-to-play, w którym budujesz własną Maszynę Wojenną  i stajesz do walki z innymi Inżynierami Wojny!

Potrzeba Inżynierów Wojny! War Builder League jest teraz dostępny w ramach zamkniętych testów od 6 do 23 listopada 2017 roku. 23 listopada serwery zostaną zamknięte i dobrzy ludzie ze studia Cyber Prophet zaczną wprowadzać milion poprawek. War Builder League powróci jako pełna wersja w pierwszym kwartale 2018 roku.Jak się zgłaszać?
Zostaw swój adres email na stronie: http://wblclosedbeta.fatdoggames.com.
Poczekaj, aż dostaniesz klucz.
Aktywuj klucz na Steamie.
Zainstaluj grę i do boju! Miej jednak na uwadze, że gra nie jest ukończona, twórcy nadal mają rzeczy do zrobienia i funkcje do dodania.

War Builder League to najnowsza gra Rafała Włoska, głównego projektanta cieszących się uznaniem gier This War of Mine i Anomaly 2. WBL łączy strategiczne budowanie Maszyn Wojennych ze strategicznymi bitwami. Walki mają miejsce na arenie, w industrialnym, futurystycznym środowisku.

W fazie budowania masz dostęp do rozmaitych komponentów: kół, odnóży, śmigieł, radarów do wykrywania ukrytych wrogów, tarcz do ochrony siebie i sojuszników. To głęboki system interakcji i możliwości.

W fazie bitwy kontrolujesz maszynę, używając wielu taktyk: infiltracji, zakłócania radarów, przejmowania kontroli nad wrogimi Maszynami Wojennymi, wspierając sojuszników zasobami. Zamiast pasków energii Maszyny mają zniszczalne części.

War Builder League ukaże się w I kwartale 2018 roku. Gra jest dostępna w ramach zamkniętych testów od 6 do 23 listopada 2017 roku. Gracze już teraz mogą dodać ją do swoich wishlist na Steamie.

Features:
– Angażująca, kompleksowa budowa Maszyn Wojennych dzięki dużej rozmaitości komponentów
– Mechy kroczące, latające drony, czołgi na gąsienicach, machiny na kołach
– Zręcznościowe bitwy multiplayer: 12 graczy, 2 drużyny, 3-15 minut
– Nacisk na grę zespołową: wsparcie energetyczne, system wzajemnych napraw, elektroniczne systemy ochrony
– Mechanika wojny elektronicznej: przejmowanie kontroli nad wrogiem, zakłócanie radarów etc
– Realistyczna, przewidywalna fizyka
– Mroczny, futurystyczny świat

War Builder League
Co: strategiczny shooter “build‘em up”, free-to-play multiplayer
Kto: Cyber Prophet i Fat Dog Games jako wydawca
Gdzie: PC (Steam)
Kiedy: I kwartał 2018 roku (pełna wersja)