Mój kanał RennegaT - Mój Kanał YouTube

#5 - Cześć witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Dzisiaj przyszła kolej na nowy odcinek z serii pt. zagrajmy w Cultures 2 - Bramy Asgardu, bo już dawno nie było.
;) No i cóż, w tym odcinku w końcu zaczniemy działania wojenne bez czyjejś pomocy.Poza odcinkiem a właściwie po fatalnym nagraniu, które usunąłem z powodu mizerności i mega nudy spowodowanej moją alergią... Przez ten czas rozbudowałem i wybudowałem ze 2/3 budynki i stworzyłem kilku wojaków.Nic szczególnego, tamto nagranie nie miało żadnej wartości dla mnie samego a co dopiero dla widzów... Dlatego je usunąłem.W każdym razie nic Was nie ominęło!Dlatego cóż zapraszam na odcinek trochę zakatarzony, nie byłem sobą ale chciałem to nagrać ponieważ sobie to z wyprzedzeniem zaplanowałem a, że wyszło jak wyszło to już inna kwestia.
;) W tym odcinku sobie zaplanujemy pierwszą akcję bojową, tak zaatakujemy naszych kochanych saraceńskich najeźdźców i spróbujemy odbić nasze kobiety z ich brudnych łap!Czy nam się to uda?O tym dowiecie się oglądając ten odcinek, zapraszam bardzo serdecznie!A jeżeli ten odcinek Wam się spodoba to zapraszam do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli sam odcinek, seria Culturesa 2 bądź inne serie też Wam się podobają.Albo po prostu sam kanał i jego prowadzący to zachęcam też bardzo serdecznie do pozostawienia subskrypcji na kanale wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka, żebyście zawsze dostawali odpowiednie powiadomienia na temat każdego mojego nowego filmu, który został właśnie udostępniony na YouTube!A 6 i 7 lipca dodatkowo rozpoczynam dwie nowe serie!Miłego dnia i pozdrawiam!

Ostatnio edytowane przez moderatora:
#6 - Cześć witajcie wszyscy!Tak jak obiecywałem, tak jest.Kolejna nowa seria na moim kanale.Jak myślicie co to będzie za seria?Oczywiście horrorkowa!Dzisiaj zagramy sobie po raz pierwszy w Baldi's Basics in Education and Learning!W odcinku oczywiście wracamy do szkoły, będziemy liczyć z różnym skutkiem... Co spowoduje wściekłość nauczyciela matematyki, właśnie Baldiego!Naszym zadaniem będzie wypełnienie siedem dzienników i ucieczka ze szkoły zanim dorwie nas spragniony krwi Baldi!A kolejny odcinek z nowej serii jutro się pojawi! ;) Cóż zapraszam was do oglądania tego odcinka oraz do przejrzenia kanału.Jeżeli odcinek wam się spodobał to zachęcam was, żebyście nie zwlekali z pozostawieniem kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.W taki sposób mój film będzie wyżej pozycjonowany. ;) A jeżeli podoba wam się mój kanał jako całość oraz inne serie i chcielibyście pozostać na dłużej, to również zachęcam was do pozostawienia subskrypcji na moim kanale.A jeżeli chcecie otrzymywać powiadomienia dotyczące nowo dodanych filmów na moim kanale, również kliknijcie ikonkę dzwoneczka.Cóż miłego oglądania, miłego dnia i pozdrawiam!PS.Musze pilnować się z tagami ponieważ facebook ostatnio interpretuje je jako podżeganie do przemocy i mi blokuj możliwość pisania postów hehe! :D

#7 - Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Jak mówiłem, że zaczynam na swoim kanale 2 nowe serie horrorkowe tak też uczyniłem...O to w wasze oczy pierwszy odcinek z serii pt. ZAGRAJMY W... WICK!Na czym ta gra będzie polegać?No cóż... Będziemy biegać w nocy po lesie jak opętani ze świecą w ręku i odprawiać egzorcyzmy!
A tak na poważnie to musimy przetrwać do godziny szóstej rano, od północy licząc.Przed czym przetrwać?Przed dziećmi, ale nie będą nas goniły byle jakie dzieci...Tylko raczej to... co z nich pozostało.
Gra będzie składać się z sześciu etapów podzielonych na jedną godzinę.Nie zabraknie jumpscareów, wasza zabawa gwarantowana.Troszkę skiepściłem pierwszy odcinek, jak zresztą.Ale myślę, że się nie zrazicie.
Bo gra sama w sobie jest warta obejrzenia i nie ukrywam, że mam już na nią plany na przyszłość!
Ogółem, cóż zapraszam was serdecznie do obejrzenia pierwszego odcinka z WICK.I mam nadzieję, że się spodoba!A jeżeli się spodoba to zapraszam Was do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem.A w przypadku jeżeli spodobają Wam się odcinki z pozostałych serii i mój kanał to jak najbardziej zachęcam do subskrybowania oraz do kliknięcia ikonki dzwoneczka, żebyście nie przegapili każdego mojego nowego filmu!.Życzę miłego seansu i pozdrawiam!

