Mój kanał RennegaT - Mój Kanał YouTube

30# - Witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam Was do kolejnego odcinka z serii pt. zagrajmy w BirdGut, który będzie takim ostatnim i jednocześnie przedostatnim odcinkiem z tej serii.I to będzie odcinek przełomowy, ponieważ od niego zacznę używanie KAMERKI INTERNETOWEJ, żebyście mogli podziwiać moją facjatę osobiście! ^^ Na dodatek dodałem nowe... a raczej pierwsze INTRO oraz OUTRO więc można powiedzieć, że takie większe UPGRADY zawitały na mój kanał! ^^ Cóż ten odcinek z BirdGut będzie troszkę krótszy, ponieważ jedyne co nam zostało to uciec z tyłka bociana!Ale troszeczkę sobie pogadam więc przygotujcie się na spam! ^^ Ogółem mam nadzieję, że nowe upgrady Wam przypadną do gustu i będziecie mile zaskoczeni. ;)

Jeżeli ten odcinek z BirdGuta Wam się spodobał to zachęcam do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli cała seria jak i inne serie Wam się podoba, jeżeli podoba Wam się mój kanał w całości to bardzo serdecznie zachęcam do pozostawienia subskrypcji na kanale w postaci kliknięcia w rubinek w prawym dolnym rogu ekranu podczas transmisji. ;) A jeżeli chcecie otrzymywać powiadomienia o każdym moim nowo przesłanym filmie na platformę youtube to również zachęcam do kliknięcia ikonki dzwoneczka, w taki sposób nigdy nie ominą Was te powiadomienia. ;) Dzięki za uwagę i miłego oglądania życzę! :)

PS. Nie interesują mnie układy typu "SUB ZA SUB", "LIKE ZA LIKE", "KOMENTARZ ZA KOMENTARZ", a tym bardziej żadna "WDZIĘCZNOŚĆ/WSPÓŁPRACA WDZIĘCZNOŚCIOWA" Jeżeli chcesz wejść na ten kanał tylko dlatego, żeby mieć własne korzyści z tego tytułu.To po prostu pomiń ten post i tyle. :) Szanujmy się... Nie zmuszam Ciebie do wejścia na mój kanał(Jest to twoja dobra wola) więc Ty nie zmuszaj mnie do wejścia na Twój! ;)

30# - Witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam Was do kolejnego odcinka z serii pt. zagrajmy w BirdGut, który będzie takim ostatnim i jednocześnie przedostatnim odcinkiem z tej serii.I to będzie odcinek przełomowy, ponieważ od niego zacznę używanie KAMERKI INTERNETOWEJ, żebyście mogli podziwiać moją facjatę osobiście! ^^ Na dodatek dodałem nowe... a raczej pierwsze INTRO oraz OUTRO więc można powiedzieć, że takie większe UPGRADY zawitały na mój kanał! ^^ Cóż ten odcinek z BirdGut będzie troszkę krótszy, ponieważ jedyne co nam zostało to uciec z tyłka bociana!Ale troszeczkę sobie pogadam więc przygotujcie się na spam! ^^ Ogółem mam nadzieję, że nowe upgrady Wam przypadną do gustu i będziecie mile zaskoczeni. ;)

Jeżeli ten odcinek z BirdGuta Wam się spodobał to zachęcam do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli cała seria jak i inne serie Wam się podoba, jeżeli podoba Wam się mój kanał w całości to bardzo serdecznie zachęcam do pozostawienia subskrypcji na kanale w postaci kliknięcia w rubinek w prawym dolnym rogu ekranu podczas transmisji. ;) A jeżeli chcecie otrzymywać powiadomienia o każdym moim nowo przesłanym filmie na platformę youtube to również zachęcam do kliknięcia ikonki dzwoneczka, w taki sposób nigdy nie ominą Was te powiadomienia. ;) Dzięki za uwagę i miłego oglądania życzę! :)

PS. Nie interesują mnie układy typu "SUB ZA SUB", "LIKE ZA LIKE", "KOMENTARZ ZA KOMENTARZ", a tym bardziej żadna "WDZIĘCZNOŚĆ/WSPÓŁPRACA WDZIĘCZNOŚCIOWA" Jeżeli chcesz wejść na ten kanał tylko dlatego, żeby mieć własne korzyści z tego tytułu.To po prostu pomiń ten post i tyle. :) Szanujmy się... Nie zmuszam Ciebie do wejścia na mój kanał(Jest to twoja dobra wola) więc Ty nie zmuszaj mnie do wejścia na Twój! ;)

Może kiedyś jakiś wspólny odcinek z gry, która mało waży i jest w miarę fajna na stare PCty? ;)

Angel

Mistrz klawiatury

1564568466077.png

A jednak :D
Spoko kanał, powodzenia

Może kiedyś jakiś wspólny odcinek z gry, która mało waży i jest w miarę fajna na stare PCty? ;)
Jak najbardziej, nie mówię NIE! :)

View attachment 5212

A jednak :D
Spoko kanał, powodzenia
Wiesz co, ja intra ani outra nie planowałem... To wyszło totalnie na spontanie, przez ostatnie problemy z YouTube! :D
Często mówię jedno a robię drugie! ;) Dzięki wielki i pozdrawiam!

