Mój kanał RennegaT - Mój Kanał YouTube

RennegaT

Piszący I
Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie!No i cóż jak promocja to promocja, nie zwalniamy tempa mimo aktualnie braku nowych filmów.Dzisiaj chciałem was zaprosić na pierwszy odcinek mojej pierwszej serii w ogóle na kanale.Czyli sąsiedzi z piekła rodem - słodka zemsta.Jak wiadomo pierwsze odcinki i pierwsze serie jako tako do udanych może i należą, ale jednak masa błędów i zero doświadczenia w jakimkolwiek nagrywaniowym aspekcie zrobiło swoje i seria nie wyszła tak jak powinna, po prostu wyszła źle i tak na samym początku zawsze jest.Bez względu na to kim jesteś i co nagrywasz. :) No i cóż chciałbym was zaprosić bardzo serdecznie do obejrzenia tego najgorszego z najgorszych odcinków sąsiadów...Na sam początek oczywiście rozegramy sobie wprowadzenie w, którym wyjaśnię ogólną mechanikę gry i dowiemy się jak się po niej poruszać. ;) Trochę nieśmiały ja, trochę fatalna jakość, trochę spaprana konfiguracja mikrofonu oraz zbyt głośna muzyka z gry... To tylko niektóre z tych mankamentów.Ale mam nadzieję, że się nie zrazicie.Bo mimo wszystko przez okrągłe dwa miesiące zrobiłem ogromny postęp.Mimo tego, że niektóre rzeczy nie są jeszcze idealne to do tej idealności cały czas dążę. ;) Miłego oglądania i miłego dnia! :P

PS. Najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj możecie się spodziewać na moim kanale filmu informacyjnego w związku z moją przerwą od nagrywania. ;)

#GramyRazem #Zagrajmy # SąsiedziZPiekłaRodem #PierwszaSeria #PierwszyOdcinek

RennegaT

Piszący I
Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie!I cóż tempa nie zwalniam, reklama musi być. :) Przynajmniej to jedyna rzecz jaką aktualnie mogę zrobić, że jako tako podtrzymać swój kanał na dobrych torach.Wracając do początków kanału, chciałbym wam przedstawić pierwszy odcinek z jednej serii głównej(Oczywiście jednej z pierwszych).Gdzie oczywiście mikrofon był bardzo źle skonfigurowany.Cóż poradzić?Nicht nie poradzę i odcinek jest jaki jest.Warto zrozumieć, to były początki. ;) A mowa oczywiście o naszym kochanym symulatorze straszenia czyli... GHOST MASTER.Gierkę w, której wcielamy się we władcę strachów i stosując odpowiednie taktyki oraz metody straszenia, poznęcamy się trochę nad głupimi śmiertelnikami.Oczywiście nie zabraknie elementów logicznych gdzie mając do dyspozycji własną drużynę oraz trochę czasu i pomyślunku będziemy musieli uwalniać zbłąkane dusze oraz przyjmować ich z otwartymi ramionami do swojej drużyny.To tak w skrócie, w tym odcinku wprowadzę was w tajniki gry... ;) Zaliczymy pierwszą misję z, której zrobię tutorial oraz pozwiedzamy gabinet strachu czyli innymi słowy nasze centrum dowodzenia!Zapraszam bardzo serdecznie do tego jak i do kolejnych odcinków z Ghost Mastera oraz innych serii.Jeżeli wam się podoba moja praca.To wiecie co robić. ;)

#GramyRazem #GhostMaster #Zagrajmy #WładcaStrachów #GłupiŚmiertelnicy

RennegaT

Piszący I
Cześć, witajcie!Tak... Moich spamów ciąg dalszy.I cóż bez zbędnego rozpisywania się chciałbym was po prostu zaprosić do na razie jedynej pasywnej serii na moim kanale a mianowicie GRANNY!!!To wszystko przez to, że odmówiłem kolejnej porcji pierogów na obiad.Tak, przez to muszę przechodzić to piekło, oczywiście w grze. :/ Dodając jedną małą informacyjkę, następny odcinek po powrocie do nagrywania będzie właśnie z GRANNY.I szykuję na tą okazję coś specjalnego.Już wcześniej miałem to zaplanowane ale wleci jeszcze jedna na pewno dla was interesująca rzecz na tym przyszłym nagraniu.Ale o tym się przekonacie za jakiś czas. :) Link do filmu w opisie, zapraszam was do oglądania oraz do różnych innych rzeczy(Sami wiecie jakich). ;) Babci na pewno zrobi się miło kiedy wpadniecie ją odwiedzić! :D Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę miłego weekendu! :)

