Mój kanał RennegaT - Mój Kanał YouTube

RennegaT

Piszący II
+ Intro oraz outro kanału.
+ Nowa grafika na kanał.
+ Miniaturki do filmów.
+ Konkursy dzięki którym zwiększysz zasięgi.
+ Jakiś ciekawy content który też zapcha dziurę samych filmów związanych z grami. Może POROZMAWIAJMY O GRACH?

Dobrze jak kanał ma jakiś inny content niż tylko ciągle ten sam.
Powiem tak,
1. - Intro/Outro - Nie potrzebuję tego, dla mnie to po prostu bezsensowne przedłużanie filmu. :)
2. - GrafikaNaKanał - Jeżeli chodzi o baner to myślałem nad zmianą ale nie mam teraz zbytnio czasu na zabawę z tym.A jeżeli o profilowe, to nie zamierzam go zmieniać.Zrobiłem je sam i według mnie jest świetne!
3. - Miniaturki - Cóż ja będąc widzem, zdecydowanie stawiam na miniaturki proste i konkretne.Takie jak ja mam.A nie na jakieś clicbaitowe kupy w, które bym nigdy nie kliknął. :)
4. - Konkursy - Konkursy co najwyżej przyciągną mi subskrybentów jednorazowych, którzy nie będą oglądać moich filmów.A, którzy polecą na nagrody.A to się mija z moim celem.
5. - Content - Mój content jest prosty.Gameplay z ciekawym/showmańskim komentarzem oraz pogawędkami.To ma być kanał rozrywkowy i prócz samych gier chcę, żeby widz zainteresował się też prowadzącym i żeby ten prowadzący trzymał tych widzów przy sobie.
6. - Inny content - Uważam, że bezsensowne jest na jednym kanale prowadzenie gameplayów, vlogów i np. nie wiem dotyczących nauki.To się głęboko mija z celem.Prowadząc swój kanał trzeba się skupić na 1 contencie, i cały czas starać się, żeby to lepiej szło.Żeby się rozwijać.Jeżeli ja będę musiał rozdzielić swoją uwagę na 3 contenty albo co gorsza prowadząc 3 kanały na potrzebę 3 contentów to to nie ma szans powodzenia.

RennegaT

Piszący II
17# - Cześć, witam Was wszystkich bardzo serdecznie!!!Mój challenge wrzucania codziennie po filmie przez cały lipiec już zbliża się powoli ku końcowi!Ale to nie znaczy, że sobie odpuszczę!Jedziemy dalej, żeby ten challenge ukończyć SUKCESEM! :) Ale do rzeczy, w tym odcinku powracamy sobie do domku naszej kochanej babulki! ^^ Tylko, że tym razem w innej, że się tak wyrażę odsłonie! ^^ Zagramy sobie w poziom... PRAKTYCZNY???Ale przecież na takim grają tylko LAMY!!!No właśnie a kim ja jestem??? xD Przede wszystkim chciałem Wam pokazać jak ten poziom wygląda z autopsji.Skoro przechodzimy wszystkie poziomy to praktyczny nie będzie wyjątkiem!. :) Wszystkie rzeczy pozostają niezmienione jak w poziomie normalny ale jest jedna zasadnicza różnica, a mianowicie... To, że BABCI NIE MA W DOMU!Tak będziemy mogli sobie odpocząć w końcu od tej naszej kochanej staruszki, która ciągle chce się do nas przytulać. ;) Zadanie jest proste, uciec z tego domu zanim babcia wróci.Co nie znaczy, że jest to poziom wolny od niebezpieczeństw!Tak, możemy nadal zginąć a nawet przegrać!Ale, żeby tego dokonać NIEUMYŚLNIE trzeba być już po prostu totalny cudakiem! :) Babcia jest w sklepie i kupuje właśnie składniki na naszą kochana GRZYBOWĄ, którą nam ostatnio obiecała!Dlatego jej nie ma.Więc no po prostu co, będziemy mogli obudzić swoje ukryte demony i pomyśleć co ciekawego moglibyśmy tu zrobić... Hmmm... Np. no nie wiem?WYSADZIĆ MISIA PALIWEM W POWIETRZE!!!Zapraszam do oglądania!Ten odcinek nie będzie już tak przycięty, ponieważ uznałem, że nie ma to kompletnie żadnego sensu na poziomie praktycznym.Dlatego po prostu, życzę miłej zabawy! :) Jeżeli to video Wam się spodobało to zachęcam do pozostawienia komentarza pod filmem oraz łapki w górę pod filmem. ;) A jeżeli cała seria z Granny oraz inne serie z mojego kanału Wam przypadły do gustu.To jak najserdeczniej zachęcam do pozostawienia subskrypcji na kanale wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka obok, żeby nigdy nie ominęły Was najważniejsze powiadomienia o każdym kolejnym nowo dodanym filmie na platformie YOUTUBE!Dzięki za uwagę i widzimy się na odcinku! ;)

RennegaT

Piszący II
18# - Cześć witajcie, pisze ten tekst jeszcze 17 lipca ponieważ jestem na tyle leniwy, że mi się nie chce tego robić dziś! :D Zapraszam Was do kolejnego mojego odcinka z serii pt. zagrajmy w GHOST MASTER!Cóż w tym odcinku przejdziemy sobie do bazy wojskowej gdzie będziemy mieć za zadanie wypędzić kilku żołnierzy o dużej wrażliwości! ;) Będziemy mieli jednego ducha do uwolnienia oraz księdza do wystraszenia! :D Zabawa będzie przednia ponieważ Dragoon postanowi się trochę pobawić i potańcować i nawet nawet mu to wyjdzie, ale czy zasłużył na kryształową kulę?To zależy już od Was. ;D Oczywiście mowa o durnym bugu jakich pełno w całej serii ale takie rzeczy zawsze dodają trochę pikanterii całej serii!!! :D I cóż zbliżamy się powoli do końca gry, niestety... Ale szykuję dla Was małą niespodziankę. ;) Poznacie ją po ukończeniu gry, miłego oczekiwania na dobre wieści. ;) Zapraszam do pozbawiania zmysłów, głupich śmiertelnych wojskowych!Jeżeli to video Wam się spodobało to zachęcam do pozostawienia łapeczki w górę pod filmem oraz komentarza pod filmem. ;) A jeżeli cała seria z Ghost Mastera Wam się podoba oraz inne serie na moim kanale wraz z całą oprawą kanału oraz prowadzącym to zachęcam do zasubskrybowania mojego kanału, jeżeli chcecie mnie wspomóc oraz dorzucić swoją cegiełkę w rozwoju moim i kanału!Nie zapominając o naciśnięciu ikonki dzwoneczka obok!W taki sposób zawsze będziecie powiadamiani o każdym moim nowo dodanym filmie na platformę youtube!Dzięki za uwagę i miłego oglądania! :3

Do góry