Mój kanał RennegaT - Mój Kanał YouTube

Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie!No i cóż jak promocja to promocja, nie zwalniamy tempa mimo aktualnie braku nowych filmów.Dzisiaj chciałem was zaprosić na pierwszy odcinek mojej pierwszej serii w ogóle na kanale.Czyli sąsiedzi z piekła rodem - słodka zemsta.Jak wiadomo pierwsze odcinki i pierwsze serie jako tako do udanych może i należą, ale jednak masa błędów i zero doświadczenia w jakimkolwiek nagrywaniowym aspekcie zrobiło swoje i seria nie wyszła tak jak powinna, po prostu wyszła źle i tak na samym początku zawsze jest.Bez względu na to kim jesteś i co nagrywasz. :) No i cóż chciałbym was zaprosić bardzo serdecznie do obejrzenia tego najgorszego z najgorszych odcinków sąsiadów...Na sam początek oczywiście rozegramy sobie wprowadzenie w, którym wyjaśnię ogólną mechanikę gry i dowiemy się jak się po niej poruszać. ;) Trochę nieśmiały ja, trochę fatalna jakość, trochę spaprana konfiguracja mikrofonu oraz zbyt głośna muzyka z gry... To tylko niektóre z tych mankamentów.Ale mam nadzieję, że się nie zrazicie.Bo mimo wszystko przez okrągłe dwa miesiące zrobiłem ogromny postęp.Mimo tego, że niektóre rzeczy nie są jeszcze idealne to do tej idealności cały czas dążę. ;) Miłego oglądania i miłego dnia! :P

PS. Najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj możecie się spodziewać na moim kanale filmu informacyjnego w związku z moją przerwą od nagrywania. ;)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie!I cóż tempa nie zwalniam, reklama musi być. :) Przynajmniej to jedyna rzecz jaką aktualnie mogę zrobić, że jako tako podtrzymać swój kanał na dobrych torach.Wracając do początków kanału, chciałbym wam przedstawić pierwszy odcinek z jednej serii głównej(Oczywiście jednej z pierwszych).Gdzie oczywiście mikrofon był bardzo źle skonfigurowany.Cóż poradzić?Nicht nie poradzę i odcinek jest jaki jest.Warto zrozumieć, to były początki. ;) A mowa oczywiście o naszym kochanym symulatorze straszenia czyli... GHOST MASTER.Gierkę w, której wcielamy się we władcę strachów i stosując odpowiednie taktyki oraz metody straszenia, poznęcamy się trochę nad głupimi śmiertelnikami.Oczywiście nie zabraknie elementów logicznych gdzie mając do dyspozycji własną drużynę oraz trochę czasu i pomyślunku będziemy musieli uwalniać zbłąkane dusze oraz przyjmować ich z otwartymi ramionami do swojej drużyny.To tak w skrócie, w tym odcinku wprowadzę was w tajniki gry... ;) Zaliczymy pierwszą misję z, której zrobię tutorial oraz pozwiedzamy gabinet strachu czyli innymi słowy nasze centrum dowodzenia!Zapraszam bardzo serdecznie do tego jak i do kolejnych odcinków z Ghost Mastera oraz innych serii.Jeżeli wam się podoba moja praca.To wiecie co robić. ;)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć, witajcie!Tak... Moich spamów ciąg dalszy.I cóż bez zbędnego rozpisywania się chciałbym was po prostu zaprosić do na razie jedynej pasywnej serii na moim kanale a mianowicie GRANNY!!!To wszystko przez to, że odmówiłem kolejnej porcji pierogów na obiad.Tak, przez to muszę przechodzić to piekło, oczywiście w grze. :/ Dodając jedną małą informacyjkę, następny odcinek po powrocie do nagrywania będzie właśnie z GRANNY.I szykuję na tą okazję coś specjalnego.Już wcześniej miałem to zaplanowane ale wleci jeszcze jedna na pewno dla was interesująca rzecz na tym przyszłym nagraniu.Ale o tym się przekonacie za jakiś czas. :) Link do filmu w opisie, zapraszam was do oglądania oraz do różnych innych rzeczy(Sami wiecie jakich). ;) Babci na pewno zrobi się miło kiedy wpadniecie ją odwiedzić! :D Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę miłego weekendu! :)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam was wszystkich bardzo serdecznie!Moje problemy ze sprzętem zostały kompletnie rozwiązane!Innymi słowy wracam do regularnego nagrywania!mam nadzieję, że się cieszycie? :) Cóż tak jak obiecałem tak będzie wam dane!Pierwszy odcinek po przerwie oczywiście wleciał z naszej kochanej serii pt. zagrajmy w GRANNYYYYYYY!!!Na ten odcinek przede wszystkim uzbrójcie się w cierpliwość ponieważ to będzie bardzo długiiiiiii materiał! ;D Jedyne co mogę wam zdradzić, to to, że ze śmiechu będziecie płuca wypluwać... Tyłem! ^^ Naszykowałem dla was coś specjalnego.Ale o tym dowiecie się dokładnie klikając w link i oglądając ten materiał!W dodatku to będzie pierwszy odcinek właśnie z Granny w, którym użyje swojego nowego mikrofonu, co da dość dobry efekt głosowy.
;)
Ostatni odcinek z Granny wrzuciłem już dość dawno, dlatego właśnie postanowiłem nagrać go w pierwszej kolejność po naprawie sprzętu, żebym znów nauczył się poruszać po domu babci i żeby nie wrzucać odcinka z tej serii raz w miesiącu?Cóż mogę więcej napisać?Zapraszam was bardzo serdecznie do oglądania, mam nadzieję, że film wpadnie w wasze gusta i, że ja podbije wasze serca! ^^ Z góry dziękuję oraz pozdrawiam każdego z osobna!