#8 - Witajcie wszyscy bardzo serdecznie, to już ósmy dzień mojego challengu!Dzisiaj zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w BIRDGUT!Cóż jak sama nazwa wskazuje dzisiaj nasz kochany robaczek Bug powalczy trochę z robakami układu pokarmowego...I cóż skończymy?W piecu!To nie żart!Ja zapraszam Was wszystkich bardzo serdecznie do kuknięcia na filmik, oraz jeżeli on Wam się spodoba to zachęcam do pozostawienia śladu w postaci łapki w górę i komentarza.A jeżeli podobają Wam się moje inne serie oraz kanał sam w sobie oraz kontent, który tworzę i moja skromna osoba.To zachęcam również do zasubskrybowania mojego kanału wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka, żebyście zawsze na bieżąco dostawali powiadomienia na temat moich nowo przesłanych filmów!Cóż mogę dalej powiedzieć?Życzę miłego oglądania, i do zobaczenia w następnych odcinkach.Miłego dnia, pozdrawiam! :)

#9 - Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam do kolejnego odcinka a serii pt. zagrajmy w Ahriman's Prophecy!Cóż jak sama nazwa wskazuje powybijamy sobie dzisiaj paru delikwentów na czterech łapach?Pod koniec poprzedniego nagrania powiedziałem, że w następnym odcinku powybijamy sobie trochę pszczółek i przy okazji zdobędziemy parę poziomów oraz złociszy.Tak się nie stanie, ponieważ postanowiłem zrobić to poza odcinkiem.
Nudę macie zaoszczędzoną, za to w tym odcinku zajmiemy się już silniejszymi potworami niż pszczoły.Weźmiemy się za pomoc rybakowi i poszukamy jego wędki!Ale nie będzie to takie prostu.Dlaczego?A o tym już przekonacie się oglądając ten materiał!Cóż zapraszam do oglądania jak i do kuknięcia na kanał!A jeżeli film Wam się spodobał to zachęcam do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem, żeby nabrały one zasięgu i tym samym podbiły się w górę wyszukiwarki youtube!A jeżeli podoba Wam się cała seria z Ahriman's Prophecy oraz także inne serie i chcecie dorzucić swoją cegiełkę w rozwój mojego kanału.To jak najbardziej zachęcam i zapraszam serdecznie do zasubskrybowania mojego kanału, wraz z kliknięciem ikony dzwoneczka.Spowoduje to, że youtube będzie Was zawsze powiadamiał o każdym moim nowo dodanym filmie!Dziękuję za możliwość napisania tego posta i pozdrawiam Was wszystkich!

10# - Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!To już dziesiąty dzień mojego challengu wrzucania codziennie filmu przez cały miesiąc!Na razie idzie to dość sprawnie, i nie zamierzam zwalniać
Cóż chciałbym Was zaprosić bardzo serdecznie na mój nowy odcinek z serii pt. zagrajmy w Cultures 2 Bramy Asgardu!Cóż w tym odcinku nasi kochani bohaterowie Sigurd i Bjarni wraz ze swymi wikińskimi kompanami dopłyną w końcu do bardzo słonecznego Bizancjum.Po przygodach we Włoszech taki był właśnie nasz cel!Niestety na audiencję u cesarza będziemy musieli trochę poczekać... A mianowicie rok, tak jeden rok!Na szczęście w Culturesie występuje taka dylatacja czasu, że praktycznie tego nie zauważymy! ;D Zabawa i nauka w jednym!Chociaż terminy obowiązują tam takie same jak w polskiej służbie zdrowia... Naszym zadaniem będzie za ten czas osiedlić się na przyznanych dla nas terenach i zwiększyć swoją populację do dwudziestu wikingów, wtedy według kalendarza Culturesowego minie jeden rok!Kiedy my zajmiemy się rozbudową osady, zapewnieniem pożywienia oraz rozmnażaniem. ;3 To po prostu porozmawiamy sobie o pewnych kwestiach dotyczących mojego kanału.Ogółem spam i brak nudy gwarantowane!Zapraszam Was serdecznie do odpalenia owego odcinka oraz na kuknięcie na kanał, może znajdziecie coś interesującego dla Was?
Cóż, jeżeli spodobało Wam się to video to zapraszam bardzo serdecznie do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem, dla zasięgu!A jeżeli spodobała Wam się cała seria z Culturesa oraz zarówno inne serie czy też mój kanał, to również zachęcam do zasubskrybowania go wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka, żebyście zawsze dostawali powiadomienia o każdym nowo dodanym filmie przeze mnie na platformę youtube.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam bardzo serdecznie!