W jakim sensie a jednak? Zrobił te intro i outro? Bo mi ostatni jego film nie działa.
Tak, jak to napisał.Film musi działać! :)

31# - (LAST POST IN THE MONTH) Witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam Was do kolejnego a zarazem już do ostatniego odcinka z serii pt. zagrajmy w GHOST MASTER!Najprawdopodobniej będzie to najdłuższy post jaki napisałem do tej pory. ;) No i cóż drodzy kochani, mój challenge wrzucania filmu dziennie przez cały lipiec zakończył się spektakularnym sukcesem, mimo poważnych komplikacji w samej końcówce miesiąca! :D Oczywiście ten post wrzucam z jednodniowym opóźnieniem z powodu... A jak facebooka.
Oczywiście teraz wracam spoworotem do mojej normalnej aktywności czyli wrzucania filmu co 2/3 dzień, w każdym razie będę się starał wrzucać od 13 do 17 filmów w miesiącu. ;) A taki challenge będę powtarzał raz na jakiś czas, lecz nie częściej niż raz na pół roku.Podczas tego miesiąca dużo rzeczy ulepszyłem, dodałem, zmieniłem.Ogółem mój rozwój techniczny jak i intelektualny zdecydowanie wybił znacząco w górę!Intro, outro i kamerka.Wszystko co lubicie najbardziej! :) I mam nadzieję, że tempa nie zwolnię! :) Ale o tym już dość.Wracając do GHOST MASTERa... Drodzy kochani nadszedł czas, aby w końcu pożegnać się z naszym kochanym symulatorem straszenia, na pewien okres czasu.A dlaczego na pewien okres czasu?Ponieważ seria zostanie powtórzona!!!Raczej w dość dalszej przyszłości ale (SEZON 2) na pewno wystartuje!Co mogę jeszcze powiedzieć?Oczywiście przejdziemy sobie do ostatniej bonusowej misji, która była robiona na potrzebę ENDINGU, z powodu, że Ghost Master miał być kontynuowany.Ale niestety studio Sick Puppies upadło co skutkowało tym, że o drugiej części nie było już mowy... W niej będziemy musieli obronić nasz dom!Czyli gabinet strachu, ponieważ duchołamacze go przęjęli i umieścili w nim bombę eterową.Która po detonacji zniszczyła by wszystkie byty ponadnaturalne na bardzo dużej przestrzeni.Mamy na jej unieszkodliwienie równe 30 minut!Jeżeli tego nie zrobimy w tym czasie zostaniemy unicestwieni!Oczywiście duchołamacze mają swoją ochronę przed nami w postaci pól astralnych, a dodatkowym faktem będzie to, że nauczyli się je naprawiać.Co na pewno nie będzie dla nas ułatwieniem!GRA ROZPOCZĘTA!!!A na sam koniec zrobimy sobie drobne podsumowanie całej serii i moich własnych odczuć!Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania! :3

Jeżeli to video Wam się spodobało to zachęcam do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli cała seria z Ghost Mastera, inne serie oraz ogółem cały mój kanał, mój content i moja praca włożona w rozwój kanału Wam odpowiada i chcielibyście zostać na dłużej na moim kanale i dołożyć swoja cegiełkę.To zachęcam najmocniej do pozostawienia subskrypcji na kanale w sposób normalny, bądź w kliknięcie ikonki rubinka w prawym dolnym rogu ekranu. ;) A jeżeli chcecie być na bieżąco z powiadomieniami dotyczącymi nowo przesłanych filmów na moim kanale to zachęcam serdecznie, również do kliknięcia ikonki dzwoneczka. ;) Dzięki za uwagę i pozdrawiam!

Cześć kochani, witam Was wszystkich bardzo serdecznie!Zapraszam na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w WICK!W tym odcinku zmierzymy się w końcu z naszymi kochanymi dzieciaczkami pomiędzy godziną 03:00 a 04:00, oczywiście naszym celem jest tylko i wyłącznie przetrwanie.Zwłaszcza kiedy sprawy zaczynają coraz bardziej przyspieszać tempo, a ataki na nas są coraz częstsze i agresywniejsze, nawet w świetle.Utrudnieniem będzie w dodatku to, że pojawia nam się i poluje na nas nowy przeciwnik tak zwany "Kret" który, kiedy nie będziemy uważni po prostu wyskoczy spod ziemi i nas zabije. :) Z tego co pamiętam to to była ostatnia godzina w grze.Co nie zmienia faktu, że po jej ukończeniu.Cała seria nie będzie nawet w połowie wypełniona! ^^ Dlatego nie martwcie się mam spore plany co do tej serii zarówno teraz jak i w przyszłości! :3 Obraz z kamerki jest, teraz zostaje tylko ostra jazda bez trzymanki ponieważ.Każdą moją reakcję obejrzycie na własne oczy. ;D Więc cóż, pozostaje mi tylko Was zaprosić na seans, ponieważ odcinek jest trochę dłuższy bo prawie 50 minut.Zalecam oglądanie po ciemku! ;) Cóż dzięki za uwagę i miłego oglądania! :)