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Dzisiaj chciałbym wam przedstawić jedną z dwóch nowych serii na moim kanale.Która, jest za pewne bardzo mało znana i grywana.Będzie to gierka steamowa pt. BirdGut.Jest to gierka typowo platformowa z elementami logicznymi w której, grafika jest typowo rysunkowa.Chciałbym nagrywać również na swoim kanale gierki typowo niedoceniane, darmowe, ogólnodostępne dla wszystkich, RPG makerówki czy po prostu modyfikacje społeczności, do której oczywiście się zaliczają również sąsiedzi w piekle.I pokazać, że takie gierki niekoniecznie muszą być złe, do kitu do chrzanu, do niczego.Chciałbym przedstawić je wam w lepszym świetle niż się ogólnie może wydawać.No cóż, po powrocie w moich zagrajmy widać jeszcze wyraźny chaos, widać przerwy mi nie służą.Troszkę ciut za długo się rozgaduje w menu, musicie mi to wybaczyć.Samo jakoś tak wychodzi, że się to przedłuża.W każdym razie zamierzam to trochę zmienić, żeby niepotrzebnie nie przedłużać materiałów.Ale nie będę tego wyjaśniał w tym poście lecz, podczas kręcenia odcinka z Culturesa gdzie będę mieć dużo czasu do popisu i wyjaśnieniu pewnych spraw.Ponieważ w Granny czy BirdGut trzeba się bardziej skupić na samej grze, więc możliwości jakiegoś zaawansowanego rozgadania o czymś innym niż o samej grze jest bardzo trudne.A Cultures jest dość jednolity i na nim nie tyle co można, to trzeba gadać o wszystkim i o niczym. :) Z informacji to by było na tyle... W każdym razie zapraszam was do obejrzenia pierwszego odcinka z nowej serii BirdGut, przez czysty przypadek ją odkryłem i sama ikona zachęciła mnie do pobrania, zagrania a potem nagrania. ;) Pamiętajcie że, nie warto oceniać książki po okładce i czekolady po opakowaniu.I temu takie serie mają służyć.To jest mój cel!Mam nadzieję, że wam się spodoba.Jeżeli tak to możecie ją sobie pobrać za darmo na platformie steam. ;) Jeżeli odcinek wam się spodobał to pamiętajcie, że to od was zależy czy zdecydujecie się pozostać przy tej serii oraz moim kanale na dłużej, ja was do niczego nie zmuszam.Pamiętajcie, to jest tylko wasza dobrowolna decyzja. :) Pozdrawiam serdecznie i miłego popołudnia życzę!

