Mój kanał STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER (UPADŁY ZAKON) PL

Angel

Spamer II
Hej wszystkim. Zapraszam do kolejnego odcinka Star Wars Jedi: Upadły Zakon, w którym zmierzymy się z poteżną GORGARĄ - bossem obowiązkowym, którego pokonanie składa się z dwóch faz. Przed Wami faza pierwsza:
 

Angel

Spamer II
Przed Wami druga faza walki z GORGARĄ - olbrzymim skrzydlatym BOSSEM i postrachem na Dathomirze.Tym razem w powietrzu. Serdecznie zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka Star Wars Jedi: Upadły Zakon
 

Angel

Spamer II
Hej. Zapraszam Was bardzo serdecznie do obejrzenia kolejnego odcinka Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Jesteśmy na planecie ILUM, a w odcinku zdobędziemy ROZŁĄCZANY MIECZ ŚWIETLNY:
 

Angel

Spamer II
Hej, pora zmierzyć się z kolejnym bossem w Star Wars Jedi: Upadły Zakon, a będzie to Taron Malicos! Zapraszam serdecznie do oglądania nowego odcinka na kanale:
 

Angel

Spamer II
Witajcie! Oto kolejny odcinek Star Wars Jedi: Upadły Zakon, w którym wracamy na planetę Bogano, aby otworzyć Starożytne Sanktuarium i zdobyć HOLOCRON. Zapraszam serdecznie:
 

Angel

Spamer II
Siemanko, zapraszam serdecznie do obejrzenia kolejnego PRZEDOSTATNIEGO odcinka serii Star Wars Jedi: Upadły Zakon, w którym znajdujemy się na planecie NUR, a dostać musimy się do FORTECY INKWIZYTORÓW:
 

Angel

Spamer II
Hej, przed Wami ostatni odcinek Star Wars Jedi: Upadły Zakon ( Wątek fabularny), w którym ostatecznie zmierzymy się z TRILLĄ SUDURI (Drugą Siostrą) - siostrą Cere, która jest naszą współtowarzyszką. Na naszej drodze stanie także ON - DARTH VADER. Zapraszam do oglądania:
 
Do góry