Jeżeli to video Wam się spodobało to zachęcam bardzo do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem. ;) A jeżeli cała seria horrorkowa z Wick oraz inne serie na moim kanale Wam się podobają oraz cały mój kanał przyciąga Was i chcielibyście zostać na dłużej oraz dołożyć swoją cegiełkę.To najserdeczniej zapraszam do zasubskrybowania kanału w normalny sposób, bądź w kliknięcie ikonki rubinku w prawym dolnym rogu ekranu. ^^ Ona zawsze pokaże się Wam podczas odtwarzania mojego filmu.A jeżeli chcecie otrzymywać każde powiadomienia dotyczące nowo przesłanych treści na moim kanale to również do kliknięcia ikonki dzwoneczka.W taki sposób nigdy powiadomienia Was nie ominą!Dzięki za uwagę, pozdrawiam i miłego seansu! ;)

PS. Nie interesują mnie układy typu "SUB ZA SUB", "LIKE ZA LIKE", "KOMENTARZ ZA KOMENTARZ", a tym bardziej żadna "WDZIĘCZNOŚĆ/WSPÓŁPRACA WDZIĘCZNOŚCIOWA" Jeżeli chcesz wejść na mój kanał tylko dlatego, żeby zyskać z tego tytułu własne korzyści.To po prostu pomiń ten post i mój kanał... I tyle. :) Szanujmy się... Nie zmuszam Ciebie do wejścia na mój kanał(Jest to twoja dobra wola) więc Ty nie zmuszaj mnie do wejścia na Twój! ;)

Cześć kochani, witam Was wszystkich bardzo serdecznie!Zapraszam na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Ahriman's Prophecy.I cóż, na sam początek... A jak, ogłoszenia parafialne... Przede wszystkim pierwsza informacja, niestety serie typu Ahrimana czyli z rozdzielczością poniżej HD nie będą nagrywane kamerką.Z jakiego powodu?Z takiego, że magicznym sposobem rozdzielczość obrazu z kamery dopasowuje się do rozdzielczości nagrywania gry... Co za tym idzie mój obraz byłby bardzo rozpikselowany.Dlatego postanowiłem zrezygnować z kamerki w takich seriach.Ale nie martwcie się w jakości HD i Full HD wszystko będzie pykało!Po drugie rozdzielczość nagrania wzrosła na 1080p i 60FPS... Po dodaniu intra i outra, i połączeniu je z odcinkiem automatycznie zmienia rozdzielczość całego filmu na 1080/60 co jest chyba dobre?W każdym razie nie będę się już nad tym rozwodził.Powróćmy sobie do odcinka. :) W tym odcinku z Ahrimana, Talia, Devin oraz nasz nowy "współpracownik" Jack, którego złapaliśmy w ostatnim odcinku i darowaliśmy mu życie.Wezmą się za dość poważne zadanie czyli... Poszukiwania pewnej rzeczy, którą ja im każę znaleźć!Dlatego ten odcinek będzie czysto eksploracyjny ponieważ powrócimy sobie do miejsc sprzed paru odcinków.Ale przede wszystkim odwiedzimy po 3 latach nasz dom!Elden!Ponieważ tam najprawdopodobniej będzie znajdować się przedmiot, którego będziemy poszukiwać!I na miejscu okaże się coś nieprzewidzianego... W każdym razie podczas wędrówki będziemy mieć kilka okazji na sprawdzenie złodziejskich umiejętności naszego nowego przyjaciela.Z różnym skutkiem to wyjdzie, ale myślę, że chłop się wyrobi! ;) Po drodze oczywiście powybijamy sobie potworki, koziołki, piesokotki itd... Troszkę expa wpadnie a z dropem to raczej na minus.Ale skoro same się pchają pod ostrze to chyba nie zostawimy tego tak o co nie? ;D Cóż nie będę Was dłużej zanudzać po prostu zachęcam do obejrzenia!Co takiego będziemy szukać w naszej rodzinnej wiosce???Tego dowiecie się oglądając ten odcinek!!! :)

Jeżeli to video Wam się spodobało to zachęcam bardzo do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem. ;) A jeżeli cała seria z Ahrimana oraz inne serie na moim kanale Wam się podobają oraz cały mój kanał przyciąga Was i chcielibyście zostać na dłużej oraz dołożyć swoją cegiełkę.To najserdeczniej zapraszam do zasubskrybowania kanału w normalny sposób, bądź poprzez kliknięcie ikonki rubinku w prawym dolnym rogu ekranu. ^^ Ona zawsze pokaże się Wam podczas odtwarzania mojego filmu.A jeżeli chcecie otrzymywać każde powiadomienia dotyczące nowo przesłanych treści na moim kanale to również do kliknięcia ikonki dzwoneczka.W taki sposób nigdy powiadomienia Was nie ominą!Dzięki za uwagę, pozdrawiam i miłego seansu! ;)

PS. Nie interesują mnie układy typu "SUB ZA SUB", "LIKE ZA LIKE", "KOMENTARZ ZA KOMENTARZ", a tym bardziej żadna "WDZIĘCZNOŚĆ/WSPÓŁPRACA WDZIĘCZNOŚCIOWA" Jeżeli chcesz wejść na mój kanał tylko dlatego, żeby zyskać z tego tytułu własne korzyści.To po prostu pomiń ten post i mój kanał... I tyle. :) Szanujmy się... Nie zmuszam Ciebie do wejścia na mój kanał(Jest to twoja dobra wola) więc Ty nie zmuszaj mnie do wejścia na Twój! ;)