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie!Kolejna nowa gierka i na razie ostatnia.Wleciała na mój kanał ku waszym oczom.
Tak jak już wspominałem w poprzednich odcinkach, że również lubię RPG Makerówki.I tą serię postanowiłem poświęcić jednej z nich!Tą serią będzie oczywiście Ahriman's Prophecy, gierka, która nie jest jakąś tam zwykłą.Ma to coś co ja kocham i co pewnie niektórzy z was też mogą w niej pokochać.
W Ahriman's Prophecy wcielamy się w postać 13 letniej Talii Maurvy, która budzi się w dniu przydzielenia jej nowego zawodu.Jaki to ma być zawód?Teoretycznie Talia chce być zielarzem!(Nie... Nie dilerem) Ale... Nie jest to powiedziane, że tak musi być.
Tego na pewno dowiecie się w następnych odcinkach z tej serii.A w tym odcinku pozwiedzamy trochę rodzinne strony Talii czyli Elden, poznamy różnego typu ludzi oraz na sam początek zostaniemy wysłani przez naszą babcię po mleko.To będzie nasze pierwsze zadanie, trochę niepozorne... Ale zawsze to coś.Być może to wydarzenie otworzy nam bramę na wielką przygodę???
Jeżeli mam mówić serio to długo zastanawiałem się, którą grę nagrać jako szóstą.I miałem właśnie problem z wyborem między Ahriman's Prophecy a... ... ... Kangurek Kao - Runda Druga! ;D Ale po zastanowieniu jednak wygrała ta pierwsza gra.I na pewno nie był to zły wybór.Ja ze swojej strony chciałbym was serdecznie zaprosić do obejrzenia tego odcinka (innych też
), oraz do odwiedzenia mojego kanału.Mam nadzieję, że film, gra, moja ciężka praca oraz serducho, które w to wkładam się wam spodoba. :E Pozdrawiam bardzo serdecznie i miłego oglądania!


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć, witajcie w ten piękny niedzielny poranek!Na moim kanale jest już dostępny nowy odcinek z serii pt. zagrajmy w: Cultures 2 Bramy Asgardu.Na sam początek chciałbym dodać, że ten odcinek posłużył mi do wypowiedzenia się na kilka kwestii związanych z moimi ostatnimi filmami i wydarzeniami.Więc przygotujcie się na spam!
[Obrazek: 1f603.png?_nc_eui2=AeFXNk2YKS0JGotm4ajQx...hk5RuKlg_w]
A w trakcie, nakażemy cieśli budowę statku.Dzięki, któremu będziemy mieli możliwość dostania się na wyspę kowala Wielanda, który może wykuć nasz magiczny miecz, oczywiście...NIE ZA DARMO!Oprócz dopłynięcia na wyspę będziemy samego kowala musieli jeszcze poszukać... Zapłacimy trybut za najemników, którzy notabene nam się do niczego już nie przydadzą. :E Oraz wyślemy kupca z którym, będę miał pewne problemy natury fizycznej i nie tylko.
[Obrazek: 1f609.png?_nc_eui2=AeElYKmYakvm0A5wLGWfS...AeRjPOs6aA]
Zapraszam was serdecznie na odcinek i mam nadzieję, że się spodoba.Trzymajcie się i cześć!
[Obrazek: 1f609.png?_nc_eui2=AeElYKmYakvm0A5wLGWfS...AeRjPOs6aA]


