Mój kanał RennegaT - Mój Kanał YouTube

Cześć, witam Was wszystkich bardzo serdecznie!

Nie interesuje mnie układ sub za sub.Ani nic w tym rodzaju... Jeżeli Ciebie tak, to pomiń ten post i mój kanał.Dziękuję! :)

Jeżeli interesuje Was tematyka gier i let's playów oraz stawiacie na humor i dobrą zabawę w wolnym czasie.To dobrze trafiliście!Dlatego chciałbym Was jak najbardziej zaprosić na swój kanał.Być może znajdziecie tam coś dla siebie. ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Prince of Persia - Dusza Wojownika.W tym odcinku dopiero zaczniemy swoją podróż wgłąb mechanicznej wieży.Ale zanim to się stanie będziemy musieli troszkę powyrzynać pewną grupkę tych słodkich potworków! :D A potem zatańczymy z grubą rybą czyli olbrzymem, czy cholera wie czym będzie ten potwór a'la mini boss! Który strzeże wejścia do wieży! W, której nie będzie nic innego do zrobienia jak trochę poskakać i powalczyć! :D

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Prince of Persia.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Nie interesuje mnie układ sub za sub.Ani nic w tym rodzaju... Jeżeli Ciebie tak, to pomiń ten post i mój kanał.Dziękuję! :)

Jeżeli interesuje Was tematyka gier i let's playów oraz stawiacie na humor i dobrą zabawę w wolnym czasie.To dobrze trafiliście!Dlatego chciałbym Was jak najbardziej zaprosić na swój kanał.Być może znajdziecie tam coś dla siebie. ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Portal.Drodzy kochani stanie się coś totalnie dobrego! :D Ten odcinek odbije się na waszej psychice na bardzo, długi, długi czas... Zresztą nie tylko na psychice ale i na błędnikach! Więc jeżeli macie ostrą chorobę lokomocyjną, bądź jedliście duże ilości jedzenia przed oglądaniem, to polecam oglądać przy pustych żołądkach! Ponieważ drama z portalami będzie ostra i szybka! ;D

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Portal.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Cultures 2 - Bramy Asgardu.W tym odcinku dalej na luziku sobie rozbudujemy wioskę jeszcze bardziej, zadbamy przede wszystkim o dostawy pożywienia.Oraz zaczniemy powoli przygotowywać się do inwazji przy mojej słodkiej pogawędce, armia się już powoli tworzy, zapraszam! ;)

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Cultures 2.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Sammy Suricate in Lion Land.I Cóż drodzy kochani w tym odcinku przechodzimy sobie do kolejnego tym razem czysto logicznego poziomu w, którym będziemy musieli dotrzeć na najwyższe piętro platformy z odpowiednim klejnotem i po prostu zakończyć misję... Ale nie będzie to takie proste jak mogłoby się wydawać.Zresztą, sami zobaczycie, przez co musiałem przejść! ;D

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Sammy Suricate.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Prince of Persia - Dusza Wojownika.Drodzy kochani w tym odcinku poznamy kolejnych nowych przeciwników, którzy nie będą już tak łatwi jak ci z czaszką na gębie! :D Ale przy moich umiejętnościach i tak dam sobie łatwo radę! ;D Cóż na samej górze aktualnej komnaty, będziemy musieli się zmierzyć z kolejnym olbrzymem.Jak zakończy się to śmiercionośne starcie? Tego dowiecie się oglądając ten odcinek, zapraszam! :)

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Prince of Persia - Dusza Wojownika.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Portal.W tym odcinku drodzy kochani, zajmiemy się już ostatnią komorą testową po, której ukończeniu czeka na nas nagroda w postaci pysznego ciasta! Ale czy na pewno Pani GLADOS, ma tak dobre zamiary jakie obiecuje? Tego dowiecie się oglądając ten odcinek! :)

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Portal.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Wick.Po pierwsze, powracamy sobie do serii horrorkowych na moim kanale! Po drugie, przy okazji rozpoczynamy maraton horrorków! A po trzecie nie będzie to typowy let's play, ponieważ wyrażę swoje uczciwe, szczere oraz prawdziwe zdanie na temat "Sub za sub" w dość kontrowersyjny sposób w pewnym momencie filmu! ;) A co do gry poszukamy sobie po jednym przedmiocie z drugiej oraz trzeciej godziny, zapraszam! :)

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Wick.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój zapis HALLOWEENOWEGO LIVE! Poruszyliśmy sobie gierkę czysto idealnie pasującą do halloweenowej atmosfery czyli GHOST MASTER! Typowe luźne granie, bez napinki.Na chacie głosowym oraz tym pisemnym też! Zapraszam serdecznie, bo działy się rzeczy wręcz nadprzyrodzone! :D

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod LIVE.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Granny! W tym odcinku drodzy państwo bierzemy się po raz kolejny za poziom ekstremalny! Z ambicją przystępujemy do walki o lepsze życie dla naszego wnusia a właściwie dla nas samych... Ponieważ babka chce sobie zrobić z nas flaczki... Czy jej na to pozwolimy? To się okaże, na odcinku, zapraszam! :)