Cześć!Witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Chciałbym Was zaprosić na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Cultures 2 - Bramy Asgardu.Cóż w tym odcinku, w końcu udamy się do cesarza z naszymi 15 wojami a właściwie... ponad 2x tyle! ;D Cóż sprawy miewają się tak, córka cesarza zaginęła i nic nie wiadomo na temat porywaczy... Są jedynie przypuszczenia... A któż inny jak nie MY WIKINGOWIE, nada się do tej roboty?!Cóż z naszym wojskiem będziemy mieli za zadanie oczywiście zniszczyć bizantyjskich bandziorów z górskiej fortecy!Cesarz nie pozostanie obojętny i nas wspomoże, w pewien sposób, zobaczycie jaki. ;) Czy uda się pokonać bandytów?Czy uda się znaleźć wskazówki dotyczące księżniczki?Tego dowiecie się oglądając ten odcinek!I ten odcinek będzie pierwszym, który posłuży mi jako "TRENING" w obróbce... Będzie parę momentów w których, się bawiłem z obrabianiem bardziej zaawansowanym... Ale to raczej od połowy nagrania.Jak na moją pierwszą bardziej lepszą obróbkę to efekt nawet jest niezły.Tylko niestety czasochłonny... Co jest dla mnie dość utrudnieniem, ale będę próbować się w tym fachu polepszyć!I jakby zniwelować czas na taka obróbkę, żeby to po prostu szybciej szło.Bo na tym etapie poświęcenie kilku godzin na jeden film to zdecydowanie za dużo... Ale cóż pomyślimy w przyszłości!Tymczasem zapraszam do oglądania już 20 ODCINKA z tej serii! :)

Przede wszystkim ciekawi mnie wasza opinia na temat obróbki filmów.Czy Wam jako widzom, podobają się obróbki bardzo zaawansowane, takie mega pro?Czy jednak gustujecie w prostej a konkretnej obróbce bez jakichś bardzo większych bajerów?Bardzo mnie interesuje Wasze zdanie i z chęcią się z nim zapoznam, oczywiście argumentacja za jednym bądź drugim jak najbardziej mile widziana. :)

Jeżeli to video Wam się spodobało to zachęcam do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem!A jeżeli cała seria z Culturesa Wam przypasowała, jeżeli podobają Wam się również inne serie, gry w które pykam, kanał w całej okazałości wraz z moją SKROMNĄ osobą.To zachęcam do pozostawienia subskrypcji na kanale!A jeżeli chcecie otrzymywać każde powiadomienia dotyczące każdych kolejnych moich filmów wstawionych na platformę YOUTUBE, to zachęcam bardzo serdecznie do kliknięcia ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie na bieżąco z moim kanałem!Dzięki za uwagę i pozdrowionka Wam!!! :)

Cześć, witam Was wszystkich bardzo serdecznie!Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w GRANNY!Tak, powracamy do naszej kochanej babulki na naszą obiecaną pyszną zupę grzybową!Cóż sens tej misji będzie się opierał przede wszystkim na EASTER EGGACH które, będę chciał Wam pokazać czyli innymi słowy będą nam potrzebne do tego zadania 2 rzeczy.Książka i misiek!Ale na tym nie poprzestanę i oczywiście podejmę próbę przejścia tego poziomu, ponieważ również interesuje mnie nowe zakończenie po zaliczeniu jednego z tych easter eggów!Dzisiaj gramy sobie na normalnym poziomie trudności ale od następnych odcinków rozpocznie się prawdziwa uczta dla Was! ;D Ale bez spoilerów.Ten odcinek jest czysto bez obróbki w środku nagrania, tylko na początku i końcu coś tam porobiłem, to co było podstawą. ;) Nie znam waszego zdania na temat tego czy wolicie obróbkę podstawową czy taką wypasioną.W każdym razie podczas oglądania nagrania, żeby wydobyć momenty do zrobienia obróbki w ciagu kilku minut wybiło kilkanaście momentów... A ja niestety nie mam całego tygodnia na obrabiania jednego materiału.Dlatego ten odcinek jest obrobiony czysto podstawowo... Poza tym zauważyłem, że premiery trochę psują jakość nagrania podczas premiery właśnie i raz za czas mocniej pikseluje... Gdzie przy oglądaniu odcinka po premierze wszystko jest w najlepszym porządku... Nie wiecie może od czego to zależy?A z ogłoszeń parafialnych chciałbym dodać, że zrobiłem nowy baner na mój kanał.Mam nadzieję, że wyszło dobrze. ;) Cóż i to by było na tyle, zapraszam do obejrzenia materiału! ;)

Jeżeli to video Wam się spodobało to najserdeczniej zachęcam do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem, dla zasięgów! ;) A jeżeli cała seria z Granny... Jak również i inne serie na moim kanale Wam się podobają.Oraz cały mój kanał Wam odpowiada pod wszystkimi względami.To jak najmocniej zachęcam do pozostawienia subskrypcji na kanale, jeżeli chcecie zostać na dłużej i zostać oficjalnymi widzami! ;) A, żebyście zawsze dostawali najważniejsze powiadomienia dotyczące mojego kanału to również zachęcam do kliknięcia ikonki dzwoneczka.W taki sposób zawsze będziecie na bieżąco z moim kanałem!Dzięki za uwagę i miłego seansu życzę! ^^

