Wybraliśmy dla Ciebie TOP 7 gier na androida

Matti

Pogromca Ameb
Członek Załogi
Administrator
Zaskakujące, trzymające w napięciu i niepozwalające się oderwać ani na chwilę — tak, to nasze gry android, które zyskały laur zwycięzców. Uznane przez graczy na całym świecie szybko wzniosły się na sam szczyt i nieprzerwanie królują. Przedstawiamy Wam cudowną 7 gier android, których po prostu trzeba spróbować.

Miejsce 1 - Angry Birds: Star Wars

Wkurzone i niesforne ptaki niezmiennie dostarczają nam nowych emocji. Angry Birds Star Wars to kolejna fenomenalna odsłona, w której nasze ptaki mają za zadanie zniszczyć latające świnki. Mówiąc precyzyjnie, to gracz musi użyć ptaków do strzelania w zielone prosiaki.

ZAŁĄCZNIK
absw2.jpgMiejsce 2 - Clash of Clans

Gra dla prawdziwych strategów, którzy lubią sporą dawkę adrenaliny, potrafią przewidywać i kochają budować własne sytuacje.

Znajdujemy się w wiosce i mamy za zadanie ją rozbudować. Musimy zadbać o najważniejsze obiekty, które produkują ważne dla naszej wioski rzeczy, a także kontrolować stan murów warownych. Dobrze, jeśli dołączymy do jednego z klanów, ponieważ odparcie ataku innych graczy w pojedynkę wydaje się niemożliwe.Miejsce 3 - Mass Effect Infiltrator

Niebywała gra, która potrafi wciągnąć nie tylko na kilka godzin, ale i dni i tygodni. To dobrze znana miniaturowa wersja słynnej "trylogii". Fanom nie trzeba gry ani specjalnie przedstawiać, ani namawiać do podjęcia się wyzwania. Zmyślna grafika oraz doskonałe rozwiązania pozwalają na prawdziwe starcie z wrogiem z tak samo dużymi emocjami niż ma to miejsce w tradycyjnej, komputerowej odsłonie.

ZAŁĄCZNIK
1653211073001_l.jpg
Miejsce 4 - Anomaly 2

Mistrzowie gier strategicznych będą po prostu zachwyceni. Anomaly 2 to geniusz pod każdym względem. Idealnie dopracowana grafika i cztery poziomy trudności to tylko niektóre z atutów. W tej grze to my jesteśmy atakującymi wroga. Musimy przywrócić Ziemi normalność i odzyskać władzę.Miejsce 5 - Temple Run 2

Fani pierwszej części z pewnością zdążyli już zapoznać się z udoskonaloną "dwójką", w której wszystko jest perfekcyjne. Mamy tutaj intuicyjne sterowanie i możliwość osiągania kolejnych poziomów.

W rozgrywce istotny jest przede wszystkim mistrzowski refleks, dzięki któremu gracz może ominąć kolejne przeszkody. Istotą jest przebiegnięcie jak najdłuższego dystansu i zebranie jak największej ilości monet. Jeśli będziemy nieuważni możemy spłonąć, spaść w przepaść lub możemy stać się obiadem dla goniącego nas stwora.

ZAŁĄCZNIK
temple_run_2.jpg
Miejsce 6 - Angry Birds Go!

To już druga pozycja Angry Birds na naszej liście. Nic dziwnego, wściekłe ptaki są jednymi z najbardziej ulubionych bohaterów. Tym razem ptaki przesiadają się do zdezelowanych, miernej jakości gokartów. To prawdziwa gra zręcznościowa i wyścigowa w jednym.Miejsce 7 - Siege Hero

Fani zabawnych gier są nią po prostu zachwyceni. Siege Hero wykorzystuje wszystko to, co najlepszego możemy znaleźć np. w Angry Birds, tyle tylko, że tutaj do walki wykorzystujemy głaz i katapultę. Mamy niszczycielską moc, a w zasadzie wiele różnych akcesoriów, które możemy wykorzystać do naszej demolki. Niszczymy wskazane konstrukcje i unicestwiamy wrogich rycerzy.Spis powstał na podstawie artykułu 25 najlepszych gier na androida i ios. Życzymy przyjemnej gry!

 
E

ElEscobar

Ja osobiście polecam grę Clash Royale ,od twórców Clash of Clans ;)
 
Do góry