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Jak już wspominałem niejednokrotnie... Że Granny będzie nagrywana i dodawana dość rzadko, ale jest jedno ale.
Po ostatnim 3 odcinku granym oczywiście na poziomie EKSTREMALNYM, babcia pokazała nam gdzie nasze miejsce, wykorzystała wszystkie moje słabości i niepewność.Po prostu nas zmiotła i zniszczyła na każdy możliwy sposób w bardzo bardzo... bardzo krótkim czasie... A skończyliśmy swój żywot pod kołami jej starego i rdzewiejącego samochodu.Cóż czego się można było spodziewać znając fakt, że podchodzę do tego poziomu pierwszy raz? ;D Dlatego postanawiam się zemścić na babulce za te wszystkie upokorzenia.I powracam do jej starego i brzydkiego domu aby jeszcze raz zabawić się w ciuciubabkę.Tym razem już na poziomie NORMALNYM, co prawda grałem w niego kilka razy ale jednak ani razu nie udało mi się go ukończyć i uciec spod łapsk babci.Co tu dużo mówić?Ten odcinek z GRANNY będzie dużo ciekawszy niż poprzednie.Dlaczego?Ponieważ trochę sobie pofolgujemy z babcią i użyjemy kilka trików oraz przedmiotów, których wcześniej nie używałem.Dzięki, którym trochę z babką się zabawimy!Czy uda mi się odzyskać honor i zapolować na babcię oraz uciec z domu?Tego dowiecie się oglądając to video.Zapraszam bardzo serdecznie, na prawdę wartoooooo!!!Poza tym pod względem technicznym to jest najlepszy odcinek, dlatego jakiś sukcesik mały to jest.
Pozdrawiam i zapraszam również na swój kanał oraz do poprzednich filmów.CZEŚĆ! :E

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie!Przed chwilą wleciał kolejny odcinek z serii pt. BirdGut o ładnie brzmiącym polskim tłumaczeniu... FlakPtaka! ;) Cóż w tym odcinku razem z naszym kochanym Bugiem pozwiedzamy sobie kiszki bocianka, no przecież trzeba się stamtąd jakoś wydostać, co nie?Natrafimy na pierwsze przeszkody i łamigłówki, na razie dość proste ale myślę, że gra na późniejszych etapach rozgrywki jeszcze nas zaskoczy. :) Będziemy musieli uważać na kwasy żołądkowe, lasery czy piły tarczowe oraz na przeciwników strzelających do nas bombami i inne tego typu pierdoły, żeby dotrzeć w jednym kawałku do wyjścia... A nie np. w dwudziestu!Będziemy mieli okazję doświadczyć różnych dziwnych rzeczy, trzeba przyznać, że twórcy mieli wyobraźnię.Bug pokaże wam jak się puszczać, jak dopalić statek oraz zobaczycie gumową kaczkę w bebechach ptaka!Zapraszam was bardzo serdecznie do tego video, tak samo jak do każdych poprzednich i tych przyszłych też.Jeżeli mój kanał i moja praca nad odcinkami wam się podoba, to wiecie co możecie zrobić.To wasza dobrowolna decyzja i zależeć będzie ona od tego czy wam się po prostu podoba mój kanał czy nie.Dziękuję bardzo za uwagę, pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i miłego dnia życzę! ;) Widzimy się na odcinku. :)


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie!Kolejny odcinek na moim kanale wylądował... A mianowicie odcinek z serii pt. zagrajmy w Ahriman's Prophecy czyli naszej pierwszej RPG MAKERÓWKI!W tym odcinku wraz z Talią odwiedzimy w końcu farmera Gubbinsa, żeby wydoić od niego mleko! xD Ale zanim je otrzymamy będziemy musieli wypełnić dla niego jedno zadanie.A mianowicie odnaleźć zaginioną krowę uciekinierkę... Tak dlatego mleka nie będzie od razu ale potem już je dostaniemy! :) Potem wyruszymy w końcu do wrednej Avrail po swój wymarzony zawód.Talia chce zostać zielarzem i ja się w sumie nie dziwię czemu. ;3 Ale u wrednej Avrail wydarzy się coś dziwnego.I teraz pozostaje jedno pytanie czy Talia otrzyma swój wymarzony zawód?Czy też będzie musiała trochę zmienić swoje plany?Tego dowiecie się oglądając ten odcinek!No i cóż pozostaje mi tylko zaprosić was do oglądania tego odcinka oraz do zaglądnięcia na mój kanał. ;) Jeżeli video wam się spodobało i chcielibyście wspomóc mój kanał w rozwoju to serdecznie zapraszam do lajkowania oraz komentowania, a jeżeli chcielibyście zostać na dłużej, również do subskrybowania oraz kliknięcia ikony dzwoneczka dla pewności, że nie ominie was żaden z moich filmów. :) Pozdrawiam was wszystkich i życzę miłego dnia!

