Mój kanał VeryBerryGirl - Mój kanał na YouTube

Cześć kochani!
Zapraszam Was gorąco na 5-ty już odcinek z gry "MediEvil"

W dzisiejszym odcinku będziemy przemierzać Labirynt pełen zagadek i niezwykle sztywnych mnichów oraz udamy się w sentymentalną podróż na moje "stare śmieci", czyli do Wariatkowa! hehehe... - czasami trzeba powrócić do swoich korzeni...

Zapraszam Was serdecznie do aktywności na moim koncie...
Pozdrowionka!

Cześć Kochani!
Zapraszam was dzisiaj na pierwszy odcinek z mojej nowej serii naszej POLSKIEJ gry "IRONY CURTAIN: FROM MATRYOSHKA WITH LOVE"

Jest to satyryczna gra przygodowa typu point'n'click, która przede wszystkim charakteryzuje się specyficznym humorem, wyśmiewającym absurdy komunistycznej rzeczywistości.

Akcja gry toczy się w alternatywnej Europie Wschodniej w czasach trwania Zimnej Wojny. Wcielamy się w niej w postać nieco niezdarnego dziennikarza - Evan'a Kovolsky, który udaje się w wymarzoną podróż do małego, komunistycznego państwa zwanego Matroyshka. Nasz bohater jako pierwszy wizytator z Zachodu odwiedzający ten kraj, zapoznaje się z osobliwościami codziennego życia zza Żelaznej Kurtyny.

Zapraszam Was serdecznie do lajkowania, komentowania oraz subskrybowania mojego kanału...
Pozdrowionka...

Ostatnia edycja:
Cześć Kochani!
Zapraszam Was serdecznie na pierwszy odcinek z nowej serii "THE DARK PICTURES: MAN OF MEDAN"

Jest to przygodowa gra utrzymana w klimacie horroru stworzona przez twórców Until Dawn i Hidden Agenda.

Gra opowiada historię płetwonurków, którzy udają się w rejs w celu odkrycia i zbadania wraku zatopionego samolotu z czasów II Wojny Światowej. Zaatakowani na morzu przez piratów, przypadkowo natrafiają na dryfujący okręt wojskowy również z czasów wojny. To, co czeka na nich na jego pokładzie, nie śniło im się nawet w najgorszych koszmarach...

Zapraszam Was serdecznie do komentowania, lajkowania oraz subskrybowania mojego kanału.
Pozdrowionka!

Do góry