Cześć, witam Was wszystkich bardzo serdecznie!Zapraszam Was do kolejnego odcinka z serii pt. zagrajmy w Sąsiedzi w Piekle - Hardcore Mode!Cóż drodzy państwo, powracamy sobie dzisiaj do naszych kochanych sąsiadów oraz oczywiście do domu Rottweilera, który to ze swoją brutalnością powędrował już bardzo daleko. ;) W tym odcinku na sam początek przejdziemy sobie do przedostatniej misji tego moda i oczywiście z drobnym ułatwieniem w postaci rozwiązania zapisanego na kartce, przejdziemy ją sobie.Musicie mi wybaczyć tą "niekompetencję" Ale w normalny sposób czyli "prób i błędów..." przeszedłbym tą misję w parę miesięcy!A czegoś takiego chciałbym bardzo uniknąć! ;) A po zakończeniu tego poziomu oczywiście przejdziemy od razu do następnego... i spróbujemy w ogóle ogarnąć co i jak można by tu było zrobić.Oczywiście w drzwiach portale, tak na prawdę to jedna wielka loteria albo my wejdziemy na sąsiada, który nas zabije albo On na nas z takim samym skutkiem!:3 Troszkę bawiłem się z tym odcinkiem pod względem obróbki, i trochę zniwelowałem jej czas, co nie zmienia faktu, że prawie 2 godziny siedzenia nad tym to trochę za dużo.Przy mojej dostępności czasu. ;) Obróbka nie będzie najwyższej klasy, ale ja się dopiero uczę i z czasem załapię ten tryb. :) Również z kamerką ale to taki specjalniejszy odcinek i jak mówiłem wcześniej postanowiłem w seriach z rozdzielczością poniżej HD czyli 720p nie używać kamerki, ten odcinek mnie o tym uświadczył!Cóż nie pozostaje mi nic innego niż zaprosić Was do pokoju bólu i cierpienia..! ;)

Jeżeli to video Wam się spodobało to zachęcam do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli cała seria z HARDCORE MODA Wam się spodobała, oraz inne serie jak i cały kanał to zachęcam najserdeczniej do zostania oficjalnym widzem i pozostawienia subskrypcji na kanale. ;) A jeżeli chcecie otrzymywać powiadomienie za każdym razem kiedy będzie szykować się premiera nowego odcinka to zachęcam również do kliknięcia ikonki dzwoneczka.W taki sposób te powiadomienia sobie zapewnicie!Dzięki za uwagę i miłego seansu! :P

Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam Was do kolejnego a zarazem najprawdopodobniej już przedostatniego odcinka z serii pt. zagrajmy w BirdGut.Jak obiecałem w tym odcinku przejdziemy sobie do odkrywania sekretów, których nie udało nam się odkryć a właściwie mi. ;d Bardzo mnie ciekawi co nam się odblokuje kiedy znajdziemy właśnie wszystkie sekrety.Za zadanie mamy odnaleźć ich aż 6!Tak na 9 sekretów udało mi się odnaleźć tylko 3 w regularnej rozgrywce. ;) Ta misja zostanie podzielona na dwa odcinki ze względu na długość danych poziomów... Oglądając to video możecie się trochę zdziwić ponieważ jest to chyba najkrótszy odcinek jaki wrzuciłem na platformę youtube.Ale zająłem się jego obróbką na pełnej... i z prawie 40 minutowego odcinka zrobił się niecały 13 minutowy. ;) No cóż trzeba szlifować swoje umiejętności w kwestii obróbki. :D Ogółem zapraszam Was na seans, poszukamy sobie 3 sekretów w tym odcinku. ;) Niestety... Z naszym kochanym Bugusiem będziemy się musieli pożegnać. :/ Czy na stałe?Pokaże przyszłość. :)

Jeżeli to video Wam się spodobało to zachęcam do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli cała seria z BirdGuta oraz oprawa kanału Wam odpowiada i chcielibyście zostać na dłużej to zachęcam najmocniej do zasubskrybowania mojego kanału.A jeżeli chcecie zawsze otrzymywać najważniejsze powiadomienia dotyczące każdego mojego nowo wrzuconego filmu na youtube to również zachęcam do kliknięcia ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie na bieżąco z moim kanałem.Dzięki za uwagę i miłego seansu! :D

Cześć, witam Was wszystkich bardzo serdecznie!Chciałbym Was zaprosić na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Ahriman's Prophecy!I cóż drodzy kochani, przysiadłem, przysiadłem nad obróbką tego materiału... I stwierdziłem jedną rzecz, że 4 godziny poświęcone na montaż tego video to zdecydowanie co najmniej o 3 godziny za długo... I co mogę powiedzieć odcinek dopieszczony z każdej strony, postarałem się z montaże oraz z samym nagraniem i wyszło to według mnie bardzo dobrze.No ale cóż ja nie jestem w stanie poświęcić nie wiadomo ile czasu na montaż, dlatego zrezygnuje raczej z fajerwerków i zmieszczę cały montaż do podstaw i konieczności.No ponieważ jak mówię ja nie mam czasu na bawienie się po kilka godzin dodatkowo na każdy odcinek.Nie mam fizycznie takiej po prostu możliwości jeżeli nie chcę po prostu się wykończyć... I tyle.Dlatego bardzo szanuje osoby, które zajmują się poważną obróbką na swoich kanałach.Na prawdę... Bardzo szanuję!!!Ale wracając do gry.Dzisiaj w końcu zajmiemy się przeczesywaniem gęstego lasu poniżej Thaig, miasta, które aktualnie jest naszym domem.Poznamy nowych przeciwników, poznamy nowe miejsca i nowych tubylców.Dowiemy się kilku ciekawostek.Oraz wstąpimy do winiarni czyli tam gdzie lubicie najbardziej! ;) Ten odcinek będzie troszeczkę hardcorowy w moim wykonaniu ponieważ palma uderzyła za bardzo do głowy i lawina dziwnych oraz bardzo bardzo złych tekstów poleciała głównie poruszających podtekst seksualny haha! ^^ :D Kupa śmiechu na pewno Was nie ominie, nawet z najbardziej prostych dialogów potrafiłem skojarzyć pewne rzeczy! ^^ Ale nie pytajcie się mnie co brałem, bo ja sam tego nie wiem. xD Ten odcinek można nazwać mianem najbardziej ZŁEGO oraz najbardziej OBROBIONEGO materiału na moim kanale, jak na razie oczywiście! ;) Cóż ale moje talenty showmańskie odnajdziecie tylko i wyłącznie oglądając ten odcinek!Na prawdę, aż mi głupio teraz! ;D Zapraszam do obejrzenia i miłego seansu życzę! :)

