Mój kanał Zapraszam na mój kanał (zalecam przeczytać opis)

Nazwa kanału:
PanLemur

Link do kanału:
https://www.youtube.com/channel/UCOWNqIL4-YrTcP5y-U_0m2w?view_as=subscriber

Co nagrywam:
RPG, Survival, Strategiczne i inne (po prostu gry). A Aktualnie mam 2 serię na tę chwile

Aktualnie subów:
254

Osiągnięcia:
3 lata i nadal stoję w miejscu :| , ale zacząłem nowy rozdział w którym zacząłem wszystko lepiej robić (a i tak nadal stoję w miejscu xD)

Osobowość:
Spokojny, ale czasem jestem jak rojo :). Opisałbym się jeszcze ale nie wiem jaki jestem xD (jestem wielką nie wiadomą)

Opis zaczęcia na yt..:
Zacząłem nagrywać bo zainspirowali mnie pewni yt-berzy (rock, rojo i tp) więnc zacząłem swą przygodę po świecie youtube. Ale... cóż nagrywałem dość "hu**** " filmiki, nie posiadały super miniaturek, jakość wiele dawała do gadania -_- , prościej mówiąc robiłem to dla beki tworząc rak-o-content, ale gdy zrozumiałem że mam smykałkę do normalnego nagrywania np:vlogi lub gameplay-e czy nawet recenzje, to zacząłem normalnie nagrywać większość filmów np: gameplay-e. Ale nst. moi znajomi mieli coś do tego, śmiali się że niczego nie osiągnę, i do dziś jeszcze to robią ale się skończyło się tym że z nimi zerwałem znajomość/kontakty, a druga połowa chciała nagrywać zemną, ale mnie wykorzystali w niecny sposób, nasyłając swą "armie" na mnie żeby łapkowała w dół, ale i z tymi zerwałem ludźmi kontakty, po usuwałem rakowe filmiki i staram się systematycznie nagrywac i jak pisałem w osiągnięciach: że zacząłem nowy rozdział. Jestem też skory do różnych współpracy co-op albo albo tego typu rzeczy.

Planowane:
Intro/outro, jeszcze lepsza jakość obrazu, systematyczność, nowsze/ciekawsze gry, utworzenie grupy promującej nowych youtuberów, meet-up, mieć mniej więcej kontent Roja/RockaAllone2k, planować zabawy jak paintball albo airsoft, szukanie człowieka do robienia funny moments,

Mam nadzieje że was jakoś zachęciłem was do mojego kanału, jeśli macie jakieś sugestie które by mi pomogły w polepszeniu kanału jak i zasięgu, śmiało piszcie :)

Do góry