Mój kanał zTejStronyDeiV - Kanał z grami, dynamiczną rozgrywką, dobrym montażem i humorem :)

DeiV

Startujący
Jeżeli ktoś ma chwile to może wpaść na mój kanał i ocenić a jak się coś spodoba to nie zapomnijcie zostawić suba :D

DeiV

Startujący
Ostatni był odcinek z Minecrafta wydaje mi się że dobry, sprawdźcie sami. A już dziś nowy odcinek z horroru Darkwood więc zapraszam :)

DeiV

Startujący
Jak macie chwilkę to wpadnijcie na mój kanał właśnie wleciał nowy odcinek z serii Green Hell czyli naprawdę dobrej i pięknej gry o przetrwaniu. Sprawdźcie i oceńcie sami a jak wam się coś spodoba to nie zapomnijcie zostawić suba z góry dzięki :D

DeiV

Startujący
Nowy odcinek z Mega Zmodowanego Minecrafta na kanale idealny do relaksu lub przy obiadku bo trochę sobie pobudowałem :D

DeiV

Startujący
Kolejny odcinek horroru na moim kanale mega klimatycznej polskiej gry Darkwood a tym razem odcinek jest ciekawy bo stało się kilka hmm dziwnych rzeczy jak chcecie się dowiedzieć co się stało pooglądajcie odcinek :D

DeiV

Startujący
Kolejny odcinek z Green Hell już na kanale a w nim dowiemy się całkiem sporo fabuły, zobaczymy ogromne miasto i z eksplorujemy gigantyczną wioskę więc zapraszam wszystkich do oglądania :D

DeiV

Startujący
Kolejny odcinek z Mega Zmodowanego Minecrafta czyli MZM a w nim pokazałem jak przebudowałem całą bazę i walka z bossem oraz eksploracja latających wysp

DeiV

Startujący
Horrorowe horrory na moim kanale jak chcecie zasięgnąć trochę klimatu i strachów to wpadnijcie na odcinek :)

DeiV

Startujący
Podziękowania za to że subskrybujecie mój kanał czyli special na 100 subskrypcji już na kanale śmiało wbijajcie i miłego oglądania :D

Do góry