Minecraft W jaki sposób trafiliście na serwer MCGB?

Moja przygoda z tym serwerem zaczeła się z dobre 2 lata temu pod innym nickiem, chwilowo wróciłem na serwer i gram aktywnie od ponad miesiąca .

Ciszman

Piszący I
Znałem sobie takie pewnego człowieka o małym wzroście i jeszcze mniejszym darze od matki natury, przez niego poznałem jakąś patologie z Krakowa i tak się wbiło na serwer. JPEQE

b47

Junior Admin | Hazardzista
Członek Załogi
Junior Admin
Kiedys znalazlem reklame MCGB na FB, zrobilem screena i po ok 2 msc jak mi sie nudzilo przypomnialo mi sie, ze zrobilem screena takiej reklmy. Wbilem, kupilem VIPA i po ok tygodniu dostalem sie do Administracji.

Kiedys znalazlem reklame MCGB na FB, zrobilem screena i po ok 2 msc jak mi sie nudzilo przypomnialo mi sie, ze zrobilem screena takiej reklmy. Wbilem, kupilem VIPA i po ok tygodniu dostalem sie do Administracji.
a pomyśleć że masz konto na forum tylko 2 dni dłużej niż ja <33
co do tematu, szukałem z ziomkami serwera gildie w necie i trafiłem na reklamę GB.

Pamiętam jeszcze ten dzień kiedy Matti napisał do mnie na innym forum na którym każdy wtedy reklamował swoje serwery.
Nigdy nie miałem żadnego super serwera, ale raz przydarzyła mi się okazja przejęcia pewnego serwera real life - SanFierro MC.
Po jakimś czasie od napisania tematu z reklamą dostałem PM od Mattiego czy nie chciałbym dołączyć do sieci, wtedy w 2015 dołączyłem z jedną inną osobą i tak się zaczęło.

Matti

Pogromca Ameb
Członek Załogi
Administrator
Pamiętam jeszcze ten dzień kiedy Matti napisał do mnie na innym forum na którym każdy wtedy reklamował swoje serwery.
Nigdy nie miałem żadnego super serwera, ale raz przydarzyła mi się okazja przejęcia pewnego serwera real life - SanFierro MC.
Po jakimś czasie od napisania tematu z reklamą dostałem PM od Mattiego czy nie chciałbym dołączyć do sieci, wtedy w 2015 dołączyłem z jedną inną osobą i tak się zaczęło.
SanFierro, piękne czasy. Do tej pory nie wiem o co chodziło z tym serwerem xD

zmartwychwstał ;o

Do góry