Mój kanał RennegaT - Mój Kanał YouTube

+ Intro oraz outro kanału.
+ Nowa grafika na kanał.
+ Miniaturki do filmów.
+ Konkursy dzięki którym zwiększysz zasięgi.
+ Jakiś ciekawy content który też zapcha dziurę samych filmów związanych z grami. Może POROZMAWIAJMY O GRACH?

Dobrze jak kanał ma jakiś inny content niż tylko ciągle ten sam.
Powiem tak,
1. - Intro/Outro - Nie potrzebuję tego, dla mnie to po prostu bezsensowne przedłużanie filmu. :)
2. - GrafikaNaKanał - Jeżeli chodzi o baner to myślałem nad zmianą ale nie mam teraz zbytnio czasu na zabawę z tym.A jeżeli o profilowe, to nie zamierzam go zmieniać.Zrobiłem je sam i według mnie jest świetne!
3. - Miniaturki - Cóż ja będąc widzem, zdecydowanie stawiam na miniaturki proste i konkretne.Takie jak ja mam.A nie na jakieś clicbaitowe kupy w, które bym nigdy nie kliknął. :)
4. - Konkursy - Konkursy co najwyżej przyciągną mi subskrybentów jednorazowych, którzy nie będą oglądać moich filmów.A, którzy polecą na nagrody.A to się mija z moim celem.
5. - Content - Mój content jest prosty.Gameplay z ciekawym/showmańskim komentarzem oraz pogawędkami.To ma być kanał rozrywkowy i prócz samych gier chcę, żeby widz zainteresował się też prowadzącym i żeby ten prowadzący trzymał tych widzów przy sobie.
6. - Inny content - Uważam, że bezsensowne jest na jednym kanale prowadzenie gameplayów, vlogów i np. nie wiem dotyczących nauki.To się głęboko mija z celem.Prowadząc swój kanał trzeba się skupić na 1 contencie, i cały czas starać się, żeby to lepiej szło.Żeby się rozwijać.Jeżeli ja będę musiał rozdzielić swoją uwagę na 3 contenty albo co gorsza prowadząc 3 kanały na potrzebę 3 contentów to to nie ma szans powodzenia.

17# - Cześć, witam Was wszystkich bardzo serdecznie!!!Mój challenge wrzucania codziennie po filmie przez cały lipiec już zbliża się powoli ku końcowi!Ale to nie znaczy, że sobie odpuszczę!Jedziemy dalej, żeby ten challenge ukończyć SUKCESEM! :) Ale do rzeczy, w tym odcinku powracamy sobie do domku naszej kochanej babulki! ^^ Tylko, że tym razem w innej, że się tak wyrażę odsłonie! ^^ Zagramy sobie w poziom... PRAKTYCZNY???Ale przecież na takim grają tylko LAMY!!!No właśnie a kim ja jestem??? xD Przede wszystkim chciałem Wam pokazać jak ten poziom wygląda z autopsji.Skoro przechodzimy wszystkie poziomy to praktyczny nie będzie wyjątkiem!. :) Wszystkie rzeczy pozostają niezmienione jak w poziomie normalny ale jest jedna zasadnicza różnica, a mianowicie... To, że BABCI NIE MA W DOMU!Tak będziemy mogli sobie odpocząć w końcu od tej naszej kochanej staruszki, która ciągle chce się do nas przytulać. ;) Zadanie jest proste, uciec z tego domu zanim babcia wróci.Co nie znaczy, że jest to poziom wolny od niebezpieczeństw!Tak, możemy nadal zginąć a nawet przegrać!Ale, żeby tego dokonać NIEUMYŚLNIE trzeba być już po prostu totalny cudakiem! :) Babcia jest w sklepie i kupuje właśnie składniki na naszą kochana GRZYBOWĄ, którą nam ostatnio obiecała!Dlatego jej nie ma.Więc no po prostu co, będziemy mogli obudzić swoje ukryte demony i pomyśleć co ciekawego moglibyśmy tu zrobić... Hmmm... Np. no nie wiem?WYSADZIĆ MISIA PALIWEM W POWIETRZE!!!Zapraszam do oglądania!Ten odcinek nie będzie już tak przycięty, ponieważ uznałem, że nie ma to kompletnie żadnego sensu na poziomie praktycznym.Dlatego po prostu, życzę miłej zabawy! :) Jeżeli to video Wam się spodobało to zachęcam do pozostawienia komentarza pod filmem oraz łapki w górę pod filmem. ;) A jeżeli cała seria z Granny oraz inne serie z mojego kanału Wam przypadły do gustu.To jak najserdeczniej zachęcam do pozostawienia subskrypcji na kanale wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka obok, żeby nigdy nie ominęły Was najważniejsze powiadomienia o każdym kolejnym nowo dodanym filmie na platformie YOUTUBE!Dzięki za uwagę i widzimy się na odcinku! ;)

