Toster Xbox Series S już w sprzedaży! 🍞

Toster Xbox Series S już w sprzedaży! 🍞
Spis treści:

Jeżeli mini-lodówka Xbox to za mało dla fanów, Microsoft postanowił niespodziewanie ujawnić kolejne urządzenie gospodarstwa domowego, tym razem jest to toster inspirowany konsolą.

Oficjalny toster Xbox Series S jest już dostępny w sprzedaży w sklepach sieci Walmart. Nawiązujący stylistycznie do wyglądu konsoli toster umożliwia prawdziwym graczom rozpoczęcie dnia od pysznych tostów z logiem Xbox.

Projekt pojawił się już w ubiegłym roku za pośrednictwem przecieku, ale wydawał się być rozbudowanym memem, biorąc pod uwagę, że nie było o nim więcej informacji.

To pomysłowe rozwiązanie z pewnością ucieszy fanów konsol Microsoftu, pod warunkiem, że mieszkają w Stanach Zjednoczonych. W chwili pisania tego artykułu nie jest jeszcze możliwe zakupienie go w innych krajach. Nowy toster Xbox Series S jest dostępny w cenie 39,99 dolarów, co zdecydowanie jest przystępną ceną.

To nie pierwszy raz, kiedy Xbox i znana amerykańska sieć handlowa organizują tego rodzaju współpracę: dwa lata temu pojawiły się w sprzedaży Xboxowe lodówki.