Mój kanał SPYRO YEAR OF THE DRAGON - REIGNITED TRILOGY

Angel

Spamer II
Hej! Po dłuższej przerwie w Spyro Year of the Dragon powracamy z kolejnym poziomem wykonanym na 100%, a będzie to GÓRA PÓŁNOCY. Zapraszam serdecznie do obejrzenia odcinka:
 

Angel

Spamer II
Witam serdecznie. Kolejny odcinek Spyro Year of the Dragon przed Wami, a w nim Laboratorium Agenta 9 ukończone na 100%. Zapraszam do oglądania:
 

Angel

Spamer II
Hej! Witam Was bardzo serdecznie i zapraszam do odcinka Spyro Year of the Dragon, w którym dokończę poziom FABRYKA FAJERWERKÓW na 100%. Do zaliczenia całości gry na 117% pozostanie ostatni świat oraz sekrety! Zapraszam:
 

Angel

Spamer II
Witajcie w kolejnym odcinku Spyro Year of the Dragon ( Rok Smoka ). Tym razem zaliczymy na 100% poziom "Nawiedzony Grobowiec". Zapraszam serdecznie:
 

Angel

Spamer II
Hej, zapraszam Was bardzo serdecznie do obejrzenia kolejnego odcinka Spyro Year of the Dragon lub jak kto woli Spyro Rok Smoka. Tym razem naszym bohaterem będzie ISKIER i to w niego się wcielimy ( ważka, która towarzyszy nam przez cały czas ), a poziom jaki zostanie ukończony na 100% to "FARMA RAKÓW":
 

Angel

Spamer II
Hej, zapraszam Was bardzo serdecznie do obejrzenia kolejnego odcinka Spyro Year of the Dragon lub jak kto woli Spyro Rok Smoka. Kolejny poziom, w którym bohaterem będzie ISKIER ( ważka, która towarzyszy nam przez cały czas ), a poziom jaki zostanie ukończony na 100% to "MIASTO PAJĄKÓW":
 

Angel

Spamer II
Hej, jako że forum było niedostępne przez dłuższy okres czasu, a kanał rośnie i ukończyłem kolejne serie, wrzucam link do ostatniego odcinka podsumowującego 117% ukończenia gry Spyro Year of the Dragon:

PS: Nie bylo okazji , wiec wszystkiego dobrego w Nowym Roku
 
Do góry