Mój kanał Wiedźmin 3 Dziki Gon... Tylko Że Jest 2020

DeiV

Piszący II
2 Odcinek z Serii wiedźmin 3 w którym wyczyszczam całą pierwszą mapę a potem podążam za Yennefer do kolejnej krainy. Mam nadzieje że wam się spodoba odcinek i cała seria, miłego oglądania :D

Matti

Pogromca Ameb
Członek Załogi
Administrator
Gra przeżywa drugą młodość więc w sumie ok. Osobiście uważam że lepszy byłby stream. Jako filmiki fajnie byłoby oglądać najlepsze scenki z danej gry i jie chodzi mi tutaj tylko o te prerenderowane.

DeiV

Piszący II
Gra przeżywa drugą młodość więc w sumie ok. Osobiście uważam że lepszy byłby stream. Jako filmiki fajnie byłoby oglądać najlepsze scenki z danej gry i jie chodzi mi tutaj tylko o te prerenderowane.
Dzięki za odpowiedź choć na razie nie robię streamów gdyż nie mam tyle czasu i lubię swoje filmy mieć zmontowane :)
Wiadomość została połączona:

3 odcinek z wiedźmina w którym dowiadujemy się od Yennefer że Ciri była w pobliżu. Przy okazji skończyłem kilka misji i zwiedziłem lokacji, mam nadzieje że wam się spodoba, miłego oglądania :D

Nie zapomnij za subskrybować : https://www.youtube.com/channel/UCgw3j6ojrKD4kvGLJyHo6Ew?sub_confirmation=1
Wiadomość została połączona:

Bardzo fabularny odcinek podążający fabułą Krwawego barona. Odcinek trochę spokojniejszy ale mam nadzieje że i tak wam się spodoba :D

Ostatnia edycja:
Do góry