Mój kanał STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER (UPADŁY ZAKON) PL

Angel

Spamer II
Hej. Witam Was wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do obejrzenia pierwszego odcinka z serii Star Wars Jedi: Upadly Zakon, który premierę miał 15.11.2019. W odcinku zapoznajemy się z grą, sterowaniem oraz głównym bohaterem - Cal'em.
 

Angel

Spamer II
Planeta ZEFFO i Oko Cyklonu. Zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka STAR WARS JEDI: Upadły Zakon, w którym musimy odnaleźć starożytne grobowce:
 

Angel

Spamer II
Hej, kolejny odcinek Star Wars Jedi: Upadły Zakon dostępny na kanale. W celu kontynuacji wątku fabularnego powracamy na Kashyyyk, gdzie odnaleźć musimy Tarffula i Mari. Dla przypomnienia: do dyspozycji mamy rónież Podwójny miecz świetlny! Zapraszam:
 

Angel

Spamer II
Hej, zapraszam do obejrzenia odcinka Star Wars Jedi: Upadły Zakon, w którym kontynuujemy przygodę w Krainie Cieni, oraz zdobędziemy aparat tlenowy, pozwalający nam na nurkowanie w głebinach krainy i odnajdywania sekretów:
 

Angel

Spamer II
Hej, zapraszam do obejrzenia nowego odcinka na kanale, w którym jako Cal Kestis zdobędziemy nową umiejętność, jaką będzie SALTO JEDI (podwójny skok). Nadal znajdujemy się w Krainie Cieni:
 
Do góry