Jeżeli to video Wam się spodobało to zapraszam Was do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli cała seria z Ahriman's Prophecy oraz cały mój kanał przypadł Wam do gustu i chcielibyście zostać na dłużej oraz dołożyć swoją cegiełkę do budowy mojego kanału, to jak najbardziej zachęcam Was do pozostawienia subskrypcji na kanale wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób zawsze będziecie na bieżąco z powiadomieniami dotyczącymi moich nowo dodanych filmów na platformę youtube!Będziecie mieli tylko same korzyści z tego tytułu, zapraszam bardzo serdecznie! ;)

Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Baldi's Basics in Education and Learning.Dzisiaj w tym odcinku powrócimy sobie po raz już trzeci do naszej kochanej szkoły.Żeby pouczyć się jakże przez wszystkich ukochanej matematyki... I cóż Baldiego jeszcze nie udało mi się przejść, aż mi wstyd z tego powodu haha! :D I chyba przyszedł najwyższy czas aby w końcu zdobyć te 7 dzienników i uciec z tej szkoły jak najdalej... Wagary są dobre na wszystko!W tym odcinku będą działy się rzeczy niemalże, nadprzyrodzone.Łącząc komizm samej gry oraz moje durne teksty może wyjść niezła mieszanka wybuchowa dopieszczona szczyptą chaosu! ;) Jedno jest pewne, będziemy walczyć!!!Będziemy walczyć ale czy Baldi w końcu da za wygraną?Czy nadal pozostaniemy bez zwycięstwa w tym jakże strasznym budynku... Już na zawsze?!Tego przekonacie się oglądając ten odcinek! :) Śmiech, zabawa i frustracja gwarantowane! ;)

Jeżeli to video Wam się spodobało to jak najbardziej zachęcam Was do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza(Oczywiście oba pod filmem! a nie pod postem :D), A jeżeli cała seria z Baldiego oraz cały mój kanał przypadł Wam do gustu to jak najserdeczniej zapraszam Was również do subskrybowania kanału jeżeli chcecie zostać na dłużej i być oficjalnymi widzami. ;) A żeby, nie ominęły Was żadne najnowsze powiadomienia dotyczące mojego kanału to również zachęcam do kliknięcia ikonki dzwoneczka.Jak mówię dzięki temu będziecie na bieżąco z moim kanałem. ;) Dzięki za uwagę i miłego seansu życzę! ;D

Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Chciałbym Was zaprosić na mój kolejny już odcinek z serii pt. zagrajmy w Cultures 2 - Bramy Asgardu!W tym odcinku w końcu wjedziemy sobie do kopalni zaraz za byłą już osadą bizantyjskich bandytów, których na ta bene już nie ma... Bjarni znowu chciał zgrywać chojraka i wejść do podziemi sam ale... Sigurd jego wierny druh i najlepszy przyjaciel mu na to nie pozwolił!Dlatego Bjarni nie miał innego wyjścia jak udać się w głąb szczeliny ze swoim kompanem, oczywiście armia została na zewnątrz pilnować tyłów.W tych podziemiach najprawdopodobniej jest przetrzymywana bizantyjska księżniczka, córka cesarza, która została perfidnie uprowadzona i przetrzymywana przez tych bandziorów.Nasz cel jest prosty... Odnaleźć i uwolnić księżniczkę.Ale nie będzie to takie proste, w podziemiach czyha na nas mnóstwo niebezpieczeństw.Pomimo tego, że wybiliśmy bandytów co do jednego na powierzchni... To nie znaczy, że w podziemnych komnatach nie czają się niedobitki wroga, które dzielnie wypełniają swoje zadanie pilnowania korytarzy.Dlatego musimy im prawilnie skopać 4 litery, tak że już nigdy nam nie podskoczą. ;) Czy uda się ocalić księżniczkę i bezpiecznie eskortować ją do cesarstwa?Czy uda się Bjarniemu i Sigurdowi przeżyć walkę i ją odnaleźć?Tego dowiecie się oglądając ten jakże emocjonujący odcinek!Zapraszam Was serdecznie do seansu! :)