18# - Cześć witajcie, pisze ten tekst jeszcze 17 lipca ponieważ jestem na tyle leniwy, że mi się nie chce tego robić dziś! :D Zapraszam Was do kolejnego mojego odcinka z serii pt. zagrajmy w GHOST MASTER!Cóż w tym odcinku przejdziemy sobie do bazy wojskowej gdzie będziemy mieć za zadanie wypędzić kilku żołnierzy o dużej wrażliwości! ;) Będziemy mieli jednego ducha do uwolnienia oraz księdza do wystraszenia! :D Zabawa będzie przednia ponieważ Dragoon postanowi się trochę pobawić i potańcować i nawet nawet mu to wyjdzie, ale czy zasłużył na kryształową kulę?To zależy już od Was. ;D Oczywiście mowa o durnym bugu jakich pełno w całej serii ale takie rzeczy zawsze dodają trochę pikanterii całej serii!!! :D I cóż zbliżamy się powoli do końca gry, niestety... Ale szykuję dla Was małą niespodziankę. ;) Poznacie ją po ukończeniu gry, miłego oczekiwania na dobre wieści. ;) Zapraszam do pozbawiania zmysłów, głupich śmiertelnych wojskowych!Jeżeli to video Wam się spodobało to zachęcam do pozostawienia łapeczki w górę pod filmem oraz komentarza pod filmem. ;) A jeżeli cała seria z Ghost Mastera Wam się podoba oraz inne serie na moim kanale wraz z całą oprawą kanału oraz prowadzącym to zachęcam do zasubskrybowania mojego kanału, jeżeli chcecie mnie wspomóc oraz dorzucić swoją cegiełkę w rozwoju moim i kanału!Nie zapominając o naciśnięciu ikonki dzwoneczka obok!W taki sposób zawsze będziecie powiadamiani o każdym moim nowo dodanym filmie na platformę youtube!Dzięki za uwagę i miłego oglądania! :3

19# - Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Dzisiaj na salony(Spóźniony post, dlatego dzisiaj wpadną dwa!) wpada kolejny już odcinek z serii pt. zagrajmy w Sąsiedzi w Piekle - Hardcore Mode.Jak sama nazwa wskazuje to będzie nasz koniec... A tak konkretnie to Woodyego.Wrócimy sobie oczywiście do naszej poprzedniej misji... i ją skończymy raz a porządnie z rozwiązaniem w ręce.I zaczniemy sobie kolejną i o dziwo stanie się coś niebywałego, coś co mi nie bardzo przystoi mi! :D Ale się jakimś cudem udało! :D Cóż po prostu zapraszam Was na kolejne tortury w wykonaniu moim i Woodyego i miłej oraz krwawej zabawy życzę!Jeżeli to video Wam się spodobało to zachęcam do pozostawienia komentarza oraz łapeczki w górę pod filmem.A jeżeli cała seria z Sąsiadów w Piekle, inne serie oraz cała oprawa kanału Wam się spodobała i chcecie zostać na dłużej.To zachęcam bardzo serdecznie do zasubskrybowania mojego kanału, nie zapominając o kliknięciu ikonki dzwoneczka, żeby nigdy nie ominęły Was moje każde kolejno dodane filmy! :)

PS.NIE INTERESUJE MNIE SUB ZA SUB, LIKE ZA LIKE ANI NAWET "WDZIĘCZNOŚĆ"

20# - Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie, wiem już dzisiaj wrzucałem jeden post.Ale z pewnych przyczyn niezależnych ode mnie nie mogłem go wrzucić wczoraj.Dlatego dzisiaj będą dwa posty. ;) Trochę na szybko, po prostu ponownie wrócimy sobie do naszej kochanej gierki pt. BirdGut.Wybaczcie nie mam czasu ani ochoty na dłuższą rozpiskę! ;) Zapraszam do oglądania! :)

21# - Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie w te niedzielne popołudnie!Zapraszam Was do obejrzenia kolejnego odcinka z serii pt. zagrajmy w Ahriman's Prophecy.Czyli naszej kochanej RPG makeróweczki! :D W tym odcinku odkryjemy kolejna część miasta oraz w końcu... Dojdziemy do naszej upragnionej akademii wojny i magii!!!Pozostaje tylko pytanie co nas tam czeka?Na pewno ciężka praca, bo nikt nie zostaje wielkim wojownikiem ani czarodziejką ot tak! ;D Trochę czasu na pewno to potrwa, tylko pozostaje pytanie ile?Tego dowiecie się oglądając ten odcinek, bez spoilerowania proszę! :D Później sprawy przybiorą jeszcze inne tempo, w każdym razie przygody nas na pewno czekają.Takie, których nie zapomnicie!!! :D Zapraszam serdecznie do obejrzenia oaz cieszenia się tą naszą kochaną pikselówką!!! :D Jeżeli to video Wam się spodobało to zachęcam bardzo serdecznie do pozostawienia łapeczki w górę pod filmem oraz komentarza pod filmem.A jeżeli cała seria z Ahrimana przypadła Wam do gustu, wraz z innymi seriami oraz oprawą kanału!To zachęcam Was najmocniej do zasubskrybowania kanału, jeżeli chcecie zostać na dłużej i wspomóc mnie w mojej długiej drodze prowadzenia kanału. ;) Żeby nie ominęły Was najważniejsze powiadomienia dotyczące każdych moich nowo przesłanych filmów na platformę youtube, kliknijcie dodatkowo ikonkę dzwoneczka. ;) Cóż dzięki za uwagę i pozdrawiam! ;)

PS. Nie interesują mnie układy typu "SUB ZA SUB", "LIKE ZA LIKE", "KOMENTARZ ZA KOMENTARZ", a tym bardziej żadna "WDZIĘCZNOŚĆ/WSPÓŁPRACA WDZIĘCZNOŚCIOWA"
Jeżeli chcesz wejść na ten kanał tylko dlatego, żeby mieć własne korzyści z tego tytułu.To po prostu pomiń ten post i tyle. :)
Szanujmy się... Nie zmuszam Ciebie do wejścia na mój kanał(Jest to twoja dobra wola) więc Ty nie zmuszaj mnie do wejścia na Twój! ;)

22# - Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam Was do kolejnego odcinka z serii pt. zagrajmy w Cultures 2 - Bramy Asgardu!Cóż seria powoli zbliża się do 20 odcinka, a mój challenge jest już na poziomie 22 na 31.Dlatego wszystko zapowiada się dobrze i najprawdopodobniej jeżeli nie wydarzy się coś niespodziewanego... Na przykład... No nie wiem... Najazd kosmitów???To na pewno uda mi się zaliczyć wrzucanie 31 filmów w lipcu! :) Cóż w tym odcinku jak opis wskazuje, zajmiemy się głównie rozbudową naszej osady.Oczywiście troszeczkę sobie też poeksplorujemy oraz pogawędzimy... a jak?Tylko troszeczkę nasi wikingowie budowniczy nie będą się chcieli zbytnio słuchać.Dlatego tak na prawdę ten odcinek będzie typowo mrowiskowy. :D Cóż ja ze swojej strony mogę Was serdecznie zaprosić do obejrzenia tego odcinka! :D

Jeżeli ten odcinek Wam się spodobał to zachęcam do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem. ;) A jeżeli mój kanał Wam się spodobał, jeżeli doceniacie moją pracę oraz to, że jestem sobą.I chcecie mnie wspomóc, zostać na dłużej.To zachęcam do pozostawienia subskrypcji na kanale wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze otrzymywać powiadomienia dotyczące każdego kolejnego filmu dodanego na platformę youtube! ;)

