Pytanie Szukam gry komputerowej z dzieciństwa

Witam wszystkich poszukuje gry wyścigowej z czasów dzieciństwa. Nie pamiętam kiedy dokładnie w nią ostatni raz grałem, ale obstawiam przedział między 2006-2008r. Jak w temacie była to gra wyścigowa przeznaczona dla dzieci, można było w niej modyfikować postacie / potwory. Pojazdy też nie miały swoich realnych odpowiedników chociaż przypominały budową gokarty, też można było je przerabiać ~ zamiast standardowych kół można było wybrać oczy, ręce, skrzydła? Nie pamiętam czy one miały wpływ na dodatkowe umiejętności, o których chciałem też wspomnieć ~ umiejętność typu latanie, strzelanie mazią ... nie piętam czy te power up'y były zabierane w trakcie wyścigu czy miało sie je na start. Lokacje po których się ścigano też były czysto fantastyczne ~ tor przebiegający przez przez wulkan i rzeki lawy był to tor w kształcie 8, na innej mapie zaś tor przebiegał wokół małej planety. Gry fizyką przypominała ToonCar'a i Crash Tag Team Racing.

Nie pamiętam wydawcy, miałem tą grę w wersji demonstracyjnej od kogoś, pamiętam tylko tyle że płyta była pomazana markerem. Wiadomo dzieciak jak to dzieciak nie patrzał na tytuł widział ikonkę i wiedział że ta gra jest fajna. Przepraszam za tak mało szczegółowy opis tej gry z mojej strony lecz nie wiele z niej w pamięci mi zostało.

Do góry