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć, witajcie w ten piękny sobotni poranek!Chciałbym was zaprosić na kolejny już odcinek z serii pt. ZAGRAJMY W CULTURES 2 - BRAMY ASGARDU.W tym odcinku zaczniemy sobie kolejną nową misję.Po wykuciu miecza, nasz kochany kowal Wieland poszedł spać ponieważ za bardzo popił. ;) My tymczasem nie mogliśmy czekać, ponieważ WĄŻ MIDGARDU stawał się dla nas coraz to poważniejszym zagrożeniem.Zostawiając niektórych towarzyszy, którym spodobała się bujna i zielona ziemia w Anglii.Ruszyliśmy ku kolejnej podróży!Naszym celem była teraz słoneczna ITALIA!Niestety dotarliśmy do niej z olbrzymimi problemami ponieważ, potężny sztorm poważnie uszkodził nasz statek ale opanowaliśmy sytuację i zacumowaliśmy u wybrzeży WŁOCH.W okolicy Rzymu czeka na nas mnóstwo niespodzianek jednej z nich (Raczej mało pozytywną) doświadczymy na samym początku gry.A potem sytuacja już rozwinie się sama.Będziemy mieli również za zadanie pokonać PRZESIĄKNIĘTEGO ZŁEM, STRASZNEGO POTWORA!Który terroryzuje mieszkańców Rzymu w jaskiniach nieopodal stolicy, a przed którym najpotężniejsi wojownicy stają się bardzo malutcy!Oczywiście Bjarni podejmie się tego wyzwania!Czy mu się uda?CZY UDA MU SIĘ POKONAĆ POTWORA?!Przekonacie się o tym oglądając ten odcinek!Ja was ze swojej strony mogę zaprosić do oglądania oraz podać link w tym poście. :) Jeżeli to video i cała moja robota wam odpowiada i chcielibyście pozostać na dłużej na moim kanale.To po prostu zapraszam do pozostawienia łapki w górę i komentarza.A jeżeli na prawdę chcielibyście wspomóc mnie i moją pasję to również do subskrypcji z kliknięciem ikonki dzwoneczka obok, żebyście mieli pewność, że zawsze dostaniecie powiadomienie o publikacji mojego nowego filmu. ;3 Dziękuję bardzo za uwagę i pozdrawiam, miłego weekendu! :)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie!Chciałem was zaprosić na mój kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w SĄSIEDZI W PIEKLE - HARDCORE MODE.Tak odzwyczaiłem się już trochę od tego naszego kochanego... rosyjskiego moda.Po przechodzeniu całej gry od nowa do momentu na, którym ostatnio skończyliśmy grać zajęło mi kilkadziesiąt prób na moim układzie nerwowym. ;D Ale wszystko jest już w porządku i możemy się wziąć za przechodzenie kolejnych poziomów.Cóż w tym poziomie zostanie znowu wspomniane słówko o Shell, domniemanej dziewczynie Woodyego.Czyli jednak Ona żyje i nasz oprawca reżyser trochę się z nami droczy.W każdym razie nie zmienia to sytuacji Woodyego i dalej musi zastawiać tortury na bezwzględnym maniaku Rottwailerze.Dzisiaj Sąsiad morderca zamierza zając się swoimi zębami oraz opalenizną.Będziemy musieli mu wybić takie przyjemności z głowy na długo, ale trzeba działać szybko bo inaczej umrzemy 100 i więcej razy. ;) Poziom trudności jeszcze wzrośnie ponieważ pies oraz papuga, którą w tym odcinku zwę "czerwonym szatanem" będą poważnie uprzykrzać mi życie i doprowadzać mnie oraz sąsiada do szału.Cóż to tak w skrócie, jak zapraszam was bardzo serdecznie do obejrzenia tego video oraz kuknięcie na kanał.Jeżeli video wam się spodoba, zostawcie łapkę w górę i komentarz.Nawet nie wiecie jak mi to pomoże w kontynuowaniu swojej pasji. ;) A jeżeli kanał jak i moja twórczość oraz zaangażowanie przypadnie wam do gustu to również zachęcam do subskrybowania kanału wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka obok, w taki sposób będziecie otrzymywać powiadomienia o każdym przesłanym przeze mnie filmie na platformie YouTube.Cóż z góry dziękuję za każdą pomoc i zaangażowanie!Oraz życzę miłego popołudnia oraz wieczoru.Do zobaczenia w kolejnym video! ^^