23# - Witajcie wszyscy, zapraszam Was na kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w WICK!Cóż seria mimo tego, że zaczęła się niedawno... Szybko zmierza ku końcowi, ponieważ w planach są jeszcze ok 3 odcinki, choć może się to przedłużyć.
I cóż, dlatego, że lubię strach oraz podoba mi się ta gra tak bardzo.Żeby najwyższy czas coś więcej na niej porobić.W tym odcinku rozpoczniemy sobie symulator przetrwania pomiędzy godziną 02:00 a 03:00.I jak mówiłem poprzeczka dopiero od tego poziomu pójdzie w górę i poszła... Najlepszym argumentem przemawiającym za tą kwestią jest przede wszystkim dwóch nowych agresorów, przed którym będziemy musieli się kryć!A z każdym kolejnym poziomem czas gry staje się dłuższy, oczywiście się przedłuża z każdym kolejnym nieudanym podejściem... Wick jest stworzony w stylu horrorkowym i dlatego posiada tak świetny klimat.Mgła, dziwne odgłosy, ciemny las, jumpscare.Wszystko to co tygryski lubią najbardziej hahaha! ;D Zapraszam Was do obejrzenia tego odcinka, jeżeli chcecie pooglądać prawie, że desperacką próbę przejścia tego poziomu! ^^

Jeżeli podobał Wam się odcinek to zachęcam do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli chcecie pozostać na dłużej na moim kanale i wspomóc mnie w mojej nagrywaniowej karierce.To zachęcam również do pozostawienia subskrypcji na kanale, wraz z kliknięciem ikony dzwonka.W taki sposób będziecie otrzymywać powiadomienia zawsze kiedy pojawi się nowy film udostępniony przeze mnie na platformie youtube!Dzięki za uwagę i miłego oglądania!

PS. Nie interesują mnie układy typu "SUB ZA SUB", "LIKE ZA LIKE", "KOMENTARZ ZA KOMENTARZ", a tym bardziej żadna "WDZIĘCZNOŚĆ/WSPÓŁPRACA WDZIĘCZNOŚCIOWA"
Jeżeli chcesz wejść na ten kanał tylko dlatego, żeby mieć własne korzyści z tego tytułu.To po prostu pomiń ten post i tyle.

Szanujmy się... Nie zmuszam Ciebie do wejścia na mój kanał(Jest to twoja dobra wola) więc Ty nie zmuszaj mnie do wejścia na Twój!

24# - Witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam Was do obejrzenia drugiego już odcinka z serii pt. zagrajmy w Baldi's Basics in Education and Learning.Cóż ten odcinek miał wlecieć planowo parę dni wcześniej, ale niestety musiałem go wrzucać jeszcze raz z powodu takiego, że coś się zepsuło... A jak! ;D A z powodu tego, że pół godzinny odcinek wrzuca mi się pół dnia.Tak na prawdę pół dnia... Ale cóż jest on dzisiaj i... nie drążmy już tego!
Po prostu dzisiaj na odcinku spróbujemy po raz kolejny zdobyć 7 dzienników i uciec z tej szkoły!Troszkę będziemy mieli problemy z dyrektorem tej placówki ponieważ, za bieganie jest kozaaa... Do której będziemy niemiłosiernie trafiać co chwilę!
A Baldi będzie mieć duże pole do popisu w taki sposób.Cóż spróbujemy sprawdzić z czym to się je i tyle!Zapraszam Was serdecznie do seansu!
Jeżeli to video Wam się spodobało to zachęcam do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli mój kanał oraz cała moja praca przypadła Wam do gustu to bardzo serdecznie zachęcam Was do pozostawienia subskrypcji wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób będziecie zawsze powiadamiani o każdym moim kolejny filmie na kanale!Dzięki za uwagę i miłego oglądania!