Jeżeli to video Wam się spodobało to bardzo serdecznie zachęcam do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli cała seria z Culturesa Wam przypadła do gustu, jeżeli przypadł Wam do gustu mój kanał i cała jego oprawa i chcielibyście zostać na dłużej i dołożyć swoją cegiełkę do moich fundamentów podtrzymujących ten kanał, to jak najserdeczniej zapraszam również do subskrybowania.Kliknijcie również ikonkę dzwoneczka jeżeli chcecie zostać oficjalnymi widzami i otrzymywać powiadomienia za każdym razem kiedy mój film zostanie upubliczniony na platformie youtube!Pozdrawiam oraz dzięki za odwiedziny! ;D

Cześć, witam Was wszystkich bardzo serdecznie!Dzisiaj powrócimy sobie do naszego kochanego horrorku pt. WICK!I cóż drodzy państwo po raz drugi wracamy, żeby przetrwać między godziną 03:00 a 04:00.Jak widzieliście w poprzednim odcinku, ataki naszych kochanych strasznych dzieciaczków stały się coraz częstsze i dłuższe, a przy okazji sam czas gry wydłuża się z godziny na godzinę. ;) To tak o, żeby graczowi utrudnić zadanie z godziny na godzinę.Ale to dobrze, trzeba się trochę wysilić by przetrwać w tym lesie bardzo długo. :) I właśnie w tym odcinku się za to wezmę... Czy skupiony?Oczywiście, że nie... Ostatni raz grałem w to kilkanaście dni temu?Początek może być niepozorny ale uważam, że warto dotrwać do końca, bo najlepsze momenty rozpoczną się w około połowie nagrania.A ja odzwyczajony od Wicka będę miał pewne problemy z ogarnięciem gry?????Ale nie martwcie się, to się zateguje... ;) Ta gra wywoła we mnie dość duże przerażenie, właśnie za to ją cenię za strach i kreatywność.Bo jest grą dość niepozorną a robi mega robotę!Przede wszystkim dlatego, że naszymi agresorami nie są demon, potwory czy choćby dorośli... Ale DZIECI!Adrenalina skoczy do moich górnych granic możliwości.Będziecie mogli się przekonać o tym oglądając ten odcinek, zapraszam Was bardzo serdecznie do tego. ;)

Kanał się bardzo rozwija, jestem bardzo dumny z siebie i z Was.Od opublikowania pierwszego filmu wczoraj minęło 5 miesięcy!(Oczywiście nie wliczając speedruna z ghost mastera, który opublikowałem już ponad rok temu) Ale ten czas leci, a ja nie zwalniam tempa, cały czas ciężko pracuję nad każdym aspektem mojego kanału bez względu czy chodzi tu o kwestie techniczne czy mentalne.Nie stoję w miejscu, biorąc taką rolę na poważnie nie można do tego dopuścić!I cóż chciałbym Wam bardzo podziękować, za te mniej więcej kilka miesięcy współpracy, że się tak wyrażę.Porównując mój pierwszy film po rozpoczęciu działalności do ostatniego wydanego odcinka... Nie ma po prostu porównania.Wszystkiego jest więcej i lepiej! :) Przekroczyłem już 100 filmów na moim kanale... Jestem w szoku, że to tak szybko.Jak mówię bardzo się cieszę z aktualnych wyników i walczę dalej o swoje marzenia, które gdzieś tam w mojej główce się tlą!Ale to wszystko istnieje dzięki Wam, widzom.Dzięki Wam mam tą dodatkową motywację i satysfakcję z tego co robię.Dlatego chciałbym Wam bardzo serdecznie podziękować po raz kolejny!I ode mnie możecie liczyć tylko na więcej!Pozdrawiam bardzo serdecznie! ^^

Jeżeli to video Wam się spodobało to najmocniej zachęcam do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli cała seria z gry pt. Wick Wam przypadła do gusty, jeżeli cały mój kanał i moja ciężka praca przypadła Wam do gustu.To zachęcam również najserdeczniej do zasubskrybowania mojego kanału, jeżeli chcecie zostać na dłużej czyli po prostu zostać oficjalnymi widzami na moim kanale.A jeżeli nie chcecie narzekać na brak powiadomień to również zachęcam do kliknięcia ikonki dzwoneczka, w taki o to sposób zapewnicie sobie powiadomienie za każdym razem kiedy mój film zostanie opublikowany na platformie youtube!Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu! ^^

Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam Was do mojego kolejnego odcinka z serii pt. zagrajmy w BirdGut, już niestety przedostatniego odcinka. :/ W tym odcinku tak samo jak w poprzednim poszukamy i odszukamy sobie 3 sekrety, które pominęliśmy podczas przechodzenia regularnej gry. ;) Opis będzie dość, krótki bo nie ma co przedłużać... Dobra, nie chce mi się po prostu... xD Będziecie świadkami paru ciekawych i śmiesznych a czasami totalnie bekowych momentów. ;) Eh i trzeba powoli żegnać się z naszym kochanym bzykiem Bugusiem... :( Cóż zapraszam do tego jakże bardzo okrojonego materiału. :)

Jeżeli to video Wam się spodobało to zachęcam do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem. ;) A jeżeli cała seria z BirdGut Wam przypadła do gustu, jeżeli mój cały kanał przypadł Wam do gustu.Jeżeli chcecie zostać na dłużej i zostać oficjalnymi widzami to zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia subskrypcji na kanale wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób sprawicie, że youtube będzie Was na bieżąco powiadamiał kiedy zostanie opublikowany, każdy mój nowy film.Dzięki za uwagę i miłego seansu. ;)

Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Ahriman's Prophecy!W tym odcinku na sam początek weźmiemy się za przygotowania na wyprawę do NAWIEDZONEJ WIOSKI!Uzbroimy swoich kochanych protagonistów, zwłaszcza Jacka, ponieważ chłopina średnio opancerzony jest a właściwie to w ogóle... Oraz zakupimy potrzebne liście, leczenia i wskrzeszenia. ;) I będziemy mogli jechać po przygodę.W nawiedzonej wiosce na pewno czeka na nas dużo ciekawych przedmiotów i skarbów, po to tam właśnie zmierzamy... Ale nie tylko.A tam gdzie przygoda i pieniądze tam też kłopoty w postaci, gargulców oraz pająków, które potrafią nas zatruć... Cóż czego się spodziewać po potworach żyjących na moczarach???Pozwiedzamy sobie tą wioseczkę i porozmawiamy z martwymi mieszkańcami i spróbujemy się czegoś od nich dowiedzieć. ;) Co tak na prawdę nas tam czeka?I czy będziemy mogli się temu przeciwstawić?Dowiecie się o tym oglądając ten odcinek!Ale to nie wszystko! ;D Później udamy się w podróż poprzez jaskinie w pobliże sanktuarium Dyuti, ale naszym celem będzie miasto MIŁOŚCI!Candar!Tam znajdziemy przede wszystkim mnóstwo beczek do sprawdzenia.Jack będzie miał spore pole do popisu!Cóż nic dodać nic ująć, odcinek z montażem.I teoretycznie miałem z niego zrezygnować ale.. idzie mi to już coraz sprawniej... W coraz krótszym czasie jestem w stanie obrobić więcej i lepiej!W takim tempie będzie wszystko działać świetnie! ;) Cóż zapraszam Was do obejrzenia tego odcinka. :)

Jeżeli ten odcinek z Ahriman's Prophecy Wam się spodobał to jak najmocniej zachęcam do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli cały mój kanał Wam się podoba, jeżeli podobają Wam się serie i gry na moim kanale oraz moje starania włożone nad tym kanałem i chcielibyście mnie wspomóc oraz zostać na dłużej na kanale.To zachęcam również bardzo mocno do zasubskrybowania kanału wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie na bieżąco z moim kanałem, moją aktywnością oraz będziecie otrzymywać powiadomienie za każdym razem kiedy mój film zostanie opublikowany na platformie YOUTUBE.Dzięki za uwagę i miłego seansu życzę robaczki! :*

Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!

Nie interesują mnie układy typu "SUB ZA SUB", "LIKE ZA LIKE", "KOMENTARZ ZA KOMENTARZ" ani nic innego. ;) Jeżeli chcesz wejść na mój kanał tylko dlatego, żeby zyskać z tego tytułu własne korzyści.To po prostu pomiń ten post i mój kanał... I tyle. :) Szanujmy się... Nie zmuszam Ciebie do wejścia na mój kanał(Jest to twoja dobra wola) więc Ty nie zmuszaj mnie do wejścia na Twój! ;)

Zapraszam Was na kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w Cultures 2 - Bramy Asgardu!Tak dzisiaj troszkę inne ułożenie postu.Po raz kolejny wrócimy sobie do naszej kochanej gierki, symulatora wikinga.Choć swoja drogą Cultures ma pewne podobieństwa do simsów. :D W tym odcinku zajmiemy się już kolejną misją na mapie a mianowicie takiej, o dźwięcznej nazwie "Straż Waregów" Sprawa wygląda tak, że Cesarz Bizancjum, którego córkę wyrwaliśmy z łap bandytów w poprzednim odcinku i misji.Troszkę za bardzo nam zaufał i postanowił wysłać Bjarniego oraz jego pobratymców ku garnizonowi Generała Hardrady, który już od dobrych kilku tygodni nie daje znaku życia.I na dobrą sprawę nie wiadomo co się tam dzieje, naszym zadaniem będzie odnalezienie owego garnizonu i zbadaniu sytuacji dogłębnie... Co nas tam czeka?Czy garnizon Generała jeszcze funkcjonuje?Czy może zastaniemy tylko resztki murów podbitej fortecy?Tego dowiecie się oglądając ten odcinek. ;) Swoją drogą nie bierzcie Culturesa jako źródła historycznego, w końcu to tylko gra. ;D

PS. Od następnych postów postanowiłem trochę je skrócić, za to ten nadal pozostanie dłuższy a dlatego, że był pisany troszkę wcześniej. ;)

Jeżeli ten odcinek Wam się spodobał to zachęcam najmocniej do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli cała seria z Culturesa, jeżeli cały kanał i oprawa kanału Wam przypadła do gustu i chcielibyście mnie wspomóc, chcielibyście zostać na dłużej i dołożyć swoją cegiełkę.To zachęcam również bardzo serdecznie do zasubskrybowania mojego kanału w oczekiwaniu na kolejne odcinki z Culturesa i nie tylko, wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób zapewnicie sobie stałą dostawę powiadomień w momencie, kiedy zostanie opublikowana moja nowa premiera na platformie youtube.Dzięki za uwagę i życzę miłego seansu. ;)

Do góry