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie w ten piękny słoneczny dzionek!Zapraszam was do obejrzenia mojego kolejnego odcinka z serii pt. zagrajmy w BirdGut, naszej małej rysunkowej gierki w której jako robaczek zostaliśmy połknięci i próbujemy się wydostać z kiszek bociana.No i cóż w tym odcinku mnóstwo czeka emocji... Przede wszystkim przygotujcie się na liczenie moich śmierci, ponieważ trochę ich sobie nabiję! ;D Będzie troszkę czytania tekstów po angielsku, dlatego przygotujcie się na bełkot alkoholika... O tłumaczeniach nie ma mowy ponieważ ten odcinek by za długo trwał! :) Tak sobie tłumacz Marcinku, co nie? ^^ I to by było na tyle, ja was bardzo serdecznie zapraszam do kuknięcia na odcineczek oraz na kanał przy troszkę większych nakładach czasowych.Jeżeli film wam się spodobał to zachęcam również do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza.A jeżeli kanał jak i moja osoba was zainteresowały, to również do kliknięcia ikonki subskrybuj, żeby zostać na dłużej. ;) A jeżeli nie chcielibyście przegapić, żadnego mojego filmu kliknijcie ikonkę dzwoneczka. :3 Miłego oglądania, pozdrawiam i miłego dnia życzę!

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Zapraszam was do kolejnego odcinka z serii pt. zagrajmy w Ahriman's Prophecy.Tak moi drodzy kontynuujemy sobie dziś naszą kochaną RPG MAKERÓWKĘ!Talia eskortowana przez dzielnego Devina w końcu dociera do brzegów nieznanego kontynentu, który był naszym celem.Oczywiście wcześniej musieliśmy trochę poekspić te nasze kochane pensy z biednych pszczółek, żeby zapłacić marynarzowi za przewiezienie nas przez ocean.Co nas czeka na tym nieznanym dla nas lądzie?Tego dowiecie się oglądając ten odcinek!Jeszcze raz zapraszam bardzo serdecznie do obejrzenia, zachęcam również do pozostawienie łapki w górę oraz komentarza jeżeli materiał się wam spodobał.A jeżeli się nie spodobał to zapraszam do innych moich filmów. ;D Jeżeli podoba Ci się mój kanał to zachęcam również do kliknięcia ikonki subskrybuj oraz ikonki dzwoneczka znajdującej się tuż obok.Abyście zawsze dostawali powiadomienia o każdym przesłanym filmie.Pozdrawiam i miłego wieczoru! :)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie!Najwyższy czas na kolejny odcinek z Culturesa, co nie? :) A o to i on!Tak, nazwa tak z tyłka wymyślona od jednego z moich cytatów wypowiedzianych na odcinku. :D I cóż w tym odcinku zajmiemy się przede wszystkim rozbudową osady, oraz potrzebnym zaopatrzeniem, żeby przygotować się do ataku na saraceńskich najeźdźców i przed ewentualnymi najazdami z ich strony oraz oczywiście produkcją ludzi.^^ Troszkę sobie porozmawiamy, zresztą jak w każdym odcinku.Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania jak i kuknięcia na kanał i inne moje produkcje.Jeżeli wam się spodobał filmik to zachęcam was do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli nie chcielibyście przegapić żadnego mojego video, to zapraszam również do zasubskrybowania kanału oraz kliknięcia ikonki dzwoneczka obok.Dzięki temu trikowi zawsze dostaniecie powiadomienia o każdym nowo wstawionym filmie.Pozdrawiam, miłego oglądania oraz zabawy i śmiechu!. ;)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie w ten piekną i słoneczną sobotę!Na mój kanał wleciał kolejny odcinek z serii pt. zagrajmy w BirdGut!Tak nasza kochana rysunkowa niedoceniona gierka, będzie wpadać dość często na salony, że się tak wyrażę!I cóż w tym odcinku Bug postanawia zostać budowlańcem i będzie obsługiał żurawie! ^^ Ale takie mechaniczne a nie biologiczne! ^^
Prócz tego wykaże się niezwykłą twardością głowy(Nie nie od picia...Chyba :3).Jeżeli dalej chcecie śledzić przygody młodego i gniewnego robaczka Buga to zapraszam was do obejrzenia tego odcinka, a jeżeli wpadnie wam w gust to zachęcam do pozostawienia łapeczki w górę oraz komentarza, żeby dać mu znać, że go lubicie i szanujecie. ;) A jeżeli spodobał Ci się mój kanał i doceniasz moje starania w byciu "perfecto youtuber" to również zachęcam do pozostawienia subskrypcji na kanale, również z dzwoneczkiem jeżeli nie chcesz przegapić żadnego mojego odcinka zarówno z robaczkiem Bugiem jak i z innych serii.;) Pozdrawiam cieplutko i cześć!