11# - Cześć witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam Was do obejrzenia mojego kolejnego odcinka z serii pt. zagrajmy w GHOST MASTER!No i co tu dużo mówić, powrócimy sobie na posterunek policji, ale nie będziemy straszyć policjantów ponieważ ich tam już nie ma!Naszym celem będzie coś o wiele bardziej groźniejszego niż, mundurowi śmiertelnicy.A będzie to nasza kochana ekipa przyjacielskich duchołamaczy!Tak, oni przejęli posterunek z nadzieją, że uda im się raz na zawsze oczyścić to miasto z sił nadprzyrodzonych!Jak bardzo mogą się mylić!!!Nasza misja jest prosta, nie brać jeńców.Zrobić horror i zamęt w ich puściutkich łepetynkach, raz na zawsze!!!!!Przy okazji będziemy mieć kolejnego ciekawego ducha do uwolnienia, a mianowicie typu wendigo!Zgotujemy śmiertelnikom piekło a potem zmrozimy ich do szpiku kości!Cóż ja ze swojej strony chcę dodać, że jeżeli Wam się odcinek spodobał to zachęcam do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem, zarówno pozytywnego jak i negatywnego też przyjmę.
A jeżeli cała seria z Ghost Mastera przypadła Wam do gusta, jeżeli inne serie oraz oprawa kanału wraz ze świetnym prowadzącym przypadły Wam do gustu.To jak najbardziej zachęcam do pozostawienia subskrypcji na kanale wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka w oczekiwaniu na kolejne moje odcinki przesłane na platformę youtube!Dziękuję za uwagę, pozdrawiam i życzę miłego dnia!

12# - Witajcie, cześć!Dzisiaj zapraszam Was na kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w SĄSIEDZI W PIEKLE - HARDCORE MODE!No i cóż przede wszystkim informacje parafialne... Ostatnio facebook uwziął się na moje posty ponieważ uważa, że hashtagi typu "# ZmasowanyAtak"(Specjalnie napisane oddzielnie) to podżeganie do przemocy... Cóż to jest gruba przesada... A ja nic na to poradzić nie mogę.Dlatego choćbym chciał jakoś fajnie i ciekawie opisać ten post to nie mogę, bo zarobię bana a post zostanie usunięty. :) Więc muszę uważać na każdy zapisany wyraz... Zwłaszcza w takich grach jak Sąsiedzi w Piekle.Dlatego będzie, krótko i na temat.Dzisiaj z Woodym powrócimy sobie do domu sąsiada Rottweilera, żeby dokończyć misję, której nie udało nam się ukończyć w poprzednim odcinku.Poznacie trochę więcej kombinacji zastawianych żartów.Oraz przede wszystkim bezsilności i moich nerwów. ;) Czy uda się zaliczyć tą misję?Tego dowiecie się oglądając ten odcinek!Zapraszam Was bardzo serdecznie do oglądania oraz kuknięcia na kanał!Może akurat coś ciekawego dla siebie znajdziecie. ^^ A podsumowując, jeżeli kanał Wam się podoba to zapraszam serdecznie do pozostawienia kciuka w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli sam kanał, cała seria z sąsiadów oraz inne serie Wam się podobają to bardzo zachęcam do zasubskrybowania mojego kanału.A jeżeli chcecie otrzymywać powiadomienia o każdym moim nowo przesłanym filmie to po prostu kliknijcie ikonkę dzwoneczka, żeby być na bieżąco z kanałem. ;) Dziękuję za uwagę i pozdrawiam!

13# - Cześć witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Ogólnie rzecz biorąc zapraszam Was na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w WICK!Powracamy sobie do naszego kochanego horrorka, żeby zaliczyć 2 etap i przetrwać z godziny 01:00 do 02:00 oczywiście w ciemną noc!Na tym etapie poprzeczka wzrośnie o kolejnego straszaka, będziemy musieli wykazać się większym sprytem, żeby ujść cało z tej godziny!Wick to ogółem taki symulator straszenia przez dzieci! :D Zapraszam bardzo serdecznie, będą jumpscare, będą krzyki i będą moje przerażenia. :D Jeżeli to video Wam się po prostu spodoba to pozostawcie po sobie ślad w postaci łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem, bardzo mi to pomoże w wybiciu mojego filmu wyżej w algorytmach. ;) A jeżeli cała seria z WICK oraz inne serie na moim kanale Wam się podobają, to zachęcam bardzo mocno do zasubskrybowania mojego kanału.Wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka, spowoduje to, że za każdym razem kiedy udostępnię swój film na youtube Wy będziecie zawsze o tym powiadamiani! :D Dziękuję pięknie za uwagę, pozdrawiam i miłego wieczoru!Oh tak Wick w ciemną noc! :D

14# - Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Dzisiaj na salony wpada kolejny już odcinek z serii pt. zagrajmy w BirdGut.Będzie to troszeczkę odcinek specjalniejszy ponieważ z bonusem na samym końcu. ;) Ale jak najbardziej polecam oglądać od początku do końca.I cóż nasz kochany robaczek Bug, wpadł do kotłowni... Rozległej kotłowni... Dlatego też, ten odcinek będzie o wiele dłuższy od poprzednich.Ponieważ będziemy się trochę bawić z panami piłami!!!Dlatego też będziemy błądzić, błądzić i błądzić.A potem będziemy ginąć, ginąć i ginąć... i tak spowrotem, i tak cały czas. :D Ale cóż poradzić?Life is brutal! ^^ W końcu poddamy się terapii piłowej... Ciekawe i śmieszne momenty gwarantowane. :) I nie zapomnijcie o końcowym bonusie! :)

15# - Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam Was dzisiaj do mojego kolejnego odcinka z serii pt. zagrajmy w Ahriman's Prophecy.I cóż robaczki przede wszystkim, zajmiemy się dzisiaj w końcu kontynuacją naszej podróży do akademii wojny i magii!Już jesteśmy na tyle silni, żeby pozwolić sobie w końcu na przeprawę przez jaskinie oraz przez górskie przejście Thial.Po drodze oczywiście znajdziemy parę ciekawych rzeczy i miejsc.Oczywiście przeszkody będą ale nie do przeskoczenia. ;) Talia i Devin dojdą w końcu do Thaig i pozwiedzają trochę miasto!I jak w tytule filmu, znajdziemy nawet dom publiczny!Zapraszam do obejrzenia!Jeżeli spodobał Wam się ten odcinek to zachęcam Was do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem dla zasięgu. ;) A jeżeli cała seria z Ahriman's Prophecy Wam się spodobała oraz inne serie jak i mój kanał i prowadzący to zachęcam do pozostawienia subskrypcji na moim kanale wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka, w taki sposób będziecie powiadamiani o każdym moim nowo dodanym filmie!Dzięki za uwagę i pozdrawiam! ;)

PS. Dzisiaj post trochę szybciej, ponieważ... Urlop dobiegł końca, a na dodatek zamiast standardowych 8 godzin muszę przerobić dziś 10.Więc nie mam czasu zrobić tego później. :)

16# - Witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Dzisiaj jest wyjątkowy dzień dla mnie, dlatego ja Was po prostu zaproszę do obejrzenia mojego odcinka urodzinowego z serii pt. zagrajmy w Cultures 2 - Bramy Asgardu!Cultures jest bardzo wyjątkowy dlatego też, jednemu z jego odcinków przypadło miano urodzinowego! ^^ W tym odcinku po prostu sobie porozmawiamy, pogramy, poeksplorujemy, pobudujemy i popłodzimy! ^^ Rok minął!Audiencja u cesarza na nas czeka.Czego się tam dowiemy?Tego już dowiecie się oglądając ten odcinek!Zapraszam! :) Jeżeli odcinek Wam się spodobał to zapraszam serdecznie do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem!A jeżeli cała seria z Culturesa, inne serie oraz kanał w całej okazałości przypadł Wam do gustu i chcielibyście zostać na dłużej oraz dołożyć swoją cegiełkę w rozwoju mojego kanału i mojego osobistego również.To zachęcam Was bardzo serdecznie też do zasubskrybowania kanału! :) Kliknąć dzwoneczek obok, żeby otrzymywać powiadomienia o każdym nowo dodanym filmie! :) Dzięki i pozdrawiam! :) A ja tymczasem sobie odpoczywam od nagrywania przez ostatnie 3 dni, ale od jutra już się biorę za robotę, bo połowa miesiąca za pasem, challenge dalej aktualny a zapas filmów powoli się kończy.Cóż... idę się WYLUZOWAĆ! ;)

Dzięki ale nie szukam grafika. ;) Mógłbyś po prostu uzasadnić swoją wypowiedź odpowiednimi argumentami?Bo stwierdzenie, że trzeba nad kanałem popracować nic mi nie mówi. :)
+ Intro oraz outro kanału.
+ Nowa grafika na kanał.
+ Miniaturki do filmów.
+ Konkursy dzięki którym zwiększysz zasięgi.
+ Jakiś ciekawy content który też zapcha dziurę samych filmów związanych z grami. Może POROZMAWIAJMY O GRACH?

Dobrze jak kanał ma jakiś inny content niż tylko ciągle ten sam.

Do góry