PS. Nie interesują mnie układy typu "SUB ZA SUB", "LIKE ZA LIKE", "KOMENTARZ ZA KOMENTARZ", a tym bardziej żadna "WDZIĘCZNOŚĆ/WSPÓŁPRACA WDZIĘCZNOŚCIOWA" Jeżeli chcesz wejść na ten kanał tylko dlatego, żeby mieć własne korzyści z tego tytułu.To po prostu pomiń ten post i tyle.
Szanujmy się... Nie zmuszam Ciebie do wejścia na mój kanał(Jest to twoja dobra wola) więc Ty nie zmuszaj mnie do wejścia na Twój!

25# - Witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam Was do kolejnego a zarazem... JUŻ NIESTETY... PRZEDOSTATNIEGO... Odcinka z serii pt. zagrajmy w GHOST MASTER.Cóż drodzy państwo już nie ubłagalnie zbliża się czas na zakończenie tej jakże przeze mnie uwielbianej serii z tej gry.W tym odcinku zabawimy się spowrotem w szpitalu, gdzie został zlokalizowany przez nas.Uwięziony Ściemniak, który jest głodny i rządny zemsty na profesorku za te wszystkie upokorzenia, którego zarówno On jak i my doświadczyliśmy z jego brudnych śmiertelnych łap.Cóż w skrócie zemsta się dokona, Ściemniak zostanie uwolniony i w końcu nasz... I zostanie nam po prostu poznęcać się nad głupimi śmiertelnikami... :) I tego właśnie dokonamy!Cóż cały przebieg zdarzeń będziecie mogli obserwować oglądając ten odcinek! :) A następnym razem czeka nas jeszcze bonusowa misja w którą też sobie pykniemy! ;)

Jeżeli ten odcinek z Ghost Mastera Wam się spodobał to zachęcam do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem. :) A jeżeli cała ta seria oraz reszta serii i cały mój kanał Wam przypadł do gustu to zachęcam do kliknięcia na ikonkę subskrybuj oraz dzwoneczka, w taki sposób nie miną Was powiadomienia dotyczące każdych moich nowo przesłanych filmów na platformę youtube! :) Dzięki za uwagę i miłego oglądania życzę! ;)

PS. Nie interesują mnie układy typu "SUB ZA SUB", "LIKE ZA LIKE", "KOMENTARZ ZA KOMENTARZ", a tym bardziej żadna "WDZIĘCZNOŚĆ/WSPÓŁPRACA WDZIĘCZNOŚCIOWA" Jeżeli chcesz wejść na ten kanał tylko dlatego, żeby mieć własne korzyści z tego tytułu.To po prostu pomiń ten post i tyle. :) Szanujmy się... Nie zmuszam Ciebie do wejścia na mój kanał(Jest to twoja dobra wola) więc Ty nie zmuszaj mnie do wejścia na Twój! ;)

26# - Witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam Was do kolejnego odcinka z serii pt. zagrajmy w BirdGut.Ogłoszenia parafialne, facebook już odwala jakąś manianę... Banuję mi możliwość dodawania postów na grupach... Średnio 2/3 moich dodawanych postów zostaje zbanowanych... Co skutkuje tym, że niestety nie mogę dodawać postów kiedy tego chcę... Dlatego dzisiaj znowu udostępnię 2 posty... No chyba, że znowu dostanę bana bez żadnej nawet argumentacji. :) Jeżeli mogę spytać, to z jakiego powodu niby to wszystko się dzieje?Może wy mi chociaż podpowiecie. :/ A wracając do odcinka, to jak sama nazwa wskazuje.Dostaniemy nowe zabawki, które będziemy mogli wykorzystać w dowolny dla nas sposób.Ogólnie szykuje się zabawa! ;) Troszkę sobie postrzelamy, potrenujemy celność oraz umiejętności balansu. ;) I tak na prawdę gra jest na pograniczu końca.Tak niestety kolejna. :/ Zobaczymy co nas czeka w tym przedostatnim odcinku z BirdGuta.Wszystkiego dowiecie się oglądając ten odcinek! ;D Zapraszam! :)

Jeżeli to video Wam się spodobało to zachęcam do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli cały kanał wpada w Wasze gusta to zachęcam dodatkowo do pozostawienia subskrypcji na kanale oraz do kliknięcia ikonki dzwoneczka. ;) W taki sposób nigdy nie pominą Was najważniejsze powiadomienia. :) Dzięki za uwagę i pozdrawiam! :)

