Mój kanał SPYRO YEAR OF THE DRAGON - REIGNITED TRILOGY

Angel

Spamer II
Zapraszam serdecznie do obejrzenia pierwszego odcinka serii SPYRO YEAR OF THE DRAGON z polskim dubbingiem i napisami. W odcinku zagramy w lokacji startowej, którą jest WIOSENNA JUTRZENKA. Poziom ten można nazwać tutorialem, w którym oswajamy się z naszym bohaterem oraz poznajemy sterowanie. Każdą lokację będę zaliczać na 100% (zbieranie wszystkich gemów, zaliczanie wyzwań oraz odnajdywanie jaj). Miłej zabawy!
 

Angel

Spamer II
Hej! Zapraszam serdecznie do obejrzenia trzeciego odcinka serii SPYRO YEAR OF THE DRAGON z polskim dubbingiem i napisami. W odcinku ukończymy poziom IGLICE W CHMURACH. Każdą lokację będę zaliczać na 100% (zbieranie wszystkich gemów, zaliczanie wyzwań oraz odnajdywanie jaj). Miłej zabawy!
 

Angel

Spamer II
Zapraszam serdecznie do obejrzenia piątego odcinka serii SPYRO YEAR OF THE DRAGON z polskim dubbingiem i napisami. W odcinku ukończymy poziom STOPIONY KRATER. Każdą lokację będę zaliczać na 100% (zbieranie wszystkich gemów, zaliczanie wyzwań oraz odnajdywanie jaj). Miłej zabawy!

 

Angel

Spamer II
Zapraszam serdecznie do obejrzenia kolejnego odcinka. W odcinku ukończymy poziom WIECZORNE JEZIORO. Każdą lokację będę zaliczać na 100% (zbieranie wszystkich gemów, zaliczanie wyzwań oraz odnajdywanie jaj). Miłej zabawy!
 

Angel

Spamer II
Zapraszam serdecznie do obejrzenia piętnastego odcinka serii SPYRO YEAR OF THE DRAGON z polskim dubbingiem i napisami. W odcinku ukończymy poziom PLACÓWKA BENTLEYA. Każdą lokację będę zaliczać na 100% (zbieranie wszystkich gemów, zaliczanie wyzwań oraz odnajdywanie jaj). Miłej zabawy!
 

Angel

Spamer II
Zapraszam serdecznie do obejrzenia szesnastego odcinka serii SPYRO YEAR OF THE DRAGON z polskim dubbingiem i napisami. W odcinku dokończymy poziom BAMBUSOWY TARAS:
 

Angel

Spamer II
Hej! Zapraszam serdecznie do obejrzenia siedemnastego odcinka serii SPYRO YEAR OF THE DRAGON. W odcinku ukończymy poziom ŚNIEŻNE ŚWIĄTYNIE na 100%. Miłej zabawy!
 
Do góry