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Wick.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Baldi's Basics in Educatio and Learning.I cóż drodzy kochani, kolejne podejście... Tak, myślę, że nie ma co tutaj zbytnio dodawać... Czy tym razem uda mi się zdobyć 7 dzienników i uciec ze szkoły nie będąc spranym przez Baldiego? Tego dowiecie się oglądając ten odcinek! :)

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Baldi's Basics in Educatio and Learning.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Wick.Drodzy kochani nie zwalniamy tempa, maratonik horrorków musi trwać. ;) W tym odcinku pozostanie nam do odnalezienia ostatni przedmiot a mianowicie maska gazowa. ;) Po, której zdobyciu odblokuje nam się dodatkowy poziom.Po którego przejściu będziemy mieć dostęp do tego prawdziwego zakończenia gry! Dowiemy się dużo ciekawych rzeczy fabularnych, które tak na prawdę nie rozwiążą naszych zapytań a tylko zwiększą ich ilość, końcówka jest bardzo kontrowersyjna! A po ukończeniu gry, oczywiście ściana mojej gadaniny, zapraszam bardzo serdecznie! ^^

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Baldi's basics in Education and Learning.W tym odcinku drodzy kochani weźmiemy się za to co zawsze. xD Ile można to powtarzać? ;D Ten odcinek będzie typową nerwówką, dlatego... Będzie zajedwabisty! ^^ Zapraszam bardzo serdecznie. ;)

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Baldi's Basics in Education and Learning.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Baldi's basics in Education and Learning.W czasie maratonu horrorków na moim kanale, Baldi będzie przerabiany jak nigdy dotąd.Średnio odcinek będzie wpadał co 3/4/5 dzień a nie raz w miesiącu, więc mam nadzieję, że się cieszycie? :P Ogółem ten odcinek będzie przełomowy z tego powodu, że rozegramy na nim rekordowo dobre powejście.Ale czy uda mi się w końcu uciec spod łapsk Baldiego? Tego dowiecie się oglądając ten odcinek! Będzie czerwono, dosłownie! :D

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Baldi's Basics in Education and Learning.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Granny! No i cóż, z odcinka na odcinek coraz dłuższe one są. ;) Ale cóż poradzić walka z babką do łatwych i krótkich nie należy, zwłaszcza na poziomie ekstremalnym... Gdzie najdrobniejszy detal może zdecydować o porażce bądź ucieczce.W każdym razie cóż, emocji nie zabraknie.Kolejne starcie pokaże, jakie tak na prawdę są moje umiejętności w tej grze, zapraszam z popcornem! ;)

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Granny.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój zapis Psychotycznego LIVE z gry pt. Yandere Simulator! :D Cóż drodzy kochani nie będziemy się tutaj bawić w przechodzenie gry, live był robiony tylko i wyłącznie z myślą o dobrej zabawie oraz krwawej rozgrywce.Uwolnimy dzisiaj nasze drugie psychotyczne oblicze! Zapraszam! :D

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod LIVE.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Ahriman's Prophecy.To będzie taka typowa "zapchajdziura" ponieważ chcę wrócić do regularności. ;) A Ahriman będzie do tego idealny! :D Podczas mojego maratonu horrorków, Ahriman zajął już honorowe miejsce. ;3 W tym odcinku w końcu dotrzemy do naszego upragnionego sanktuarium wodospadów, gdzie powiadomimy kapłanki o wydarzeniach związanych ze zniszczeniem sanktuarium Dyuti.Oraz ubijemy trochę bagiennych ropuch i przy okazji urządzimy sobie pogawędki na bardzo ciekawe tematy.Zapraszam do naszej kochanej RPG Makerówki. ^^

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry pt. Ahriman's Prophecy.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Wick! Drodzy kochani ten odcinek będzie jednym z przełomowych całej serii! ^^ Ponieważ rozpoczynamy sobie naszą zabawę ze świecami, bez świecy??? Tak! Postanowiłem postawić sam sobie wyzwanie i zamierzam zacząć gierę jeszcze raz, tym razem będziemy chodzić po ciemku bez świecy, bez światła.W czystej ciemności! I mam zamiar przejść w taki sposób całą gierkę! :D Czy mi się to uda? Mam nadzieję, że tak.Ogółem poprzeczka wzrośnie jeszcze bardziej.Po ciemku wszystko wydaje się zupełnie inne niż zazwyczaj w tym horrorku. ;) Dużo zajebistych emocji gwarantowanych ode mnie dla Was, zapraszam! :D

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry pt. Wick.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Baldi's Basics in Education and Learning.W tym odcinku na sam początek weźmiemy się za przechodzenie poziomu, ale po kilku nieudanych próbach a mianowicie schwytaniach przez dyrektora po użyciu magicznych słów czyli "No running in the hall!" Wybije nam to z głowy! ^^ Cóż zajmiemy się po prostu luzową grą i posprawdzamy przedmioty, których jeszcze nie używaliśmy oraz ogarniemy wszystkie obrazy i opisy w kozie, w której spędzimy pół odcinka! :3

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry pt. Baldi's Basics.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Do góry