PS. Nie interesują mnie układy typu "SUB ZA SUB", "LIKE ZA LIKE", "KOMENTARZ ZA KOMENTARZ", a tym bardziej żadna "WDZIĘCZNOŚĆ/WSPÓŁPRACA WDZIĘCZNOŚCIOWA" Jeżeli chcesz wejść na ten kanał tylko dlatego, żeby mieć własne korzyści z tego tytułu.To po prostu pomiń ten post i tyle. :) Szanujmy się... Nie zmuszam Ciebie do wejścia na mój kanał(Jest to twoja dobra wola) więc Ty nie zmuszaj mnie do wejścia na Twój! ;)

27# - Witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam Was do kolejnego odcinka z serii pt. zagrajmy w Ahriman's Prophecy.I cóż moi kochani, jak mówiłem ostatnio facebook zalazł mi totalnie za skórę, ale ja nie zwalniam tempa i nie daję za wygraną!Odwdzięczam się pięknym za nadobne! :) To tak w skrócie, w samym odcinku Talia razem z Devinem wezmą się w końcu za ratowanie księżniczki, która została porwana przez złego lorda Zoroma oraz mrocznego kapłana!Cóż mam nadzieję, że naszej kochanej parce uda się zniweczyć ich złe i niecne plany!Pamiętacie może list gończy w Thaig, który opisywał miejscowego złodzieja?Tak, po raz pierwszy będziemy mieć z nim do czynienia a właściwie... On z nami!I ta konfrontacja może zakończyć się różnie. ;) W każdym razie emocji nie zabraknie zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych.Ale wszystkich szczegółów dowiecie się oglądając ten odcinek! ;)

Jeżeli ten film Wam się spodobał to zachęcam do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli cała seria z Ahrimana, jak i inne serie oraz mój kanał Wam przypadły do gustu to najmocniej zachęcam do pozostawienia subskrypcji na kanale wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób zapewnicie sobie ciągłą dostawę powiadomień, kiedy moje nowe produkcje zostaną opublikowane! :) Dzięki za uwagę i miłego oglądania! :)

28# - Witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam Was do kolejnego odcinka z serii pt. zagrajmy w Cultures 2 - Bramy Asgardu.Ten odcinek nagrałem chyba z 2 tygodnie temu ale publikuję go dopiero teraz ponieważ, jakoś mi się kolejność odcinków pomyliła.A szansa jest duża przy prowadzeniu 8 serii jednocześnie???Cóż, nasza osada w Bizancjum zacznie przybierać trochę większe rozmiary.Nowe technologie, rozbudowa oraz militaryzacja ruszą pełną parą!Dlatego jak w tytule, zacznie się drobny kryzys głodu.Ponieważ potrzeby przez pewien moment przewyższały jedzenie, które mogliśmy wyprodukować.I zrobiło się dość nieprzyjemnie, ale bez obaw wyszliśmy z tego bez szwanku.Nikt niewinny nie zginął... Chyba! ;D Bjarni wraz z Sigurdem ponownie wezmą się za podróże po okolicznych terenach, odkryją parę ciekawych osad i niezwykłych miejsc! ^^ Ale tu sielanka się kończy ponieważ, niedaleko nas obozuje osada bandytów... Z którymi będziemy musieli mieć niestety do czynienia... Niestety... Dla nich!Ponieważ, zajmiemy się tworzeniem już większej armii a nie tylko kilku żołnierzy! :3 Dlatego przy ich próbie zaatakowania naszej wioski... Tak, tak będzie.Zniszczymy ich w pył!A podczas ataku będzie jeszcze gorzej!A tak ogółem, poruszymy sobie pewne tematy takie jak alkohol czy stres czyli to co lubicie najbardziej! :) Zapraszam do obejrzenia tego odcinka, myślę, że się nie zawiedziecie! ;)