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
#1 - Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Pewnie zastanawiacie się co to za cyfereczka na samym początku postu.Otóż sprawa wygląda tak, że przez cały lipiec postawiłem sobie wysoko poprzeczkę i postanowiłem wrzucić co najmniej jeden film dziennie przez cały lipiec.Mam nadzieję, że owy challenge uda mi się zrealizować z całą starannością, dlatego też będę oznaczać posty cyferkami!Przygotujcie się na... Drobny spamik. ^^ Cóż pierwszy odcinek będzie wyjątkowy, ponieważ powracamy sobie do naszej trochę zaniedbanej serii pt. zagrajmy w GHOST MASTER!!!Dzisiaj zaczniemy sobie nawiedzenie w już trzecim akcie gdzie tak na prawdę zbliżamy się już powoli do końca tego niepoznanego symulatora straszenia śmiertelników.Zaczniemy sobie misję pt. "Spooky Hollow" Gdzie będziemy musieli troszkę pomyśleć.Oraz będziemy mieli do uwolnienia aż cztery potężne duchy, jedynym ich minusem jest to, że mamy możliwość ich zdobycia dopiero na tak późnym etapie gry...Ale myślę, że wisienka na torcie będzie zwerbowania w nasze szeregi JEŹDŹCA BEZ GŁOWY!Będzie się działo, bez fajerwerków się nie obejdzie!Zapraszam was bardzo serdecznie do oglądania.A jeżeli film wam się spodoba to również do pozostawienia łapki w górę oraz komentarza pod filmem.A jeżeli podoba Ci się moja osoba oraz moja praca i chciałbyś zostać na dłużej oraz dorzucić swoją cegiełkę do rozwoju mojego kanału oraz osobistego to również zachęcam do pozostawienia subskrypcji z dzwoneczkiem, żeby nigdy nie opuściły Cię powiadomienia o każdym nowym wrzuconym filmie na mój kanał!Dziękuję za uwagę i pozdrawiam!

