Mój kanał RennegaT - Mój Kanał YouTube

Cześć, witam Was wszystkich bardzo serdecznie!

Nie interesuje mnie układ sub za sub.Ani nic w tym rodzaju... Jeżeli Ciebie tak, to pomiń ten post i mój kanał.Dziękuję! :) Aktualnie dobiliśmy już ponad 100 subskrypcji, nie zamierzam robić jakichś specjałów z tej okazji.Nie ma sensu celebrować czegoś co nie jest celem tylko szczebelkiem na drabince! :)

Jeżeli interesuje Was tematyka gier i let's playów oraz stawiacie na humor i dobrą zabawę w wolnym czasie.To dobrze trafiliście!Dlatego chciałbym Was jak najbardziej zaprosić na swój kanał.Być może znajdziecie tam coś dla siebie. ;)

Zapraszam Was na kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Cultures 2 - Bramy Asgardu! W tym odcinku przeprowadzimy oblężenie na zdradziecki garnizon generała Hardrady i nie pozostawimy żadnej litości jego mieszkańcom! Straż Waregów, szykuje się do egzekucji!

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z Culturesa.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Nie interesuje mnie układ sub za sub.Ani nic w tym rodzaju... Jeżeli Ciebie tak, to pomiń ten post i mój kanał.Dziękuję! :)

Jeżeli interesuje Was tematyka gier i let's playów oraz stawiacie na humor i dobrą zabawę w wolnym czasie.To dobrze trafiliście!Dlatego chciałbym Was jak najbardziej zaprosić na swój kanał.Być może znajdziecie tam coś dla siebie. ;)

Zapraszam Was bardzo serdecznie do kuknięcia na odcinek z serii pt. zagrajmy w Sammy Suricate in Lion Land! Poziomy logiczne zaczynają być coraz to bardziej zaawansowane i coraz bardziej będę musiał wytężyć mózgownicę, żeby im sprostać a to nie będzie łatwe zadanie.Ponieważ ja nie myślę, a głupota nie boli! :D Ogółem będą się działy rzeczy o jakich się fizjologom nie śniły, zapraszam! ^^

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z Sammy Suricate.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Nie interesuje mnie układ sub za sub.Ani nic w tym rodzaju... Jeżeli Ciebie tak, to pomiń ten post i mój kanał.Dziękuję! :)

Zapraszam Was bardzo serdecznie do kuknięcia na odcinek z serii pt. zagrajmy w Prince of Persia - Dusza Wojownika.Nadal jesteśmy w pościgu za nasza kochaną czarnulką... I tak na prawdę będziemy musieli jeszcze chwilkę się nabiegać aby ją dorwać i wyrównać odpowiednie rachunki za to co spotkało nas na statku podczas rejsu na wyspę czasu! Jedno jest pewne, zemsta będzie na pewno słodka! ;)

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z Prince of Persia.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was bardzo serdecznie do zawitania na nowy film z gry pt. Portal! Po raz pierwszy będziemy mieli do czynienia z wieżyczkami... I mając do wyboru sposób logiczny... Ja wybiorę ten spontaniczny! Czyli wchodzimy w wieżyczki z buta i po problemie! Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie! Zapraszam, kupa śmiechu i dziecięcej radości gwarantowane! :)

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Portal.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was bardzo serdecznie do obejrzenia nowego odcinka z serii pt. zagrajmy w Ahriman's Prophecy! W tym odcinku na sam początek zwiedzimy sobie górskie miasto Glenvale.A potem podróżując dotrzemy do kilku ciekawych miejsc.Gdzie będziemy mieli okazję po raz pierwszy zetknąć się z białą magią.Wszystko zapowiada się bardzo dobrze ponieważ, Talia wraz z przyjaciółmi okaże się silniejsza niż sądziłem i zrobi coś niesamowitego w tym kierunku.Zresztą tytuł mówi sam za siebie! :D Oczywiście droga okraszona moim komentarzem i durnymi tekstami, zapraszam! :)

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Ahriman's Prophecy.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was bardzo serdecznie do obejrzenia nowego odcinka z serii pt. zagrajmy w Cultures 2 - Bramy Asgardu! W tym odcinku przejdziemy sobie do kolejnej już misji pt. "Wojna o Bizancjum" Nic dodać, nic ująć. ;) Sytuacja w państwie Bizantyjskim jest krytyczna, generał wraz ze swoimi wojskami przejął połowę cesarstwa a naszym zadaniem jako straży waregów będzie odbicie podzielonego państwa z łap tyrana.

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Cultures 2 - Bramy Asgardu.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was bardzo serdecznie do obejrzenia nowego odcinka z serii pt. zagrajmy w Sammy Suricate in Lion Land.W tym odcinku przejdziemy sobie do kolejnych etapów gdzie naszym zadaniem będzie podejście do prób zbugowania, tak aby oczywiście ułatwić sobie rozgrywkę ale z różnym skutkiem, zapraszam! :*

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Sammy Suricate in Lion Land.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy Prince of Persia - Dusza Wojownika.Wraz z tym odcinkiem na salony weszły nowe UPGRADE! Ogarnąłem nowe intro oraz outro? Jak się prezentuje według Was? ;) A wracając do odcinka to myślę, że nie muszę pisać z kim po raz pierwszy Książę będzie mieć do czynienia? Cóż po raz pierwszy będziemy ścigani przez Dahakę, którego zadaniem jest to aby wypełniło się nasze przeznaczenie! Przeznaczenia śmierci!!!