Jeżeli ten film Wam się spodobał to zachęcam do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli cała seria, jak i inne serie oraz mój kanał Wam przypadły do gustu i chcielibyście zostać na dłużej i wspomóc mnie w mojej drodze youtubowej to najmocniej zachęcam do pozostawienia subskrypcji na kanale wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka.W taki sposób zapewnicie sobie ciągłą dostawę powiadomień, kiedy moje nowe produkcje zostaną opublikowane! :) Dzięki za uwagę i miłego oglądania! :)

Blajer

Piszący III
Dzięki, ale same słowo "lepiej" mi nic nie mówi. :)
Po prostu wymień co Ci się podoba, co według Ciebie jest lepiej i tyle.
Dla mnie jest łatwiej, bo niestety jasnowidzem nie jestem! :)
Lepiej jeżeli chodzi o ilość wrzucanych materiałów na kanał. Gorzej, jeżeli chodzi o grafikę w tle, a bardziej o te bannery które pojawiają się podczas wrzucania filmu gdzieś. Ta grafika to logotyp, czy może banner się nazywa. Miniaturka? o. Dokładnie.

Lepiej jeżeli chodzi o ilość wrzucanych materiałów na kanał. Gorzej, jeżeli chodzi o grafikę w tle, a bardziej o te bannery które pojawiają się podczas wrzucania filmu gdzieś. Ta grafika to logotyp, czy może banner się nazywa. Miniaturka? o. Dokładnie.
Wrzucam codziennie film w lipcu przez swoje wyzwanie. ;) W sierpniu będzie film co 2/3 dzień.Ja lubię akurat takie miniaturki, proste i konkretne.Nie lubię tych clickbaitowych kupek jakich pełno na youtube. ;)

29# - Witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam Was do kolejnego odcinka z serii pt. zagrajmy w Sąsiedzi w Piekle - Hardcore Mode!Cóż drodzy kochani ogłoszenia ogłoszeniami... Ten post miał być wrzucony wczoraj ale... (Nie, tym razem nie facebook)Ale YouTube, psuł mi ostatnie dwa filmy, które również przesyłałem 2 razy... Co poważnie zagroziło mojemu wyzwaniu.Więc musiałem na szybko nauczyć się podstaw obsługi programu do montowania filmów.Ponieważ wcześniej robiłem wycinki właśnie na youtube. :) Zdarzały się już drobne problemy z filmami po, bądź przed obróbką na youtube ale ostatnie parę dni to już przesada.Dlatego od teraz będę obrabiał filmy bezpośrednio w programie.To tyle z wiadomości.Wracając do sąsiadów to oczywiście zaczniemy sobie w końcu ostatni akt... Wszystkie pomieszczenia są tam odblokowane i tak na prawdę jest już hardcorowo trudno w porównaniu do poprzednich misji, w których i tak sobie nie radziłem! ;D Zabawimy się trochę w portale, ponieważ drzwi będą prowadzić do losowych miejsc, pomyślane bardzo fajnie ale, żeby wkurzyć gracza to nie trzeba dużo. ;) Nie wiemy gdzie wyjdziemy kiedy przejdziemy przez wybrane drzwi to jest niezłe. ;) Wszystkie informacje dotyczące kamerki są już nieaktualne ponieważ ten odcinek nakręciłem kilka dni temu.Dzisiaj możecie się spodziewać premiery na moim kanale z kilkoma upgradami! :) Ale z linkiem do filmu wrzucę jutro, żeby zbytnio już nie spamić! :) Cóż mogę Was zaprosić do obejrzenia odcinka z sąsiadów i zapraszam również na premierę dzisiaj o godzinie 20:00. ;)

Jeżeli to video Wam się spodobało to zachęcam do pozostawienia komentarza pod filmem oraz łapeczki w górę.A jeżeli całą seria z sąsiadów, inne serie, tematyka kanału jak i świetny prowadzący.To zachęcam do pozostawienia subskrypcji na kanale jeżeli chcecie wspomóc mój kanał i pozostać na dłużej. ;) A żeby otrzymywać powiadomienia o każdym, nowo przesłanym filmie na platformę youtube przez mnie.Kliknijcie dodatkowo w ikonkę dzwoneczka, w taki sposób nigdy nie ominą Was najważniejsze powiadomienia dotyczące mojego kanału. :) Dzięki za uwagę i pozdrawiam! ;)

Do góry