Znamy datę premiery pierwszego DLC do gry Suicide Squad: Kill the Justice League

Znamy datę premiery pierwszego DLC do gry Suicide Squad: Kill the Justice League
Spis treści:

Fani gry Suicide Squad: Kill the Justice League mogą wreszcie świętować! Oficjalnie ujawniono datę premiery pierwszego sezonu gry, w którym gracze będą mogli wcielić się w alternatywną wersję Jokera.

Joker powraca! Szalony geniusz dołącza do Oddziału Samobójców

Wraz z nadejściem Brainiaca i jego armii mentalnie zniewolonych minionów, z innego wymiaru pojawia się nowa inkarnacja Jokera, aby pomóc Oddziałowi Samobójców w odbiciu Metropolis. Ta wersja szalonego geniusza została celowo zaprojektowana tak, by odróżnić się od Jokera terroryzującego Gotham w serii gier Batman: Arkham.

Po pierwsze, nowy Joker był kiedyś członkiem Oddziału Samobójców na swojej Ziemi, a teraz chętniej przyłącza się do łajdaków z Oddziału, by zapobiec upadkowi kolejnego świata pod jarzmem Brainiaca. Dodatkowo, wydaje się być jeszcze bardziej ekstrawagancki niż główny Joker. W pokazanych gameplayach Joker swobodnie przemieszcza się po dachach Metropolis na rakietowym parasolu.

Premiera pierwszego sezonu gry Suicide Squad: Kill the Justice League już 28 marca

Oficjalna data premiery grywalnej wersji Jokera została ujawniona na Twitterze. Obraz przedstawia Jokera w chmurze zielonego gazu, a tekst informuje, że Sezon 1 rozpocznie się 28 marca.

Nowe informacje o Jokerze - co wyróżnia go od wersji z serii Arkham?

Joker to tylko pierwsza z postaci, które Rocksteady planuje dodać do gry Suicide Squad: Kill the Justice League po premierze. W sieci krąży wiele plotek i spekulacji na temat kolejnych superzłoczyńców DC, którzy mogliby dołączyć do Jokera. Przecieki sugerują powrót niektórych wrogów z serii Arkhamverse, takich jak Deathstroke i Killer Croc, a także żeńską, alternatywną wersję Mr. Freeze oraz pojawienie się Lawless i Katany.