#GramyRazem #Zagrajmy #Granny #Babcia #LeaveThisHouse

RennegaT

Piszący I
Witam was wszystkich bardzo serdecznie!Moje problemy ze sprzętem zostały kompletnie rozwiązane!Innymi słowy wracam do regularnego nagrywania!mam nadzieję, że się cieszycie? :) Cóż tak jak obiecałem tak będzie wam dane!Pierwszy odcinek po przerwie oczywiście wleciał z naszej kochanej serii pt. zagrajmy w GRANNYYYYYYY!!!Na ten odcinek przede wszystkim uzbrójcie się w cierpliwość ponieważ to będzie bardzo długiiiiiii materiał! ;D Jedyne co mogę wam zdradzić, to to, że ze śmiechu będziecie płuca wypluwać... Tyłem! ^^ Naszykowałem dla was coś specjalnego.Ale o tym dowiecie się dokładnie klikając w link i oglądając ten materiał!W dodatku to będzie pierwszy odcinek właśnie z Granny w, którym użyje swojego nowego mikrofonu, co da dość dobry efekt głosowy.
;)
Ostatni odcinek z Granny wrzuciłem już dość dawno, dlatego właśnie postanowiłem nagrać go w pierwszej kolejność po naprawie sprzętu, żebym znów nauczył się poruszać po domu babci i żeby nie wrzucać odcinka z tej serii raz w miesiącu?Cóż mogę więcej napisać?Zapraszam was bardzo serdecznie do oglądania, mam nadzieję, że film wpadnie w wasze gusta i, że ja podbije wasze serca! ^^ Z góry dziękuję oraz pozdrawiam każdego z osobna!

#GramyRazem #Granny #Babcia #LeaveThisHouse #FiveDays #Zagrajmy #Seria #RennegaT

RennegaT

Piszący I
Cześć, witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Dzisiaj chciałbym wam przedstawić jedną z dwóch nowych serii na moim kanale.Która, jest za pewne bardzo mało znana i grywana.Będzie to gierka steamowa pt. BirdGut.Jest to gierka typowo platformowa z elementami logicznymi w której, grafika jest typowo rysunkowa.Chciałbym nagrywać również na swoim kanale gierki typowo niedoceniane, darmowe, ogólnodostępne dla wszystkich, RPG makerówki czy po prostu modyfikacje społeczności, do której oczywiście się zaliczają również sąsiedzi w piekle.I pokazać, że takie gierki niekoniecznie muszą być złe, do kitu do chrzanu, do niczego.Chciałbym przedstawić je wam w lepszym świetle niż się ogólnie może wydawać.No cóż, po powrocie w moich zagrajmy widać jeszcze wyraźny chaos, widać przerwy mi nie służą.Troszkę ciut za długo się rozgaduje w menu, musicie mi to wybaczyć.Samo jakoś tak wychodzi, że się to przedłuża.W każdym razie zamierzam to trochę zmienić, żeby niepotrzebnie nie przedłużać materiałów.Ale nie będę tego wyjaśniał w tym poście lecz, podczas kręcenia odcinka z Culturesa gdzie będę mieć dużo czasu do popisu i wyjaśnieniu pewnych spraw.Ponieważ w Granny czy BirdGut trzeba się bardziej skupić na samej grze, więc możliwości jakiegoś zaawansowanego rozgadania o czymś innym niż o samej grze jest bardzo trudne.A Cultures jest dość jednolity i na nim nie tyle co można, to trzeba gadać o wszystkim i o niczym. :) Z informacji to by było na tyle... W każdym razie zapraszam was do obejrzenia pierwszego odcinka z nowej serii BirdGut, przez czysty przypadek ją odkryłem i sama ikona zachęciła mnie do pobrania, zagrania a potem nagrania. ;) Pamiętajcie że, nie warto oceniać książki po okładce i czekolady po opakowaniu.I temu takie serie mają służyć.To jest mój cel!Mam nadzieję, że wam się spodoba.Jeżeli tak to możecie ją sobie pobrać za darmo na platformie steam. ;) Jeżeli odcinek wam się spodobał to pamiętajcie, że to od was zależy czy zdecydujecie się pozostać przy tej serii oraz moim kanale na dłużej, ja was do niczego nie zmuszam.Pamiętajcie, to jest tylko wasza dobrowolna decyzja. :) Pozdrawiam serdecznie i miłego popołudnia życzę!

