Mój kanał VeryBerryGirl - Mój kanał na YouTube

Cześć kochani!
Z tej strony VeryBerryGirl alias Jagodzianka herbu Drożdżówka
Od najmłodszych lat pasjonatycznie gram w różnego rodzaju gry.
Od niedawna hobbistycznie zaczęłam również prowadzić kanał na YouTube, gdzie publikuję moje gameplay'e.

Szczególnie uwielbiam gry z gatunku:
- RPG
- horror i survival
- platformowo-logiczne
- przygodowe
- zręcznościowe

Jeżeli lubicie pooglądać sobie jak ktoś gra w fajne gierki, przy czym urozmaica je swoim żartobliwym komentarzem i niezwykle olśniewającym wizerunkiem, to zapraszam was serdecznie...

Zamieszczam również przy okazji odnośnik do jednej z ostatnich serii na moim kanale:

Zapraszam was serdecznie do oglądania, lajkowania oraz subskrybowania...

Cześć kochani!

Zapraszam Was serdecznie na dwa pierwsze odcinki z serii "CASTLEVANIA: LORDS OF SHADOW"

"Castlevania: Lords of Shadow" to kolejna odsłona klasycznej serii gier akcji, która została opracowana przez hiszpańskie studio MercurySteam przy współpracy z firmą Konami.

Głównym bohaterem gry jest Gabriel Belmont - rycerz i członek Bractwa Światła, które zajmuje się zwalczaniem wpływów i tworów sił mroku.
Powierzone zostaje mu zadanie zlikwidowania krwiożerczych zastępów Panów Cienia. Poza tym stara się on odnaleźć magiczną maskę, dzięki której ma on nadzieję przywrócić życie swojej brutalnie zamordowanej żonie.
Tak więc udaje się on w długą i niebezpieczną podróż poprzez rozległe krainy okupowane przez straszliwe moce cienia...

Cześć kochani!
Dzisiaj zapraszam Was serdecznie na przedostatni już odcinek z serii "Heavy Rain"

"Heavy Rain" to utrzymana w klimacie thrillera, gra przygodowa stworzona przez studio Quantic Dream.

Fabuła gry skupia się wokół sprawy nieuchwytnego, seryjnego mordercy dzieci, który zyskał przydomek "Zabójca Origami".
W grze będziemy wcielać się w cztery, zupełnie różne postacie: architekta Ethan'a Mars, dziennikarkę Madison Paige, prywatnego detektywa Scott'a Shelby oraz agenta FBI Norman'a Jayden.

Zapraszam Was do oglądania, lajkowania oraz subskrybowania mojego kanału...

Cześć kochani!
Zapraszam was na kolejny już odcinek z serii "CASTLEVANIA: LORDS OF SHADOW"

Tym razem dotrzemy do Jeziora Zapomnienia gdzie zmierzymy się z jego strażnikiem,
a następnie udamy się w długą podróż do krainy Lykanów, aby odnaleźć pierwszego z Lordów Cieni...

Zapraszam was serdecznie do oglądania, komentowania oraz subskrybowania mojego kanału...

Cześć kochani!!!

Z okazji przekroczenia 50 subskrypcji, zrobiłam dla Was taki mały odcinek specjalny, który będzie zawierał śmieszne sceny zza kulis oraz bugi w grach, na które udało mi się do tej pory natrafić.

Dziękuję wszystkim moim Subskrybentom oraz oglądającym za miłe komentarze i wsparcie przy prowadzeniu mojego kanału.
Mam nadzieję, że moja kariera nie skończy się tylko na 50 subskrypcjach...

Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia w kolejnych grach...

Last Day of June to poruszająca gra przygodowa opracowana przez włoskie studio Ovosonico.

Gra przedstawia poruszającą i romantyczną historię Carla oraz June. Dwojga zakochanych, którzy pewnego dnia wybrali się na wycieczkę nad jezioro. W wyniku nieszczęśliwego wypadku June umiera, a Carl ląduje na wózku inwalidzkim. Jakiś czas po tym nieszczęśliwym zdarzeniu mężczyzna odkrywa, że może przenosić się w czasie, używając obrazów namalowanych przez swoją ukochaną. Wykorzystując je, stara się za wszelką cenę zmienić bieg wydarzeń, aby w jakiś sposób uratować June... Czy mu się to uda?

