Mój kanał zTejStronyDeiV - Kanał z grami, dynamiczną rozgrywką, dobrym montażem i humorem :)

Czy chcieli byście zobaczyć serie z Wiedźmina 3 w moim wydaniu ?

• Tak

Votes: 1 100,0%
  • Nie

Votes: 0 0,0%
  • Może być

Votes: 0 0,0%

• Total voters
    1
  • Poll closed .

DeiV

Piszący II
Jeżeli ktoś ma chwile to może wpaść na mój kanał i ocenić a jak się coś spodoba to nie zapomnijcie zostawić suba :D

DeiV

Piszący II
Ostatni był odcinek z Minecrafta wydaje mi się że dobry, sprawdźcie sami. A już dziś nowy odcinek z horroru Darkwood więc zapraszam :)

DeiV

Piszący II
Jak macie chwilkę to wpadnijcie na mój kanał właśnie wleciał nowy odcinek z serii Green Hell czyli naprawdę dobrej i pięknej gry o przetrwaniu. Sprawdźcie i oceńcie sami a jak wam się coś spodoba to nie zapomnijcie zostawić suba z góry dzięki :D

DeiV

Piszący II
Nowy odcinek z Mega Zmodowanego Minecrafta na kanale idealny do relaksu lub przy obiadku bo trochę sobie pobudowałem :D

DeiV

Piszący II
Kolejny odcinek horroru na moim kanale mega klimatycznej polskiej gry Darkwood a tym razem odcinek jest ciekawy bo stało się kilka hmm dziwnych rzeczy jak chcecie się dowiedzieć co się stało pooglądajcie odcinek :D

DeiV

Piszący II
Kolejny odcinek z Green Hell już na kanale a w nim dowiemy się całkiem sporo fabuły, zobaczymy ogromne miasto i z eksplorujemy gigantyczną wioskę więc zapraszam wszystkich do oglądania :D

DeiV

Piszący II
Kolejny odcinek z Mega Zmodowanego Minecrafta czyli MZM a w nim pokazałem jak przebudowałem całą bazę i walka z bossem oraz eksploracja latających wysp

DeiV

Piszący II
Podziękowania za to że subskrybujecie mój kanał czyli special na 100 subskrypcji już na kanale śmiało wbijajcie i miłego oglądania :D

DeiV

Piszący II
Nie przegapcie gdyż to ostatni odcinek z świetnej gry o przetrwaniu Green Hell mam nadzieje że bawiliście się tak dobrze jak ja :D

DeiV

Piszący II
Eksplorujemy nowy wymiar tym razem jest to Erebus czyli świat owadów :D Mam nadzieje że wpadniecie i miłego oglądania.

DeiV

Piszący II
Kolejny odcinek z Mega horroru Darkwood już na kanale wpadajcie bo dużo się działo, było strasznie O.o miłego oglądania :D

DeiV

Piszący II
#35 Odcinek z Mega Zmodowanego Minecrafta, a w nim będziemy walczyć z Bossami Twilight Forest'a oraz eksplorować wszystkie ciekawe miejsca jakie spotkamy po drodze a także odkrywać tajemnice i ciekawostki tego Magicznego Lasu. Mam nadzieje że odcinek wam się spodoba, miłego oglądania :D

DeiV

Piszący II
Kolejny odcinek z mega klimatycznego horroru Darkwood, gry polskiego studia. W dzisiejszym odcinku powalczymy z całą grą... a tak serio to próbowałem z eksplorować 2 duże lokacje a jak mi poszło to już musicie sprawdzić sami oglądając odcinek, mam nadzieje że wam się spodoba :D

DeiV

Piszący II
Następny odcinek z Wybuchowej serii z gry Broforce w którym spotkamy w końcu kosmitów jak i pośmiejemy się z kilku gliczy mam nadzieje że wam się spodoba :D
Wiadomość została połączona:

Dzisiejszy odcinek był pełen emocji i walki gdyż udało mi się pokonać aż 3 BOSSY, nie przegapcie bo wiele się działo od ogromnych zamków po latające wyspy i jaskinie troli. Mam nadzieję że wam się spodoba :D

W dzisiejszym odcinku docieramy w końcu do OSTATNIEGO ETAPU O.o ale przed tym muszę zrobić jeszcze kilka rzeczy dla Muzyka a potem... to już musicie zobaczyć sami :D Mam nadzieje że wam się spodoba miłego oglądania !

Kolejny epicki odcinek z serii Broforce. W dzisiejszym odcinku zawalczymy z kosmitami i pokonamy kolejne 2 MEGA BOSSY. Mam nadzieje że wam się spodoba :D

OSTATNI odcinek z serii z Mega Zmodowanego Minecrafta. A w nim oczywiście zabijemy Smoka Kresu który okazał się trudniejszy niż myślałem :D Mam nadzieje że wam się spodoba miłego oglądania i dzięki każdemu który był ze mną przy tej serii ;)

Ostatni odcinek z gry Broforce zobaczcie jak mi poszło w walce z ostatnim BOSS'em w grze. Mam nadzieję że wam się spodoba :D

Nowa seria na kanale z trochę dłuższymi odcinkami, będzie taka bardziej klimatyczna do spokojnego pooglądania. Mam nadzieje że wam się spodoba :D

Kolejny odcinek z serii horrorowej, Darkwood gry polskiego studia. A w dzisiejszym odcinku odkrywamy do końca mapę i połączamy ze sobą wszystkie fakty tworząc jedną całość. Mam nadzieję że wam się spodoba :D

2 odcinek z horroru Metro Redux tym razem w końcu wyjdziemy wraz z Burbonem na powierzchnię i będziemy próbowali przeżyć walcząc z całą faunom i florą postapokaliptycznego świata. Mam nadzieje że odcinek wam się spodoba gdyż to nie koniec przygód w Metro i odcinki będą się pojawiać regularnie więc wypatrujcie :D

4 odcinek z gry pora na przygodę i najlepsze momenty z mojego grania w których pokonamy kolejne 2 bossy i odkryjemy część fabuły. mam nadzieję że wam się spodoba i choć trochę się pośmiejecie :D
https://www.youtube.com/watch?v=KeEy5rkvGe8&list=UUgw3j6ojrKD4kvGLJyHo6Ew&index=1

Ostatnia edycja:
Do góry