#GramyRazem #BirdGut #FlakPtaka #Zagrajmy #NiedocenianeGry #NowaSeria #RennegaT

RennegaT

Piszący I
Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie!Kolejna nowa gierka i na razie ostatnia.Wleciała na mój kanał ku waszym oczom.
Tak jak już wspominałem w poprzednich odcinkach, że również lubię RPG Makerówki.I tą serię postanowiłem poświęcić jednej z nich!Tą serią będzie oczywiście Ahriman's Prophecy, gierka, która nie jest jakąś tam zwykłą.Ma to coś co ja kocham i co pewnie niektórzy z was też mogą w niej pokochać.
W Ahriman's Prophecy wcielamy się w postać 13 letniej Talii Maurvy, która budzi się w dniu przydzielenia jej nowego zawodu.Jaki to ma być zawód?Teoretycznie Talia chce być zielarzem!(Nie... Nie dilerem) Ale... Nie jest to powiedziane, że tak musi być.
Tego na pewno dowiecie się w następnych odcinkach z tej serii.A w tym odcinku pozwiedzamy trochę rodzinne strony Talii czyli Elden, poznamy różnego typu ludzi oraz na sam początek zostaniemy wysłani przez naszą babcię po mleko.To będzie nasze pierwsze zadanie, trochę niepozorne... Ale zawsze to coś.Być może to wydarzenie otworzy nam bramę na wielką przygodę???
Jeżeli mam mówić serio to długo zastanawiałem się, którą grę nagrać jako szóstą.I miałem właśnie problem z wyborem między Ahriman's Prophecy a... ... ... Kangurek Kao - Runda Druga! ;D Ale po zastanowieniu jednak wygrała ta pierwsza gra.I na pewno nie był to zły wybór.Ja ze swojej strony chciałbym was serdecznie zaprosić do obejrzenia tego odcinka (innych też
), oraz do odwiedzenia mojego kanału.Mam nadzieję, że film, gra, moja ciężka praca oraz serducho, które w to wkładam się wam spodoba. :E Pozdrawiam bardzo serdecznie i miłego oglądania!

#GramyRazem #Zagrajmy #AhrimansProphecy #Talia #RPGMaker#Przygoda #RennegaT

RennegaT

Piszący I
Cześć, witajcie w ten piękny niedzielny poranek!Na moim kanale jest już dostępny nowy odcinek z serii pt. zagrajmy w: Cultures 2 Bramy Asgardu.Na sam początek chciałbym dodać, że ten odcinek posłużył mi do wypowiedzenia się na kilka kwestii związanych z moimi ostatnimi filmami i wydarzeniami.Więc przygotujcie się na spam!
[Obrazek: 1f603.png?_nc_eui2=AeFXNk2YKS0JGotm4ajQx...hk5RuKlg_w]
A w trakcie, nakażemy cieśli budowę statku.Dzięki, któremu będziemy mieli możliwość dostania się na wyspę kowala Wielanda, który może wykuć nasz magiczny miecz, oczywiście...NIE ZA DARMO!Oprócz dopłynięcia na wyspę będziemy samego kowala musieli jeszcze poszukać... Zapłacimy trybut za najemników, którzy notabene nam się do niczego już nie przydadzą. :E Oraz wyślemy kupca z którym, będę miał pewne problemy natury fizycznej i nie tylko.
[Obrazek: 1f609.png?_nc_eui2=AeElYKmYakvm0A5wLGWfS...AeRjPOs6aA]
Zapraszam was serdecznie na odcinek i mam nadzieję, że się spodoba.Trzymajcie się i cześć!
[Obrazek: 1f609.png?_nc_eui2=AeElYKmYakvm0A5wLGWfS...AeRjPOs6aA]

#GramyRazem #Zagrajmy #Cultures2 #BramyAsgardu #Anglia #KowalWieland #MagicznyMiecz #RennegaT

RennegaT

Piszący I
Cześć witajcie wszyscy bardzo serdecznie!Jak już wspominałem niejednokrotnie... Że Granny będzie nagrywana i dodawana dość rzadko, ale jest jedno ale.
Po ostatnim 3 odcinku granym oczywiście na poziomie EKSTREMALNYM, babcia pokazała nam gdzie nasze miejsce, wykorzystała wszystkie moje słabości i niepewność.Po prostu nas zmiotła i zniszczyła na każdy możliwy sposób w bardzo bardzo... bardzo krótkim czasie... A skończyliśmy swój żywot pod kołami jej starego i rdzewiejącego samochodu.Cóż czego się można było spodziewać znając fakt, że podchodzę do tego poziomu pierwszy raz? ;D Dlatego postanawiam się zemścić na babulce za te wszystkie upokorzenia.I powracam do jej starego i brzydkiego domu aby jeszcze raz zabawić się w ciuciubabkę.Tym razem już na poziomie NORMALNYM, co prawda grałem w niego kilka razy ale jednak ani razu nie udało mi się go ukończyć i uciec spod łapsk babci.Co tu dużo mówić?Ten odcinek z GRANNY będzie dużo ciekawszy niż poprzednie.Dlaczego?Ponieważ trochę sobie pofolgujemy z babcią i użyjemy kilka trików oraz przedmiotów, których wcześniej nie używałem.Dzięki, którym trochę z babką się zabawimy!Czy uda mi się odzyskać honor i zapolować na babcię oraz uciec z domu?Tego dowiecie się oglądając to video.Zapraszam bardzo serdecznie, na prawdę wartoooooo!!!Poza tym pod względem technicznym to jest najlepszy odcinek, dlatego jakiś sukcesik mały to jest.
Pozdrawiam i zapraszam również na swój kanał oraz do poprzednich filmów.CZEŚĆ! :E

#GramyRazem #Zagrajmy #Granny #Babcia #YouTube #RennegaT#ZemstaBędzieSłodka #Zabawa

Do góry