Jednym z głównych atutów gry Last Day of June jest niecodzienna, artystyczna oprawa graficzna, dzięki której gra zdecydowanie wyróżnia się na tle innych.

Gra jest zainspirowana piosenką i teledyskiem brytyjskiego piosenkarza Stevena Wilson'a - "Drive Home"

Ostatnia edycja:
Cześć kochani!
Zapraszam was serdecznie na kolejny odcinek z gry "CASTLEVANIA: LORDS OF SHADOW"

Tym razem Gabriel odwiedzi w nim upadłe królestwo Agharty. Co też tym razem czeka tam na naszego bohatera...?

Zapraszamy was do oglądania...

Cześć kochani!
Zapraszam Was serdecznie na pierwszy odcinek z serii "ERICA"

Jest to interaktywny film utrzymany w konwencji mrocznego thrillera, który jest podobny do przełomowego
Black Mirror: Bandersntach platformy Netflix.

Podczas rozgrywki poznajemy losy dziewczyny, której traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa mogą okazać się bardzo pomocne w złapaniu wyjątkowo groźnego mordercy.

Zapraszam Was serdecznie do oglądania bo wciąga na maksa!

Cześć kochani!
Zapraszam Was serdecznie na rozgrywkę z naszym ulubionym nieumarłym rycerzem z premierowej wersji demonstracyjnej remake'u gry "MediEvil"

"MediEvil" to remake klasycznej gry akcji z elementami slashera, która zadebiutowała na PlayStation w 1998 roku.

W 1286 roku królestwo Gallowmere, którego władcą był król Peregrin, zostało zaatakowane przez armię nieumarłych stworów pod dowództwem złego czarnoksiężnika Zaroka. W czasie pierwszej szarży królewskich wojsk, rycerz Daniel Fortesque, poległ zabity zbłąkaną strzałą z łuku. Po wygranej walce ze złym czarnoksiężnikiem, władca królestwa Gallowmere postanowił jednak zataić ten fakt. Obwołał naszego poległego rycerza bohaterem oraz pośmiertnie uhonorował tytułem szlacheckim.

Sto lat później Zarok powraca. Wskrzesza swoją nieumarłą armię, aby poraz kolejny zaatakować Gallowmere. Nieświadomie jednak przywraca do życia również sir Daniela, który pod postacią szkieletu postanawia zmazać plamę na swoim honorze, chcąc poprzez swoje działania i osiągnięcia zapracować sobie na miano prawdziwego bohatera.

W "MediEvil" akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby. W trakcie zabawy przemierzamy różne lokacje. Walczymy z zastępami przeróżnych przeciwników oraz rozwiązujemy drobne zadania, które prowadzą nas przez opowieść gry.

Remake "MediEvil" przygotowano całkowicie od zera. Nie tylko sterowanie zostało dostosowane do współczesnych standardów, ale producenci zadbali również wysokiej jakości grafikę oraz całkowicie nową oprawę audio.

100 SUBÓW = 100 EURO = 100 ZDRAPEK

Cześć kochani!!!
Z okazji przekroczenia progu 100 subskrypcji, zrobiłam dla Was odcinek specjalny, w którym razem z Batonikiem będziemy drapać ZDRAPKI!!!

Czy uda mi się uzbierać na mój nowy wymarzony odkurzacz...?
Obejrzyjcie ten odcinek i przekonajcie się sami!

Cześć kochani!
Zapraszam was serdecznie na kolejne odcinki interaktywnego filmu "ERICA"
Czy naszej głównej bohaterce uda się w końcu odkryć mroczne sekrety dziwnego szpitala? Czy uda się jej odnaleźć zaginioną matkę?
Przekonajcie się o tym sami...
Zapraszam Was serdecznie do oglądania!

Cześć kochani!
Zapraszam Was serdecznie na kolejny odcinek z serii "Castlevania: Lords of Shadow"

Po pokonaniu pierwszego z Lordów Cienia, Gabriel udaje się do krainy Wampirów. Jednak zanim uda mu się osiągnąć jego kolejny cel, musi przejść on przez krainę, która znajduje się pod rządami Wiedźmy. Jednak nim dotrze on do jej wieży, musi jeszcze zmierzyć się on z niezwykle uroczym Ogrem...
Zapraszam serdecznie do oglądania...

Do góry