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Prince of Persia - Dusza Wojownika.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Ahriman's Prophecy.W tym odcinku zwiedzimy sobie do końca zakon kapłanek.Oraz dotrzemy do kryjówki potworów, którą ochraniają kapłanki chroniąc je przed złem tego świata.Ich reakcja na nas może być intrygująca, zapraszam! ;)

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Ahriman's Prophecy.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Portal! I cóż drodzy państwo kontynuujemy sobie wędrówkę poprzez laboratorium testowe.Mimo wszystko im jesteśmy dalej tym lepiej nam idzie, szok??? O.o Dużo ciekawych rzeczy Was ominie jeżeli ominiecie ten film! :D Zapraszam z popcornem! :D

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Portal.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Cultures 2 - Bramy Asgardu! W tym odcinku zajmiemy się jak zwykle rozwojem własnej osady i porozmawiamy sobie na różne ciekawe tematy! Nasi wikingowie zaczną się powoli przygotowywać do poważnej ofensywy na podbitą przez generała Hardradę część cesarstwa Bizantyjskiego, zapraszam! :*

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Cultures 2.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

A dzisiaj coś zupełnie innego... Przedstawiam Wam mój pierwszy filmik na YouTube! Czyli SPEEDRUN z gry Ghost Master, którą również możecie oglądać na moim kanale. ;) Przechodzimy sobie misję DEADFELLAS z polskiego SZTYWNI Z FERAJNY najszybicej jak się da.Ten filmik został nagrany na długo przed rozpoczęciem swojej oficjalnej działalności na YouTube.Zachęcam do obejrzenia. ;)

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się ten SPEEDRUN.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Sammy Suricate in Lion Land.W tym odcinku kamera w grze da nam się mocno we znaki, i bardzo utrudni nam rozgrywkę i orientację w terenie! :D Co nie zmienia faktu, że misja będzie trudna sama w sobie, a to w końcu gra dla dzieci, zapraszam! ;D

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Sammy Suricate.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Prince of Persia - Dusza Wojownika.W tym odcinku trochę się pobłąkamy w drodze do komnaty klepsydry, dowiemy się o kolejnych celach, które na dobrą sprawę bardzo się skomplikują.Dostaniemy nową broń, poskaczemy po klifach oraz dotrzemy do kolejnej tajemniczej komnaty, w której książę się doładuje, zapraszam! :)

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Prince of Persia.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Portal.I cóż trafiamy do komory testowej w, której nie będzie już tak łatwo... Ba będzie ekstremalnie trudno, ponieważ pominięcie jednego małego szczególiku bardzo utrudni nam rozgrywkę i tak też się stanie! Będziemy ginąć i się wybijać.Cóż cały ja! :D

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Ahriman's Prophecy.To będzie odcinek bardzo pogadankowy... Myślę, że tytuł mówi sam za siebie.Nawet nie musiałem się nad nim zbytnio zastanawiać.A w międzyczasie porobimy parę ciekawych rzeczy, zapraszam! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Cultures 2 - Bramy Asgardu.W tym odcinku weźmiemy się za porządną rozbudowę oraz za mnożenie naszej populacji. ;) Zbudujemy 5 katapult oraz 5 drakkarów, czyli pełna gęba na wojnę! I zaczniemy tworzyć armię, która będzie bardzo liczna totalnie FOR FUN!!! Przy okazji jak zazwyczaj ciekawa pogadanka, zapraszam! ;)

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Cultures 2 - Bramy Asgardu.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Dzisiaj na salony nowość na moim kanale.Miałem tego nie robić ale jednak zdecydowałem się zareklamować LIVE, a właściwie jego zapis! Planuję robić LIVE od czasu do czasu, ze 2 razy w miesiącu.Na pierwszym luźno sobie graliśmy z ekipką.Przy akompaniamencie Granny... ;) Jak na pierwszy LIVE, to tak dużej aktywności się nie spodziewałem. ;)

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Sammy Suricate in Lion Land.I cóż w tym odcinku zaczniemy sobie w Egipcie, pośród piramid! Żeby Sammy mógł uciec trzeba, koniecznie wybrać jedno z dwóch rozwiązań.Albo zdobyć wszystkie białe klejnociki albo zdobyć kolorowy klejnot i po prostu sobie wyjść.I wybierzemy sobie tą drugą opcję, a ile kłopotów to na nas ściągnie..! Uwolnimy bestię, zapraszam!

Jeżeli ten materiał Wam się spodobał, to jak najbardziej zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Wam się cała seria z gry Sammy Suricate in Lion Land.Jeżeli zaciekawił Was mój kanał oraz moja osoba i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale to również bardzo serdecznie zapraszam do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze na bieżąco z moimi nowymi premierami oraz każdą moją aktywnością na platformie YouTube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ;)

Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Ahriman's Prophecy.W tym odcinku w końcu bardzo zbliżymy się do sanktuarium wodospadów, którego szukamy.Ale jest jedno ale, żeby tam dotrzeć najpierw musimy przejść przez okoliczne bagna na, których roi się od trujących ropuch oraz złych wiedźm! Ale nie martwcie się, trafimy do wioski przyjaznych wiedźm w samym środku bagien! Teren jest dość duży więc będziemy mieli co robić, zapraszam! :D

Do góry