PS.Polecam oglądać(W NOCY)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
#2 - Witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Drugi dzień challengu uważam za otwarty!Dlatego też wyszedł kolejny odcinek z serii pt. ZAGRAJMY W AHRIMAN'S PROPHECY!W tym odcinku sobie trochę poeksplorujemy okolice Deavenshare.Strzegąc się groźnych bestii typu pies/kot (Tak, dalej nie wiem co to za bydlę! :D) oraz kozłów, których oczywiście pomyliłem z szatanami!A dla których, jak na ten etap jesteśmy po prostu za słabi... Zabawimy się troszkę w poszukiwaczy skarbów i sekretów, kto wie może znajdziemy coś ciekawego?A w trakcie wędrówki Devin i Talia spotkają rybaka, który będzie miał dla nas pewne zadanie.Jakie to będzie zadanie?Przekonacie się o tym oglądając ten odcinek.Jeżeli film wam się spodobał to zachęcam was do kliknięcia łapki w górę oraz pozostawienia komentarza, to gest który bardzo mi pomoże wybić film w wynikach wyszukiwania!A jeżeli podoba wam się sposób w jakim kanał jest prowadzony oraz inne serie to zachęcam was do pozostawienia subskrypcji wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka, żebyście dostawali powiadomienia o każdym przesłanym przeze mnie filmie!Dzięki za uwagę, pozdrawiam i miłego dnia życzę! ;)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
#3 - Witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Trzeci dzień challengu uważam za otwarty!Dzisiaj na salony wpada odcinek z serii pt. zagrajmy w SĄSIEDZI W PIEKLE - HARDCORE MODE!Tak, teraz troszeczkę mieszam odcinki z różnych serii ale zupełnie inaczej niż zwykle.
A to nie koniec niespodzianek, ponieważ planuję w moim lipcowym challengu rozpocząć DWIE NOWE PRODUKCJE!Tyle informacji, będzie tego... Wracając do sąsiadów w piekle to dzisiaj wrócimy sobie z Woodym do domu maniaka Rottwailera... Po co?Sami wiecie po co... Po ból i cierpienie!Będziecie świadkami bardzo dziwnych zjawisk paranormalnych w sąsiadach, ale to wszystko na nagraniu.
Wrócimy sobie do misji, którą zaczęliśmy w poprzednim odcinku ale czy uda nam się ją zaliczyć?Tego dowiecie się oglądając ten odcinek!Zapraszam do oglądania tortur... Na mnie!Jeżeli to video Wam się spodobało to zapraszam do pozostawienia łapki w górę oraz komentarza pod filmem, a jeżeli podoba wam się mój kanał i chcecie zostać na dłużej to zachęcam też jak najbardziej do zasubskrybowania kanału wraz z kliknięciem ikonki dzwoneczka, dzięki temu nie ominie was żaden z moich przyszłych filmów! ;) Miłego dnia i pozdrawiam!

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
#4 - Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie w czwartym dniu mojego challangu wrzucania przez cały lipiec jednego filmu codziennie!Dziś zapraszam was na odcinek z jakże uwielbianej przeze mnie GRANNY!Ten odcinek będzie troszeczkę specjalniejszy niż zwykle z powodu wyzwania, które zostało mi postawione przez znajomą.
:) O co chodzi w tym wyzwaniu?Mianowicie to, że jeżeli uda mi się przejść Granny na poziomie trudniejszym czyli albo hard albo extreme to zostawi na moim kanale subika(Mam nadzieję, że będzie to aktywny subik)Choć ważniejsze w tym wyzwaniu jest dla mnie ta adrenalina i chęć zwycięstwa.
;) No i cóż ja wyzwanie podejmuję i zamierzam przejść Granny na hardzie!To będzie wyrównana walka ponieważ do samego końca o tym czy ucieknę z domu bądź nie zadecydują mankamenty wielkości włosa!Emocje gwarantowane, kupa śmiechu gwarantowana...Nic tylko oglądać i kibicować! ;D Jeżeli to video wam się spodobało to zachęcam was do pozostawienia łapki w górę oraz komentarza pod filmem dla lepszego zasięgu!A jeżeli cała seria przypadła wam do gustu, bądź inne serie.Jeżeli podoba wam się mój kanał i doceniacie pracę jaką wkładam w jego rozwój to również zachęcam was do zasubskrybowania oraz do kliknięcia ikonki dzwoneczka, spowoduje to, że YouTube będzie was zawsze powiadamiał o nowo dodanych przeze mnie filmach na kanale!Dzięki piękne za uwagę, pozdrawiam i życzę miłego dnia! ^^

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry